« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.


UKS Siódemka Ostrołęka na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży reprezentowali uczniowie z Troszyna, Rzekunia, Olszewa-Borek i Ostrołęki, ustanawiając pięć rekordów życiowych.

Reklama

 

Najcenniejszy medal zdobyli Julia Piskowska (rocznik 2008) w biegu na 300 metrów, Oliwia Półtorak (2009) w biegu na 300 m, Maja Wołosz (2007) w biegu na 600 metrów, Magdalena Anucińska (2008) w biegu na 600 metrów i Szymon Sala (2007) w biegu na 300 metrów.

 

Na drugiej pozycji zawody ukończyły Natalia Anucińska (2008) - bieg na 300 metrów, Antonina Gawrych (2009) - bieg na 300 metrów i Kinga Wilczewska (2008) - rzut piłeczką palantową.

 

Brązowe medale zawisły na szyjach Julii Piskowskiej (2008) - skok w dal, Julii Nowak (2008) - bieg na 300 metrów i Krystian Markowski (2007) - bieg na 300 metrów.W punktacji drużynowej po dwóch przeprowadzonych zawodach w ramach "czwartków lekkoatletycznych" UKS Siódemka Ostrołęka zajmuje drugą pozycję. Pierwsze miejsce ma SP 5 Łomża, a trzecie SP 10 Łomża.

Odsłon: 7483
Komentarzy: 0
06:05, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

Wystartowały zapisy do biegu 'Tropem Wilczym'

Wystartowały zapisy do biegu "Tropem Wilczym"

Pięćset pakietów startowych udostępnili dla mieszkańców miasta i regionu organizatorzy ósmej edycji biegu "Tropem Wilczym" w Ostrołęce. Wydarzenie upamiętniające żołnierzy wyklętych rokrocznie przyciąga na linię startu wielu biegaczy.

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Zawodniczka ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zaprezentowała wyśmienitą formę. Martyna Budziłek nie miała sobie równych wśród kobiet podczas biegu przełajowego z cyklu City Trail nad jeziorem Długim w Olsztynie.

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki biorą udział w czterodniowych konsultacjach w Białymstoku. Młodzi lekkoatleci trenują, w dniach 27-30 grudnia, pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo