« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowo na miejskiej plaży (zdjęcia)

Mimo niesprzyjającej aury mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w rywalizacji sportowej na pożegnanie lata. Na miejskiej plaży odbyły się turnieje szachów i siatkówki. Dla lubiących zawody siłowe przygotowano wyciskanie odważnika. Chętnych nie brakowało.


W rywalizacji szachistów zwyciężył Dariusz Wójcikiewicz z Jabłonny. Podium uzupełnili ostrołęczanie - Zygmunt Szczepanek i Zbigniew Zajewski. Kolejne miejsca zajęli Jakub Firmuga z Łomży, Jarosław Święcicki z Ostrołęki i Zdzisław Rydel z Wąsewa. Sędzią głównym turnieju szachowego był Tadeusz Nalewajk.

Reklama

 

Emocje przeżywali również sympatycy siatkówki. W rywalizacji dziewcząt najlepsze były Kinga Romanik i Ola Stojke, a w gronie chłopców zwyciężyli Maciej Białobrzeski i Łukasz Kaszuba. Zawody przeprowadziła trójka sędziowska w składzie: Marek Gogulski, Monika Gromadzka i Urszula Kosek.

 

W sportowej rywalizacji wzięli również udział siłacze, którzy próbowali swoich sił w wyciskaniu odważnika. Jak się okazało dla wielu z nich było to za trudne zadanie.

 

Imprezy sportowe na pożegnanie lata odbyły się w ramach "Żegnaj lato na rok". Podczas wydarzenia wystąpili m.in. Mesajah i Mrozu. Więcej o koncertach przeczytasz w naszym artykule pn. "Mrozu i Mesajah w Ostrołęce. Gorące pożegnanie lata w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)".


Łubudu

Zobacz zdjęcia:
Sportowo na miejskiej plaży

Więcej zdjęć: Sportowo na miejskiej plaży

Odsłon: 2263
Komentarzy: 0
06:40, 24.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze z miasta w wysokości 10 tys. złotych trafiły na konto siatkarskich drużyn OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Zadaniem obu klubów będzie prowadzenie Akademii Siatkarskiej im. Arkadiusza Gołasia dla chłopców i dziewcząt.

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

Ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka wraz z trenerem Władysławem Niedźwieckim rywalizowali na zawodach w Nidzicy. W turnieju uczestniczyło 17 klubów, w tym blisko 100 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Słowacji.

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Magdalena Morka, podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego, zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. 28-letnia ostrołęczanka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Polski w Siedlcach. Wygrała Aneta Brewińska z Koszalina.

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Sztangiści ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta zaliczyli kolejny udany start. Tym razem podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowali w mistrzostwach województwa mazowieckiego dla ciężarowców urodzonych w latach 2001-2003.

'Po Gwizdku': współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

"Po Gwizdku": współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Jarosław Królewski, współwłaściciel Wisły Kraków, był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Tym razem prezes Bartnika Myszyniec rozmawiał z obiecującym młodym polskim biznesmenem, działającym w branży technologicznej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo