« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi zawodnicy na "czwartkach lekkoatletycznych"

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Najmłodsi zawodnicy ostrołęckiej Siódemki zainaugurowali udział w kolejnej edycji "czwartków lekkoatletycznych". 20-osobowa grupa rywalizowała, w czwartek 19 września, na zawodach w Łomży i zdobyła trzy złote, dwa srebrne i trzy brązowe medale.


Młodzi lekkoatleci UKS Siódemka Ostrołęka startowali pod okiem trenerów Lidii Janczewskiej, Adama Długokęckiego i Dariusza Dąbrowskiego.

Reklama

 

Zawodnicy reprezentujący ostrołęcką Siódemkę ustanowili pięć rekordów życiowych i zdobyli worek medali. Na najwyższym stopniu podium stanęły Kinga Wilczewska (SP Troszyn) - rzuciła piłeczką palantową na odległość 22 metrów, Magdalena Anucińska (SP Troszyn) - 300 metrów przebiegła z czasem 59,36 sekund i Maja Wołosz (SP Olszewo-Borki) - nie dała szans rywalkom w biegu na 600 metrów dobiegając do mety z czasem 2:14,10.

 

Srebrne medale zawisły na szyjach Izabeli Szabłowskiej (SP5 Ostrołęka - 18 m w rzucie piłeczką palantową) i Szymona Sali (SP1 Ostrołęka - 3:54,99 w biegu na 1000 m). Na najniższym stopniu podium stanęły z kolei Natalia Anucińska (SP Troszyn - 1:01,98 w biegu na 300 m), Julia Nowak (SP5 Ostrołęka - 18 m w rzucie piłeczką palantową) i Wiktoria Smolińska (SP Troszyn - 1:11,56 w biegu na 300 m).Zawody w Łomży, które odbyły się w czwartek 19 września, były początkiem kolejnej edycji "czwartków lekkoatletycznych".

Odsłon: 3145
Komentarzy: 0
06:35, 25.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w minioną sobotę wzięli udział w dwóch mityngach lekkoatletycznych, w Toruniu i Warszawie. W dalszym ciągu w rewelacyjnej formie znajduje się Martyna Budziłek. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy.

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

Ośmiu reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Organizatorem wydarzenia był Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo