« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka na mityngu w Warszawie

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Na stadionie przy ulicy Podskarbińskiej w Warszawie odbył się kolejny mityng lekkoatletyczny, w którym wzięły udział zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Pięć lekkoatletek ostrołęckiej drużyny zebrało niezwykle cenne doświadczenie.


W zawodach zaprezentowały się Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Martyna Budziłek, Nikolina Dziadak i Karolina Golon.

Reklama

 

Najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która wygrała bieg na 800 metrów z wynikiem 2:16,20. Zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka poprawiła swój rekord życiowy o ponad sekundę. W konkurencji skoku w dal zaprezentowała się Nikolina Dziadak. 16-latka skoczyła na odległość 4,54 m, co dało jej siódme miejsce.

 

Pozostałe zawodniczki ostrołęckiego klubu zaprezentowały się w biegach. Małgorzata Wierzbowska ukończyła bieg na 400 metrów z czasem 1:06,94. Aleksandra Kuklińska ten sam dystans pokonała z czasem 1:09,46. Z kolei Karolina Golon wystartowała w biegu na dystansie 600 metrów. Wyścig zakończyła z czasem 2:06,65.Mityng lekkoatletyczny w warszawskiej Pradze-Południe odbył się w niedzielę 22 września.

Odsłon: 2175
Komentarzy: 0
06:05, 27.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

UKS Siódemka na 'czwartkach lekkoatletycznych'

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w Teście Coopera. Uczestnicy biegnąc przez 12 minut na bieżni stadionu miejskiego przy ulicy Witosa sprawdzili swoją kondycję fizyczną. Pierwsza grupa biegaczy wystartowała punktualnie o godz. 10.00.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo