« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Poznaj ostrołęckich piłkarzy ręcznych (zdjęcia)

UMKS Trójka Ostrołęka zgłosiła kadrę do rozgrywek 2 ligi mężczyzn. Podopieczni trenera Rafała Niećki rozpoczynają dziś zmagania o ligowe punkty. Czy ostrołęcki zespół stać na walkę o najwyższe cele? Zobacz jak prezentuje się obecnie drużyna z Ostrołęki.


Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozpoczną dziś sezon ligowy. Pierwszym rywalem podopiecznych trenera Rafała Niećki będzie SPR ROKiS Radzymin.

Reklama

 

Kadra UMKS Trójka Ostrołęka na sezon 2019/2020
Bramkarze: Kamil Dworak, Dominik Frąckiewicz, Piotr Kozłowski, Konrad Minasiewicz, Marcin Prekiel
Rozgrywający: Michał Deptuła, Grzegorz Gawkowski, Piotr Kardaś, Norbert Kolanowski, Artur Kraszewski, Patryk Kuliś, Kamil Ludwiczak, Hubert Milewski, Rafał Niećko, Patryk Obidziński, Gracjan Pachucki, Bartłomiej Wojdyna, Radosław Żebrowski
Skrzydłowi: Rafał Kamionowski, Łukasz Kosiński, Kacper Lesiński, Mateusz Świerżewski
Obrotowi: Daniel Gąska, Paweł Gontarczyk, Daniel Kozikowski, Krzysztof ZielińskiNa sesji zdjęciowej zabrakło Grzegorza Gawkowskiego, Rafała Kamionowskiego, Łukasza Kosińskiego, Daniela Kozikowskiego, Piotra Kozłowskiego, Kacpra Lesińskiego, Huberta Milewskiego, Patryka Obidzińskiego i Radosława Żebrowskiego.

 

Zobacz zdjęcia:
UMKS Trójka Ostrołęka - kadra drużyny na sezon 2019/2020

Więcej zdjęć: UMKS Trójka Ostrołęka - kadra drużyny na sezon 2019/2020

Odsłon: 5548
Komentarzy: 1
10:55, 21.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści UKS Diamentu najlepsi w lidze

Szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka zakończyli rywalizację w rozgrywkach ligowych na pierwszej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Blocha uplasowali się ex aequo z Wisłą Płock i UKS Wilanowią I Warszawa.

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

Koniec sezonu dla ostrołęckich szczypiornistów. Związek podjął decyzję

UMKS Trójka Ostrołęka w sezonie 2019/2020 nie wybiegnie już na parkiet w rozgrywkach II ligi. Zarząd Związku Piłki Ręcznej w Polsce poinformował w oficjalnym komunikacie o zakończeniu rozgrywek z zachowaniem aktualnej klasyfikacji.

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Sezon ligowy najlepszych piłkarzy ręcznych w kraju zakończony. To samo czeka ostrołęcką Trójkę?

Ze względu na sytuację związaną z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek najwyższej ligi piłki ręcznej sezonu 2019/2020. Prawdopodobnie taki sam rozwój wydarzeń czeka ligę, w której występuje UMKS Trójka Ostrołęka.

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Fatalna seria i ostatnia pozycja Trójki. Kolejne mecze odwołane

Podopieczni trenera Rafała Niećki nie najlepiej prezentowali się w ostatnich meczach ligowych. W grupie finałowej, w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostrołęczanie notowali same porażki. Prawdopodobnie nie polepszą już swojego dorobku.

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

UKS Diament z kolejnymi zwycięstwami

Po awansie do finałowej grupy mazowieckiej ligi, młodzi szczypiorniści UKS Diament Ostrołęka udali się na kolejny turniej ligowy. Tym razem podopieczni trenera Radosława Blocha rywalizowali w Węgrowie z miejscowym UKS Niedźwiadek i MKS Mazur Sierpc.

» Wasze komentarze

marek @ 12:46, 22.09.2019r. IP: *.*.81.97

Dajcie takie zdjęcie "młodzików". Niech się chłopaki pocieszą.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo