« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowo na miejskiej plaży (zdjęcia)

Mimo niesprzyjającej aury mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w rywalizacji sportowej na pożegnanie lata. Na miejskiej plaży odbyły się turnieje szachów i siatkówki. Dla lubiących zawody siłowe przygotowano wyciskanie odważnika. Chętnych nie brakowało.


W rywalizacji szachistów zwyciężył Dariusz Wójcikiewicz z Jabłonny. Podium uzupełnili ostrołęczanie - Zygmunt Szczepanek i Zbigniew Zajewski. Kolejne miejsca zajęli Jakub Firmuga z Łomży, Jarosław Święcicki z Ostrołęki i Zdzisław Rydel z Wąsewa. Sędzią głównym turnieju szachowego był Tadeusz Nalewajk.

Reklama

 

Emocje przeżywali również sympatycy siatkówki. W rywalizacji dziewcząt najlepsze były Kinga Romanik i Ola Stojke, a w gronie chłopców zwyciężyli Maciej Białobrzeski i Łukasz Kaszuba. Zawody przeprowadziła trójka sędziowska w składzie: Marek Gogulski, Monika Gromadzka i Urszula Kosek.

 

W sportowej rywalizacji wzięli również udział siłacze, którzy próbowali swoich sił w wyciskaniu odważnika. Jak się okazało dla wielu z nich było to za trudne zadanie.

 

Imprezy sportowe na pożegnanie lata odbyły się w ramach "Żegnaj lato na rok". Podczas wydarzenia wystąpili m.in. Mesajah i Mrozu. Więcej o koncertach przeczytasz w naszym artykule pn. "Mrozu i Mesajah w Ostrołęce. Gorące pożegnanie lata w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)".


JBB

Zobacz zdjęcia:
Sportowo na miejskiej plaży

Więcej zdjęć: Sportowo na miejskiej plaży

Odsłon: 4546
Komentarzy: 0
06:40, 24.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

A może dziecko posłać na dwubój i wielobój?

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat do rozpoczęcia przygody wielobojem atletycznym, zaś młodzież od 13 lat do zmierzenia się z dwubojem olimpijskim? Zajęcia odbywają się w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

 

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Srebra Dziełaka dla Magdaleny i Tymusia

Z dwoma srebrnymi medalami zakończył występ w Warszawie Adrian Dziełak. 32-latek wywalczył je podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition. Mieszkaniec Ostrołęki zadedykował sukcesy swoim najbliższym. 

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

Złoto Płodziszewskiego, brąz Osowieckiego

W mistrzostwach województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów wystartowało trzech zawodników UKS Atleta Ostrołęka. Podopieczni Władysława Niedźwiedzkiego, Zenona Grądzkiego oraz Jakuba Borkowskiego wywalczyli w sumie dwa medale. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Płodziszewski.

A może zumba kids w Kadzidle?

A może zumba kids w Kadzidle?

Już 22 września odbędzie się pierwszy trening Zumby Kids. Trenerka Elżbieta Greloch-Sęk zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się w hali Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Z pewnością warto posłać swoją pociechę, by spróbowała świetnie rozwijających się zajęć ruchowych.

Dwa medale Bartka Kubła

Dwa medale Bartka Kubła

Bartosz Kubeł pochodzący z Ostrołęki dwukrotnie wchodził na podium podczas zawodów federacji IFBB. Zmagania odbyły się w miniony weekend podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness. 23-latek ze stolicy wrócił z dwoma medalami.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo