« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 października 2019 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tomasz Rokicki ukończył Castle Triathlon Malbork

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Tomasz Rokicki z powodzeniem ukończył zawody triathlonowe u stóp zamku krzyżackiego w Malborku. Ostrołęczanin ukończył wyczerpujący Castle Triathlon Malbork w czasie 14 godzin 4 minut i 13 sekund, co dało mu czwarte miejsce w kategorii mężczyzn +60.


Mistrzostwa Polski w Triathlonie dostarczyły zawodnikom i kibicom niezapomnianych wrażeń.

Reklama

 

Uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania 226 km - 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu. Mistrzem Polski został Łukasz Kalaszczyński z czasem 8:21:20. Kolejne miejsca zajęli Marcin Ławicki, Krzysztof Augustyniak i Jakub Kimmer.

 

W biegu wziął również udział Tomasz Rokicki z Ostrołęki. Doświadczony triathlonista ukończył rywalizację z czasem 14:04:13. Osiągnięty rezultat dał mu 237 miejsce w klasyfikacji open oraz wysokie 4 pozycję w kategorii mężczyzn +60. Szczegółowe wyniki znajdziecie na startlist.pl.


Łubudu

Trwają zapisy do przyszłorocznych zawodów Castle Triathlon Malbork. Zawody odbędą się w dniach 5-6 września 2020 roku. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą poczuć niesamowity klimat malborskiej imprezy oraz ścigać się na najszybszej trasie w Polsce. Więcej informacji na castletriathlon.com.

Odsłon: 2025
Komentarzy: 2
06:30, 26.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze z miasta w wysokości 10 tys. złotych trafiły na konto siatkarskich drużyn OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Zadaniem obu klubów będzie prowadzenie Akademii Siatkarskiej im. Arkadiusza Gołasia dla chłopców i dziewcząt.

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

Ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka wraz z trenerem Władysławem Niedźwieckim rywalizowali na zawodach w Nidzicy. W turnieju uczestniczyło 17 klubów, w tym blisko 100 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Słowacji.

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Magdalena Morka, podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego, zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. 28-letnia ostrołęczanka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Polski w Siedlcach. Wygrała Aneta Brewińska z Koszalina.

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Sztangiści ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta zaliczyli kolejny udany start. Tym razem podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowali w mistrzostwach województwa mazowieckiego dla ciężarowców urodzonych w latach 2001-2003.

'Po Gwizdku': współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

"Po Gwizdku": współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Jarosław Królewski, współwłaściciel Wisły Kraków, był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Tym razem prezes Bartnika Myszyniec rozmawiał z obiecującym młodym polskim biznesmenem, działającym w branży technologicznej.

» Wasze komentarze

$$ @ 17:22, 26.09.2019r. IP: *.*.187.202

Herkules naszych czasów!!

Ppp @ 20:11, 26.09.2019r. IP: *.*.0.183

Szacunek!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo