« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowo na miejskiej plaży (zdjęcia)

Mimo niesprzyjającej aury mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w rywalizacji sportowej na pożegnanie lata. Na miejskiej plaży odbyły się turnieje szachów i siatkówki. Dla lubiących zawody siłowe przygotowano wyciskanie odważnika. Chętnych nie brakowało.


W rywalizacji szachistów zwyciężył Dariusz Wójcikiewicz z Jabłonny. Podium uzupełnili ostrołęczanie - Zygmunt Szczepanek i Zbigniew Zajewski. Kolejne miejsca zajęli Jakub Firmuga z Łomży, Jarosław Święcicki z Ostrołęki i Zdzisław Rydel z Wąsewa. Sędzią głównym turnieju szachowego był Tadeusz Nalewajk.

Reklama

 

Emocje przeżywali również sympatycy siatkówki. W rywalizacji dziewcząt najlepsze były Kinga Romanik i Ola Stojke, a w gronie chłopców zwyciężyli Maciej Białobrzeski i Łukasz Kaszuba. Zawody przeprowadziła trójka sędziowska w składzie: Marek Gogulski, Monika Gromadzka i Urszula Kosek.

 

W sportowej rywalizacji wzięli również udział siłacze, którzy próbowali swoich sił w wyciskaniu odważnika. Jak się okazało dla wielu z nich było to za trudne zadanie.

 

Imprezy sportowe na pożegnanie lata odbyły się w ramach "Żegnaj lato na rok". Podczas wydarzenia wystąpili m.in. Mesajah i Mrozu. Więcej o koncertach przeczytasz w naszym artykule pn. "Mrozu i Mesajah w Ostrołęce. Gorące pożegnanie lata w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)".Zobacz zdjęcia:
Sportowo na miejskiej plaży

Więcej zdjęć: Sportowo na miejskiej plaży

Odsłon: 3692
Komentarzy: 0
06:40, 24.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Poranny trening ostrołęczanina w 'Dzień dobry TVN' (wideo)

Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Rekrutacja do klasy sportowej w 'dwójce'

Rekrutacja do klasy sportowej w "dwójce"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, jak co roku, prowadzi nabór do klasy czwartej sportowej z rozszerzeniem siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców. Z powodu pandemii koronawirusa rekrutacja będzie odbywać się inaczej.

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Miejskie obiekty sportowe tj. orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów zostaną udostępnione od poniedziałku 18 maja br.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo