« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.


UKS Siódemka Ostrołęka na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży reprezentowali uczniowie z Troszyna, Rzekunia, Olszewa-Borek i Ostrołęki, ustanawiając pięć rekordów życiowych.

Reklama

 

Najcenniejszy medal zdobyli Julia Piskowska (rocznik 2008) w biegu na 300 metrów, Oliwia Półtorak (2009) w biegu na 300 m, Maja Wołosz (2007) w biegu na 600 metrów, Magdalena Anucińska (2008) w biegu na 600 metrów i Szymon Sala (2007) w biegu na 300 metrów.

 

Na drugiej pozycji zawody ukończyły Natalia Anucińska (2008) - bieg na 300 metrów, Antonina Gawrych (2009) - bieg na 300 metrów i Kinga Wilczewska (2008) - rzut piłeczką palantową.

 

Brązowe medale zawisły na szyjach Julii Piskowskiej (2008) - skok w dal, Julii Nowak (2008) - bieg na 300 metrów i Krystian Markowski (2007) - bieg na 300 metrów.


Łubudu

W punktacji drużynowej po dwóch przeprowadzonych zawodach w ramach "czwartków lekkoatletycznych" UKS Siódemka Ostrołęka zajmuje drugą pozycję. Pierwsze miejsce ma SP 5 Łomża, a trzecie SP 10 Łomża.

Odsłon: 9664
Komentarzy: 0
06:05, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

Szlifują formę w Olecku

Szlifują formę w Olecku

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki od 15 do 25 lipca będą przebywać na obozie w Olecku. Pięcioro wielbicieli "królowej sportu" szlifują formę przed nadchodzącymi startami.

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Już 23 sierpnia zapowiada się święto wszystkich wielbicieli przemierzania kilometrów. Właśnie w niedzielę odbędzie się I Kurpiowski Bieg ku pamięci Powstańców Warszawskich. Organizatorzy zapraszają na wielkie wydarzenie. Już dzisiaj zgłoszonych jest niemal 100 osób.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo