« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

Na zdjęciu Małgorzata Wierzbowska
Na zdjęciu Małgorzata Wierzbowska
(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka podczas minionego weekendu reprezentowali nasze miasto na arenach krajowych. Podopieczne trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowały w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi.


Trójka młodziczek z rocznika 2005 wystąpiła w sobotę 14 września w mistrzostwach Mazowsza Młodzików. W zawodach zaprezentowali się Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska i Wiktoria Kandybowicz.

Reklama

 

Z podopiecznych trenera Dariusza Dąbrowskiego najlepiej wypadła Małgorzata Wierzbowska. 14-latka w biegu na 1000 metrów, z wynikiem 3:15.45 poprawiła swój rekord życiowy o ponad cztery sekund, wywalczyła brązowy medal. Na tym samym dystansie wystartowała Aleksandra Kuklińska. Biegaczka ukończyła bieg na szóstym miejscu z czasem 3:36,05. Niestety Wiktoria Kandybowicz nie będzie miło wspominać mistrzostw w Ciechanowie. Zawodniczka, podczas rozbiegu próbnego do skoku w dal, uległa kontuzji po zderzeniu z jedną z trenerek, która nieoczekiwanie wtargnęła na rozbieg.

 

W niedzielę 15 września swoje starty zanotowały kolejne zawodniczki ostrołęckiej Siódemki. Piątka podopiecznych trenera Marka Mierzejewskiego startowała w mityngu w Łodzi. Najlepiej wypadła Nikolina Dziadak, która zajęła drugie miejsce w trójskoku z wynikiem 10,21 m. Trzecia w tej konkurencji była Oliwia Budziłek - 9,77 m, a trzecia Wiktoria Pyskło - 9,70 m. Nikolina i Wiktoria startowały także w skoku w dal. Tu kolejność była odwrotna, czwarte miejsce z wynikiem 4,63 m zajęła Wiktoria Pyskło, a szósta była Nikolina Dziadak - 4,47 m. W dal skakała również 13-letnia Izabela Roicka, która osiągnęła rezultat 3,99 m, a w skoku wzwyż z wynikiem 125 cm była czwarta. Piąta z reprezentantek Siódemki, Izabela Drężek, wystąpiła w biegu na 100 metrów. Dystans ukończyła z czasem 14,74 s.W tym samym czasie Martyna Budziłek wystartowała w biegu w Gliwicach. Lekkoatletka z Kadzidła na dystansie 3000 metrów ukończyła bieg na drugiej pozycji z czasem 10:31,51.

Odsłon: 3662
Komentarzy: 0
07:15, 19.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo