« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 października 2019 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi zawodnicy na "czwartkach lekkoatletycznych"

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Najmłodsi zawodnicy ostrołęckiej Siódemki zainaugurowali udział w kolejnej edycji "czwartków lekkoatletycznych". 20-osobowa grupa rywalizowała, w czwartek 19 września, na zawodach w Łomży i zdobyła trzy złote, dwa srebrne i trzy brązowe medale.


Młodzi lekkoatleci UKS Siódemka Ostrołęka startowali pod okiem trenerów Lidii Janczewskiej, Adama Długokęckiego i Dariusza Dąbrowskiego.

Reklama

 

Zawodnicy reprezentujący ostrołęcką Siódemkę ustanowili pięć rekordów życiowych i zdobyli worek medali. Na najwyższym stopniu podium stanęły Kinga Wilczewska (SP Troszyn) - rzuciła piłeczką palantową na odległość 22 metrów, Magdalena Anucińska (SP Troszyn) - 300 metrów przebiegła z czasem 59,36 sekund i Maja Wołosz (SP Olszewo-Borki) - nie dała szans rywalkom w biegu na 600 metrów dobiegając do mety z czasem 2:14,10.

 

Srebrne medale zawisły na szyjach Izabeli Szabłowskiej (SP5 Ostrołęka - 18 m w rzucie piłeczką palantową) i Szymona Sali (SP1 Ostrołęka - 3:54,99 w biegu na 1000 m). Na najniższym stopniu podium stanęły z kolei Natalia Anucińska (SP Troszyn - 1:01,98 w biegu na 300 m), Julia Nowak (SP5 Ostrołęka - 18 m w rzucie piłeczką palantową) i Wiktoria Smolińska (SP Troszyn - 1:11,56 w biegu na 300 m).Zawody w Łomży, które odbyły się w czwartek 19 września, były początkiem kolejnej edycji "czwartków lekkoatletycznych".

Odsłon: 1776
Komentarzy: 0
06:35, 25.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

UKS Siódemka na 'czwartkach lekkoatletycznych'

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w Teście Coopera. Uczestnicy biegnąc przez 12 minut na bieżni stadionu miejskiego przy ulicy Witosa sprawdzili swoją kondycję fizyczną. Pierwsza grupa biegaczy wystartowała punktualnie o godz. 10.00.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo