« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tomasz Rokicki ukończył Castle Triathlon Malbork

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Tomasz Rokicki z powodzeniem ukończył zawody triathlonowe u stóp zamku krzyżackiego w Malborku. Ostrołęczanin ukończył wyczerpujący Castle Triathlon Malbork w czasie 14 godzin 4 minut i 13 sekund, co dało mu czwarte miejsce w kategorii mężczyzn +60.


Mistrzostwa Polski w Triathlonie dostarczyły zawodnikom i kibicom niezapomnianych wrażeń.

Reklama

 

Uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania 226 km - 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu. Mistrzem Polski został Łukasz Kalaszczyński z czasem 8:21:20. Kolejne miejsca zajęli Marcin Ławicki, Krzysztof Augustyniak i Jakub Kimmer.

 

W biegu wziął również udział Tomasz Rokicki z Ostrołęki. Doświadczony triathlonista ukończył rywalizację z czasem 14:04:13. Osiągnięty rezultat dał mu 237 miejsce w klasyfikacji open oraz wysokie 4 pozycję w kategorii mężczyzn +60. Szczegółowe wyniki znajdziecie na startlist.pl.Trwają zapisy do przyszłorocznych zawodów Castle Triathlon Malbork. Zawody odbędą się w dniach 5-6 września 2020 roku. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą poczuć niesamowity klimat malborskiej imprezy oraz ścigać się na najszybszej trasie w Polsce. Więcej informacji na castletriathlon.com.

Odsłon: 2443
Komentarzy: 2
06:30, 26.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Jakub Borkowski, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i fanatyk podnoszenia ciężarów, wrócił z Pabianic ze złotym medalem. Ostrołęczanin okazał się najlepszy na mistrzostwach Europy federacji WPA w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator.

» Wasze komentarze

$$ @ 17:22, 26.09.2019r. IP: *.*.187.202

Herkules naszych czasów!!

Ppp @ 20:11, 26.09.2019r. IP: *.*.0.183

Szacunek!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo