« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Golon nokautuje Podrazika w Jaśle (wideo)

(fot. kadr z wideo TVP Sport)

Piotr Golon zapisał na swoim koncie zawodowe zwycięstwo. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka walczył w formule K1 z Krystianem Podrazikiem. Podczas gali w Jaśle ostrołęczanin ciężko nokautował rywala, który stracił przytomność. Na szczęście nic mu się nie stało.


Gala była transmitowana na żywo w TVP Sport. Walka Piotra Golona z zawodnikiem gospodarzy trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Reklama

 

Wychowanek ostrołęckiego Fight Academy, a obecnie trenujący w klubie Berkut WCA Fight Team walczył w formule K1 do 85 kg z Krystianem Podrazikiem z klubu Spartan Jasło. Rywal ostrołęczanina w maju br. zaliczył zawodowy debiut w wyższej kategorii wagowej do 95 kg zakończony zwycięstwem. Tym razem nie będzie miło wspominał swojego pojedynku. Piotr Golon dynamicznym kopnięciem znokautował zawodnika Spartana Jasło już w pierwszej rundzie. Podrazik po uderzeniu padł jak rażony piorunem. Na szczęście, po udzielonej pomocy medycznej, wstał o własnych siłach.

 

W walce wieczoru na gali w Jaśle o pas mistrza świata walczyli Łukasz Pławecki i Cesari Costa. Zwycięsko z tego starcia wyszedł Polak, który wygrał w pierwszej rundzie nokautując rywala.Gala zawodowego K1 pod nazwą HFO: Spartan Night odbyła się w piątek 20 września w podkarpackim Jaśle. Zobacz na TVP Sport jak wychowanek ostrołęckiego Fight Academy rozprawił się z Krystianem Podrazikiem.

Odsłon: 7098
Komentarzy: 4
13:05, 21.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

» Wasze komentarze

Autor @ 14:03, 21.09.2019r. IP: *.*.186.7

Kurp jak kopnie to kopnie i poprawiać nie trzeba

Elmo @ 15:33, 21.09.2019r. IP: *.*.186.230

Super timeing dobra moc! Nastepnym razem na kartę główną !

Sf @ 16:04, 21.09.2019r. IP: *

Najlepszy ze wszystkich

Widzę @ 18:14, 21.09.2019r. IP: *.*.157.139

Widać,ktoś czuwa. Kopnięciem otwiera drogę . Po zadaniu ciosu ,opanowanie,zachowanie sportowe . Wiedział ,że nie będzie musiał poprawiac. Brawo,technika powinna iść przodem ,, wszystko zaczyna się w głowie":)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo