« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Memoriał im. Barbary Pawelczyk. Zapisz się!

Po raz trzeci w naszym mieście uczczona zostanie pamięć Barbary Pawelczyk. Memoriał imienia najlepszej tenisistki stołowej w historii Ostrołęki odbędzie się, w sobotę 28 września, w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Dołącz do grona uczestników.


Zawody rozpoczną się o godz. 9.00. Do rywalizacji dołączyć można poprzez stronę internetową elektronicznezapisy.pl. Spiesz się, ilość miejsc jest ograniczona.

Reklama

 

Istnieje możliwość zgłoszenia w dniu memoriału do godz. 8.30, w przypadku wolnych miejsc. Losowanie turniejowej drabinki w każdej z kategorii zostanie przeprowadzone przed rozpoczęciem rywalizacji. Tenisiści rywalizować będą w trzech kategoriach - open mężczyzn, open kobiet oraz +45 kobiet i mężczyzn.

 

- Na zwycięzców czekać będą puchary i nagrody rzeczowe. Dekorowanych będzie czterech najlepszych zawodników każdej klasyfikacji. Dla wszystkich tenisistów stołowych dostępne będą kawa, herbata, napoje i posiłek regeneracyjny - informuje Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, organizator wydarzenia.Ubiegłoroczną edycję memoriału zwyciężyli Katarzyna Rybak z Makowa Mazowieckiego i Jarosław Okruch z Wołomina.

Odsłon: 5817
Komentarzy: 2
06:55, 18.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

MZOSTIIT @ 13:44, 18.09.2019r. IP: *.*.152.44

Wartościowe nagrody rzeczowe i super puchary już czekają na uczestników!
Zapraszamy tenisistów do rakiet :)

Uczestnik @ 21:18, 20.09.2019r. IP: *.*.181.99

Wreszcie miasto się tym zajęło a nie prywatni przedsiębiorcy związani z portalem kieszenie sobie nabijali. Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo