« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowo na miejskiej plaży (zdjęcia)

Mimo niesprzyjającej aury mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w rywalizacji sportowej na pożegnanie lata. Na miejskiej plaży odbyły się turnieje szachów i siatkówki. Dla lubiących zawody siłowe przygotowano wyciskanie odważnika. Chętnych nie brakowało.


W rywalizacji szachistów zwyciężył Dariusz Wójcikiewicz z Jabłonny. Podium uzupełnili ostrołęczanie - Zygmunt Szczepanek i Zbigniew Zajewski. Kolejne miejsca zajęli Jakub Firmuga z Łomży, Jarosław Święcicki z Ostrołęki i Zdzisław Rydel z Wąsewa. Sędzią głównym turnieju szachowego był Tadeusz Nalewajk.

Reklama

 

Emocje przeżywali również sympatycy siatkówki. W rywalizacji dziewcząt najlepsze były Kinga Romanik i Ola Stojke, a w gronie chłopców zwyciężyli Maciej Białobrzeski i Łukasz Kaszuba. Zawody przeprowadziła trójka sędziowska w składzie: Marek Gogulski, Monika Gromadzka i Urszula Kosek.

 

W sportowej rywalizacji wzięli również udział siłacze, którzy próbowali swoich sił w wyciskaniu odważnika. Jak się okazało dla wielu z nich było to za trudne zadanie.

 

Imprezy sportowe na pożegnanie lata odbyły się w ramach "Żegnaj lato na rok". Podczas wydarzenia wystąpili m.in. Mesajah i Mrozu. Więcej o koncertach przeczytasz w naszym artykule pn. "Mrozu i Mesajah w Ostrołęce. Gorące pożegnanie lata w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)".


Esprit

Zobacz zdjęcia:
Sportowo na miejskiej plaży

Więcej zdjęć: Sportowo na miejskiej plaży

Odsłon: 3076
Komentarzy: 0
06:40, 24.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

Trwa nabór wniosków do programu 'Klub'. Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Trwa nabór wniosków do programu "Klub". Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Po raz kolejny Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze kluby sportowe z całego kraju. Budżet na ten cel wynosi 40 mln zł. W ramach wnioskowanego dofinansowania, uczestnikami zajęć oraz obozów sportowych mogą być wyłącznie dzieci lub młodzież do 18 roku życia.

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentują pokaz swoich umiejętności. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo