« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wychowanie fizyczne ze sztangistami (zdjęcia)

(fot. archiwum prywatne)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka przeprowadził w ostrołęckim Zespole Szkół Zawodowych nr 4 lekcję wychowania fizycznego dla klas pierwszych z zakresu uprawiania olimpijskiej dyscypliny sportowej tj. podnoszenie ciężarów.


Zgromadzona młodzież zapoznała się z zasadami poprawnego podnoszenia ciężarów zarówno w tej dyscyplinie, jak i w życiu codziennym.

Reklama

 

Wprowadzenia dokonał trener Władysław Niedźwiecki. Jak poprawnie dźwigać demonstrowali klubowi zawodnicy: 12-letnia Oliwia Janczewska - trenująca wielobój atletyczny, 17-letni Marcin Kulesza - uprawiający podnoszenie ciężarów i Justyna Niedzwiecka - sześciokrotna rekordzistka Polski w dwuboju olimpijskim w kategorii wiekowej Masters.
 
- Każdy uczestnik tej lekcji mógł dotknąć sztangi, sprawdzić swoje umiejętności techniczne w rwaniu i podrzucie, a także wykonując proste ćwiczenia przekonać się o mobilności ruchowej swojego organizmu - wyjaśnia Władysław Niedźwiecki, trener UKS Atleta Ostrołęka.Lekcja wychowania fizycznego z ostrołęckimi sztangistami UKS Atleta odbyła się, we wtorek 24 września, w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Wychowanie fizyczne ze sztangistami

Więcej zdjęć: Wychowanie fizyczne ze sztangistami

Odsłon: 3369
Komentarzy: 0
07:05, 02.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

Trwa nabór wniosków do programu 'Klub'. Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Trwa nabór wniosków do programu "Klub". Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Po raz kolejny Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze kluby sportowe z całego kraju. Budżet na ten cel wynosi 40 mln zł. W ramach wnioskowanego dofinansowania, uczestnikami zajęć oraz obozów sportowych mogą być wyłącznie dzieci lub młodzież do 18 roku życia.

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentują pokaz swoich umiejętności. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo