« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tomasz Rokicki ukończył Castle Triathlon Malbork

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Tomasz Rokicki z powodzeniem ukończył zawody triathlonowe u stóp zamku krzyżackiego w Malborku. Ostrołęczanin ukończył wyczerpujący Castle Triathlon Malbork w czasie 14 godzin 4 minut i 13 sekund, co dało mu czwarte miejsce w kategorii mężczyzn +60.


Mistrzostwa Polski w Triathlonie dostarczyły zawodnikom i kibicom niezapomnianych wrażeń.

Reklama

 

Uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania 226 km - 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu. Mistrzem Polski został Łukasz Kalaszczyński z czasem 8:21:20. Kolejne miejsca zajęli Marcin Ławicki, Krzysztof Augustyniak i Jakub Kimmer.

 

W biegu wziął również udział Tomasz Rokicki z Ostrołęki. Doświadczony triathlonista ukończył rywalizację z czasem 14:04:13. Osiągnięty rezultat dał mu 237 miejsce w klasyfikacji open oraz wysokie 4 pozycję w kategorii mężczyzn +60. Szczegółowe wyniki znajdziecie na startlist.pl.Trwają zapisy do przyszłorocznych zawodów Castle Triathlon Malbork. Zawody odbędą się w dniach 5-6 września 2020 roku. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą poczuć niesamowity klimat malborskiej imprezy oraz ścigać się na najszybszej trasie w Polsce. Więcej informacji na castletriathlon.com.

Odsłon: 2877
Komentarzy: 2
06:30, 26.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

Trwa nabór wniosków do programu 'Klub'. Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Trwa nabór wniosków do programu "Klub". Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Po raz kolejny Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze kluby sportowe z całego kraju. Budżet na ten cel wynosi 40 mln zł. W ramach wnioskowanego dofinansowania, uczestnikami zajęć oraz obozów sportowych mogą być wyłącznie dzieci lub młodzież do 18 roku życia.

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentują pokaz swoich umiejętności. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

$$ @ 17:22, 26.09.2019r. IP: *.*.187.202

Herkules naszych czasów!!

Ppp @ 20:11, 26.09.2019r. IP: *.*.0.183

Szacunek!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo