Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Tomasz Rokicki ukończył Castle Triathlon Malbork

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Tomasz Rokicki z powodzeniem ukończył zawody triathlonowe u stóp zamku krzyżackiego w Malborku. Ostrołęczanin ukończył wyczerpujący Castle Triathlon Malbork w czasie 14 godzin 4 minut i 13 sekund, co dało mu czwarte miejsce w kategorii mężczyzn +60.

Mistrzostwa Polski w Triathlonie dostarczyły zawodnikom i kibicom niezapomnianych wrażeń.

Uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania 226 km - 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu. Mistrzem Polski został Łukasz Kalaszczyński z czasem 8:21:20. Kolejne miejsca zajęli Marcin Ławicki, Krzysztof Augustyniak i Jakub Kimmer.

W biegu wziął również udział Tomasz Rokicki z Ostrołęki. Doświadczony triathlonista ukończył rywalizację z czasem 14:04:13. Osiągnięty rezultat dał mu 237 miejsce w klasyfikacji open oraz wysokie 4 pozycję w kategorii mężczyzn +60. Szczegółowe wyniki znajdziecie na startlist.pl.

Trwają zapisy do przyszłorocznych zawodów Castle Triathlon Malbork. Zawody odbędą się w dniach 5-6 września 2020 roku. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą poczuć niesamowity klimat malborskiej imprezy oraz ścigać się na najszybszej trasie w Polsce. Więcej informacji na castletriathlon.com.