« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Diament na podium Agrykola Handball Cup

(fot. archiwum prywatne)

Młodzi szczypiorniści ostrołęckiego Diamentu uczestniczyli w drugiej edycji ogólnopolskiego turnieju piłki ręcznej w Warszawie. Podopieczni trenera Radosława Blocha zajęli drugie miejsce w silnie obsadzonych zawodach. Wygrał UKS Wilanowia Warszawa.


Do rywalizacji w turnieju przystąpiło osiem drużyn, m.in. z Warszawy, Białegostoku, Węgrowa, Olecka i Ostrołęki. Zmagania dostarczyły licznie zgromadzonej publiczności dużo emocji.

Reklama

 

Podopieczni trenera Radosława Blocha dotarli do finału, w którym zmierzyli się z UKS Wilanowia Warszawa. Ostrołęki zespół po emocjonującym starciu na tablicy widniał remis 9:9 i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W nich lepiej zaprezentowała się drużyna ze stolicy kraju i wygrała 3:2. Mimo wszystko młodzi zawodnicy miło będą wspominać Agrykola Handball Cup. Najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Głażewski, a wśród zawodników Diamentu wyróżniono Filipa Aleksiejuka.

 

Kolejne miejsca w zawodach zajęli UKS 50 Białystok, UKS Niedźwiadek Węgrów, UKPR Agrykola I Warszawa, AS Wesoła, UKPR Agrykola II Warszawa i MLKS Czarni Olecko.


Łubudu

II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej - Agrykola Handball Cup - w Warszawie odbył się w dniach 13-15 września.

Odsłon: 4263
Komentarzy: 0
21:03, 16.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka zakończyli rywalizację w rozgrywkach ligowych na pierwszej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Blocha uplasowali się ex aequo z Wisłą Płock i UKS Wilanowią I Warszawa.

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

UMKS Trójka Ostrołęka w sezonie 2019/2020 nie wybiegnie już na parkiet w rozgrywkach II ligi. Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce poinformował w oficjalnym komunikacie o zakończeniu rozgrywek z zachowaniem aktualnej klasyfikacji.

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Ze względu na sytuację związaną z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek najwyższej ligi piłki ręcznej sezonu 2019/2020. Prawdopodobnie taki sam rozwój wydarzeń czeka ligę, w której występuje UMKS Trójka Ostrołęka.

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Podopieczni trenera Rafała Niećki nie najlepiej prezentowali się w ostatnich meczach ligowych. W grupie finałowej, w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostrołęczanie notowali same porażki. Prawdopodobnie nie polepszą już swojego dorobku.

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

Po awansie do finałowej grupy mazowieckiej ligi, młodzi szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha rywalizowali w Węgrowie z miejscowym UKS Niedźwiadek i MKS Mazur Sierpc.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo