« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wychowanie fizyczne ze sztangistami (zdjęcia)

(fot. archiwum prywatne)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka przeprowadził w ostrołęckim Zespole Szkół Zawodowych nr 4 lekcję wychowania fizycznego dla klas pierwszych z zakresu uprawiania olimpijskiej dyscypliny sportowej tj. podnoszenie ciężarów.


Zgromadzona młodzież zapoznała się z zasadami poprawnego podnoszenia ciężarów zarówno w tej dyscyplinie, jak i w życiu codziennym.

Reklama

 

Wprowadzenia dokonał trener Władysław Niedźwiecki. Jak poprawnie dźwigać demonstrowali klubowi zawodnicy: 12-letnia Oliwia Janczewska - trenująca wielobój atletyczny, 17-letni Marcin Kulesza - uprawiający podnoszenie ciężarów i Justyna Niedzwiecka - sześciokrotna rekordzistka Polski w dwuboju olimpijskim w kategorii wiekowej Masters.
 
- Każdy uczestnik tej lekcji mógł dotknąć sztangi, sprawdzić swoje umiejętności techniczne w rwaniu i podrzucie, a także wykonując proste ćwiczenia przekonać się o mobilności ruchowej swojego organizmu - wyjaśnia Władysław Niedźwiecki, trener UKS Atleta Ostrołęka.Lekcja wychowania fizycznego z ostrołęckimi sztangistami UKS Atleta odbyła się, we wtorek 24 września, w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Wychowanie fizyczne ze sztangistami

Więcej zdjęć: Wychowanie fizyczne ze sztangistami

Odsłon: 2435
Komentarzy: 0
07:05, 02.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze z miasta w wysokości 10 tys. złotych trafiły na konto siatkarskich drużyn OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Zadaniem obu klubów będzie prowadzenie Akademii Siatkarskiej im. Arkadiusza Gołasia dla chłopców i dziewcząt.

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

Ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka wraz z trenerem Władysławem Niedźwieckim rywalizowali na zawodach w Nidzicy. W turnieju uczestniczyło 17 klubów, w tym blisko 100 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Słowacji.

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Magdalena Morka, podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego, zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. 28-letnia ostrołęczanka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Polski w Siedlcach. Wygrała Aneta Brewińska z Koszalina.

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Sztangiści ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta zaliczyli kolejny udany start. Tym razem podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowali w mistrzostwach województwa mazowieckiego dla ciężarowców urodzonych w latach 2001-2003.

'Po Gwizdku': współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

"Po Gwizdku": współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Jarosław Królewski, współwłaściciel Wisły Kraków, był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Tym razem prezes Bartnika Myszyniec rozmawiał z obiecującym młodym polskim biznesmenem, działającym w branży technologicznej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo