« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.


UKS Siódemka Ostrołęka na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży reprezentowali uczniowie z Troszyna, Rzekunia, Olszewa-Borek i Ostrołęki, ustanawiając pięć rekordów życiowych.

Reklama

 

Najcenniejszy medal zdobyli Julia Piskowska (rocznik 2008) w biegu na 300 metrów, Oliwia Półtorak (2009) w biegu na 300 m, Maja Wołosz (2007) w biegu na 600 metrów, Magdalena Anucińska (2008) w biegu na 600 metrów i Szymon Sala (2007) w biegu na 300 metrów.

 

Na drugiej pozycji zawody ukończyły Natalia Anucińska (2008) - bieg na 300 metrów, Antonina Gawrych (2009) - bieg na 300 metrów i Kinga Wilczewska (2008) - rzut piłeczką palantową.

 

Brązowe medale zawisły na szyjach Julii Piskowskiej (2008) - skok w dal, Julii Nowak (2008) - bieg na 300 metrów i Krystian Markowski (2007) - bieg na 300 metrów.


JBB

W punktacji drużynowej po dwóch przeprowadzonych zawodach w ramach "czwartków lekkoatletycznych" UKS Siódemka Ostrołęka zajmuje drugą pozycję. Pierwsze miejsce ma SP 5 Łomża, a trzecie SP 10 Łomża.

Odsłon: 6129
Komentarzy: 0
06:05, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo