« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka na mityngu w Warszawie

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Na stadionie przy ulicy Podskarbińskiej w Warszawie odbył się kolejny mityng lekkoatletyczny, w którym wzięły udział zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Pięć lekkoatletek ostrołęckiej drużyny zebrało niezwykle cenne doświadczenie.


W zawodach zaprezentowały się Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Martyna Budziłek, Nikolina Dziadak i Karolina Golon.

Reklama

 

Najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która wygrała bieg na 800 metrów z wynikiem 2:16,20. Zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka poprawiła swój rekord życiowy o ponad sekundę. W konkurencji skoku w dal zaprezentowała się Nikolina Dziadak. 16-latka skoczyła na odległość 4,54 m, co dało jej siódme miejsce.

 

Pozostałe zawodniczki ostrołęckiego klubu zaprezentowały się w biegach. Małgorzata Wierzbowska ukończyła bieg na 400 metrów z czasem 1:06,94. Aleksandra Kuklińska ten sam dystans pokonała z czasem 1:09,46. Z kolei Karolina Golon wystartowała w biegu na dystansie 600 metrów. Wyścig zakończyła z czasem 2:06,65.


Łubudu

Mityng lekkoatletyczny w warszawskiej Pradze-Południe odbył się w niedzielę 22 września.

Odsłon: 5096
Komentarzy: 0
06:05, 27.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo