« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Memoriał im. Barbary Pawelczyk. Zapisz się!

Po raz trzeci w naszym mieście uczczona zostanie pamięć Barbary Pawelczyk. Memoriał imienia najlepszej tenisistki stołowej w historii Ostrołęki odbędzie się, w sobotę 28 września, w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Dołącz do grona uczestników.


Zawody rozpoczną się o godz. 9.00. Do rywalizacji dołączyć można poprzez stronę internetową elektronicznezapisy.pl. Spiesz się, ilość miejsc jest ograniczona.

Reklama

 

Istnieje możliwość zgłoszenia w dniu memoriału do godz. 8.30, w przypadku wolnych miejsc. Losowanie turniejowej drabinki w każdej z kategorii zostanie przeprowadzone przed rozpoczęciem rywalizacji. Tenisiści rywalizować będą w trzech kategoriach - open mężczyzn, open kobiet oraz +45 kobiet i mężczyzn.

 

- Na zwycięzców czekać będą puchary i nagrody rzeczowe. Dekorowanych będzie czterech najlepszych zawodników każdej klasyfikacji. Dla wszystkich tenisistów stołowych dostępne będą kawa, herbata, napoje i posiłek regeneracyjny - informuje Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, organizator wydarzenia.Ubiegłoroczną edycję memoriału zwyciężyli Katarzyna Rybak z Makowa Mazowieckiego i Jarosław Okruch z Wołomina.

Odsłon: 6662
Komentarzy: 2
06:55, 18.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

MZOSTIIT @ 13:44, 18.09.2019r. IP: *.*.152.44

Wartościowe nagrody rzeczowe i super puchary już czekają na uczestników!
Zapraszamy tenisistów do rakiet :)

Uczestnik @ 21:18, 20.09.2019r. IP: *.*.181.99

Wreszcie miasto się tym zajęło a nie prywatni przedsiębiorcy związani z portalem kieszenie sobie nabijali. Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo