Historyczny wynik Narwi (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego urządzili sobie podczas dzisiejszego popołudnia istny trening strzelecki. Piłkarze ostrołęckiej Narwi rozgromili Sonę Nowe Miasto 15:1. Jest to największa wygrana w ponad 55-letniej historii klubu.

Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice w Ostrołęce zobaczyli wiele składnych akcji niebiesko-czerwonych i przede wszystkim dużo bramek.

"Duma Kurpi" do przerwy prowadziła już 7:0. Strzelanie rozpoczął Przemysław Olesiński w 8 minucie meczu. Ten sam zawodnik strzelał jeszcze w 11 i 20 minucie spotkania. Kolejne bramki przed przerwą zdobywali Mariusz Marczak - dwie, Igor Cychol i Mateusz Pełtak. Po zmianie stron golkipera gości pokonywali Przemysław Olesiński - dwukrotnie, Piotr Dąbrowski, Hubert Cendrowski, Kamil Jastrzębski i Paweł Kuzia, który po wejściu z ławki zaliczył hat-tricka. Drużyna z Nowego Miasta zdobyła bramkę honorową w 73 minucie strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego.

Goście w tym spotkaniu nie mieli nic do powiedzenia. Uzyskany wynik przez podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego pokazuje, że wszystko w ostrołęckim klubie układa się jak należy. Oby w kolejnych meczach Narwianie nie spuszczali z tonu i zdobywali następne niezwykle cenne punkty.

Teraz przed niebiesko-czerwonymi mecz pucharowy. W środę ostrołęcki zespół zmierzy się na wyjeździe w ćwierćfinale Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim ze Żbikiem Nasielsk. Mecz został zaplanowany na godz. 16.00. Następnie, w sobotę 28 września, Narew zagra w Szydłowie o punkty z miejscową Koroną.

Narew Ostrołęka - Sona Nowe Miasto 15:1 (7:0)
Bramki: Olesiński 8. 11. 20. 55. 70. Marczak 21. 45. Cychol 22. Pełtak 30. Kuzia 75. 83. 90. Dąbrowski 80. Cendrowski 82. Jastrzębski 89. - 73.

Narew: Stepnowski (46. Drężek) - Popieniek (55. Cendrowski), Skarzyński, Pełtak (62. Niedźwiecki), Skorupka - Cychol (71. Sobotka), Karwowski (68. Białobrzeski), Strzeżysz, Jastrzębski - Marczak (55. Kuzia), Olesiński (71. Dąbrowski)

Liga okręgowa: Narew Ostrołęka - Sona Nowe Miasto

Więcej zdjęć: Liga okręgowa: Narew Ostrołęka - Sona Nowe Miasto

Odsłon: 17665
Komentarzy: 23
20:57, 22.09.2019r.

Narew. Strzelą więcej goli i dodrukują sobie trzy punkty z Drukarzem?

W piątek kolejne spotkanie zespołu Marcina Gałązki. Narew zagra na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 na boisku w stolicy. Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach.

Liczba Kolumbijczyków musi się zgadzać

Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, który związał się z KS CK Troszyn. W składzie ekipy Michała Złotkowskiego pojawił się gracz z Kolumbii. 24-latek ma ciekawą przeszłość.

Rzekunianka i Kurpik u siebie. ULKS Ołdaki zdobędzie Koronę?

Przed zespołami Klasy Okręgowej 18. kolejka. Dwie drużyny z naszego powiatu zagrają przed własną publicznością. Beniaminek wybierze się na bój do Szydłowa. Będzie ciekawie. Zobaczcie "rozkład jazdy" oraz tabelę "Okręgówki".

Wielka Sobota w Klasie A. Derby w Ostrołęce

Przed naszymi drużynami przedświąteczne granie. 30 marca swoje spotkania rozegrają piłkarze: Świtu Baranowo, Bartnika Myszyniec, Narwi II Ostrołołęka oraz GKS-u Łyse. Z pewnością nie zabraknie emocji.

Orz u siebie. Kolejny walkower w lidze!

W piątek o godz. 16:00 piłkarze z Goworowa rozegrają kolejny mecz o punkty. Przed tygodniem Orz pauzował ze względu na to, że WKS Mystówiec Stary wycofał się z ligi. Teraz podopieczni Bartosza Dziełaka zagrają z MKS-em II Przasnysz.

Kot @ 21:07, 22.09.2019r. IP: *.*.34.6

Gratulacje Panowie. Jestem z Was dumny. Super wynik, super gra

Julia @ 21:29, 22.09.2019r. IP: *.*.103.141

Pięknie cieszymy się z Wami

Kib @ 22:11, 22.09.2019r. IP: *.*.180.137

Jakiej 55 letniej historii. Panie prezes nie podpisuje się pod historia w której cię nie było

Kibic @ 22:37, 22.09.2019r. IP: *.*.49.46

Mamy lidera !!

do "kib" @ 23:15, 22.09.2019r. IP: *.*.119.187

wsadz do konca glowe do kibla, podpisz sie "Kibel" i spusc wodę. Moze twoje posrane urojenia znikna. NAREW to NAREW i bedzie nia zawsze czy takie kundle jak ty maja z tym problem czy nie. zmien plyte

eryk @ 00:13, 23.09.2019r. IP: *.*.49.215

W jubileusz 3-lecia klubu rekordowy wynik.BRAWO!!!!

Do kib @ 00:47, 23.09.2019r. IP: *.*.64.16

Chłopczyno robaczywy czy ty wiesz co to jest ukochany klub i co to jest prawdziwy kibic ?

Do kib @ 01:02, 23.09.2019r. IP: *.*.64.16

Czyli jakiś klub ma 100 lat to jago pierwszy działacz. Prezes ma żyć?

Dorota 3 @ 08:28, 23.09.2019r. IP: *

Pierwszy raz byliśmy z dziećmi na meczu i przeżyliśmy szok jeśli chodzi o warunki na trybunach zadnych ławek na zimnym betonie ludzie siedzą masakra gorzej jak bydło. Nie wiem czyja to wina kto odpowiada za taki stan techniczny ale mam nadzieję że to się zmieni

Do dorota @ 08:38, 23.09.2019r. IP: *.*.160.191

No mogliby chociaz deski polozyc zeby siedziec jak czlowiek nie jak kundle. Ale jaki klub taki stadion.
Wazne ze naje.banym patusom ktorzy nazywaja sie wiellkimi kibicami z browarami w rekach nie przeszkadza

Gość @ 09:20, 23.09.2019r. IP: *

A do kogo macie pretensje obiekt należy do miasta a nie do klubu i kolejna sprawa czemu Narew nie może grać na Witosa tam jest gdzie usiąść. Ano dla tego że miasto ma sport i swoje obiekty w d... e a na płycie stadionu na Witosa pierwszeństwo ma drużyna z wyższej ligi.Boisko na Wojtka h jest lepsze ale brak widowni lepszej, za płotem teren należy do miasta można by było tam zrobić trybuny i po sprawie

Ja pier.... @ 09:30, 23.09.2019r. IP: *.*.69.236

Wow reporterowi udało się nagrać jedną bramkę. Szacun.

WOS @ 10:43, 23.09.2019r. IP: *.*.156.13

Jako naje.bany patus powiem ci jedno- spadaj na szczaw...
BTW. Zawsze siedzę w środku trybun na krzesełku. Miejsca nie muszę rezerwować tydzień wcześniej :-) .
Co do meczu. Różnica 3 klas. Bramkarz Sony pomimo 15 bramek i tak był ich najlepszym graczem. Kilka setek wybronił. Jastrząb bramkę strzelił dopiero w 89 minucie, a starał się cały mecz :-).

kibic z lawki @ 11:23, 23.09.2019r. IP: *

taki wynik to przesada pamietajcie ze karma wraca czy to w postaci porazki czy kontuzji. majac szacunek dla przeciwnika powinni dac pograc mlodziezy przy 6:0 czy 7:0 a nie napalac sie na kolejne gole jak szczerbaty na suchary byle tylko upokorzyc przeciwnikow. wygrana ok ale styl i upokrzenie nie ma nic wspolnego z fair play i honorem. rozumiem ze tamci byli beznadziejni ale narew powinna przy tym pokazac klase .... a pokazala slome w butach

Do kazika kibica z lawki @ 12:37, 23.09.2019r. IP: *.*.84.49

Lecz sie na glowe czlowieku. Gra sie po to, zeby wygrac jak najwiecej. Wracaj na lawke i wylacz internet

Oczywiście @ 13:03, 23.09.2019r. IP: *

Na koniec liczy się bilans bramek ale jeśli ktoś nie ma pojęcia to niech nie pisze.

Gość @ 13:07, 23.09.2019r. IP: *

A najlepiej powinni przegrać aby pokazać klasę hahahha

WOS @ 13:34, 23.09.2019r. IP: *.*.156.13

Tiaaa.... Stepnowski, Niedźwiecki, Karwowski i Białobrzeski to rocznik 2003. Wszyscy grali. Może trener powinien wpuścić jeszcze z 2 albo 3 kibiców? A szacunek wobec rywala wygląda tak, że się gra z nim na poważnie, a nie odpuszcza...

Bulik @ 16:11, 23.09.2019r. IP: *.*.237.75

Jak historyczny wynik to 55lat historii, jak uregulować zaległości to 3 lata działalności!!!!, nie kompromitacji się działacze, a wynik wysoki fakt niepodwazalny.

iwo @ 18:54, 23.09.2019r. IP: *.*.54.113

Pretensje z organizację meczu zawsze są do KLUBU . To KLUB jest organizatorem imprezy a NIE MIASTO. Klub wynajmuje taki stadion jaki chce, a że chce wynajmować ten stadion bez normalnych trybun To jest jak jest .Trochę braku szacunku dla przychodzących.I podobno jeszcze za takie warunki pobierana jest opłata , to nie tak Panowie ne tak

do koroniarzy @ 19:32, 23.09.2019r. IP: *.*.42.158

Słychać wycie?! Znakomicie!! Zajmijcie się lepiej swoim podwórkiem bo chyba coś nie idzie.

do do koroniarzy @ 22:39, 23.09.2019r. IP: *.*.13.116

i się zaczęło... podnieta na tle ostrołęckiego futbolu... koroniarze, narwianie, s...anie w banie. to tylko piąty czy szósty poziom rozgrywkowy w kraju, który piłkarsko w najlepszym razie znajduje się gdzieś w połowie tabeli drugiej ligi europejskiej. a miłość do klubu, podobnie, jak miłość do ojczyzny, wcale nie oznacza konieczności obrażania innych i szukania na siłę wrogów

Gość @ 22:46, 23.09.2019r. IP: *

Jeśli niepodoba się to nie przychodz idź na Witosa tam nie ma opłat, jeśli chodzi o wynajęcie stadionu to pierwszeństwo ma korona a przeważnie grają o tej samej porze i zaras napiszesz że korona grała w sobotę a Narew w niedzielę, to mówię jak chłopaki ciągle grają na Wojciechowicach i się przyzwyczaili do morwy to nie chcą zmieniać boiska, i tyle