« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi zawodnicy na "czwartkach lekkoatletycznych"

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Najmłodsi zawodnicy ostrołęckiej Siódemki zainaugurowali udział w kolejnej edycji "czwartków lekkoatletycznych". 20-osobowa grupa rywalizowała, w czwartek 19 września, na zawodach w Łomży i zdobyła trzy złote, dwa srebrne i trzy brązowe medale.


Młodzi lekkoatleci UKS Siódemka Ostrołęka startowali pod okiem trenerów Lidii Janczewskiej, Adama Długokęckiego i Dariusza Dąbrowskiego.

Reklama

 

Zawodnicy reprezentujący ostrołęcką Siódemkę ustanowili pięć rekordów życiowych i zdobyli worek medali. Na najwyższym stopniu podium stanęły Kinga Wilczewska (SP Troszyn) - rzuciła piłeczką palantową na odległość 22 metrów, Magdalena Anucińska (SP Troszyn) - 300 metrów przebiegła z czasem 59,36 sekund i Maja Wołosz (SP Olszewo-Borki) - nie dała szans rywalkom w biegu na 600 metrów dobiegając do mety z czasem 2:14,10.

 

Srebrne medale zawisły na szyjach Izabeli Szabłowskiej (SP5 Ostrołęka - 18 m w rzucie piłeczką palantową) i Szymona Sali (SP1 Ostrołęka - 3:54,99 w biegu na 1000 m). Na najniższym stopniu podium stanęły z kolei Natalia Anucińska (SP Troszyn - 1:01,98 w biegu na 300 m), Julia Nowak (SP5 Ostrołęka - 18 m w rzucie piłeczką palantową) i Wiktoria Smolińska (SP Troszyn - 1:11,56 w biegu na 300 m).Zawody w Łomży, które odbyły się w czwartek 19 września, były początkiem kolejnej edycji "czwartków lekkoatletycznych".

Odsłon: 4215
Komentarzy: 0
06:35, 25.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo