« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowo na miejskiej plaży (zdjęcia)

Mimo niesprzyjającej aury mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w rywalizacji sportowej na pożegnanie lata. Na miejskiej plaży odbyły się turnieje szachów i siatkówki. Dla lubiących zawody siłowe przygotowano wyciskanie odważnika. Chętnych nie brakowało.


W rywalizacji szachistów zwyciężył Dariusz Wójcikiewicz z Jabłonny. Podium uzupełnili ostrołęczanie - Zygmunt Szczepanek i Zbigniew Zajewski. Kolejne miejsca zajęli Jakub Firmuga z Łomży, Jarosław Święcicki z Ostrołęki i Zdzisław Rydel z Wąsewa. Sędzią głównym turnieju szachowego był Tadeusz Nalewajk.

Reklama

 

Emocje przeżywali również sympatycy siatkówki. W rywalizacji dziewcząt najlepsze były Kinga Romanik i Ola Stojke, a w gronie chłopców zwyciężyli Maciej Białobrzeski i Łukasz Kaszuba. Zawody przeprowadziła trójka sędziowska w składzie: Marek Gogulski, Monika Gromadzka i Urszula Kosek.

 

W sportowej rywalizacji wzięli również udział siłacze, którzy próbowali swoich sił w wyciskaniu odważnika. Jak się okazało dla wielu z nich było to za trudne zadanie.

 

Imprezy sportowe na pożegnanie lata odbyły się w ramach "Żegnaj lato na rok". Podczas wydarzenia wystąpili m.in. Mesajah i Mrozu. Więcej o koncertach przeczytasz w naszym artykule pn. "Mrozu i Mesajah w Ostrołęce. Gorące pożegnanie lata w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)".Zobacz zdjęcia:
Sportowo na miejskiej plaży

Więcej zdjęć: Sportowo na miejskiej plaży

Odsłon: 2637
Komentarzy: 0
06:40, 24.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Jakub Borkowski, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i fanatyk podnoszenia ciężarów, wrócił z Pabianic ze złotym medalem. Ostrołęczanin okazał się najlepszy na mistrzostwach Europy federacji WPA w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo