« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 października 2019 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach (zdjęcia)

(fot. UKS Atleta Ostrołęka)

Podopieczni trenera Władysław Niedźwieckiego na siedleckich pomostach rywalizowali w międzywojewódzkim turnieju juniorów młodszych i mistrzostwach województwa mazowieckiego młodzików. W zawodach wzięło udział pięciu ostrołęckich sztangistów.


Rywalizację o prymat najlepszego młodzika rozpoczął Jakub Gryko w kategorii wagowej do 45 kg. Zawodnik ostrołęckiego klubu uzyskał w dwuboju 53 kg (25 kg w rwaniu i 28 kg w podrzucie). Osiągnięty rezultat dał mu drugie miejsce.

Reklama

 

W kategorii wagowej do 61 kg wystąpił Wiktor Wieremiejczyk, który zgromadził w dwuboju 89 kg (44 kg w rwaniu i 45 kg w podrzucie). Podopieczni trenera Władysław Niedźwieckiego stanął na najwyższym stopniu podium. Następnym ostrołęczaninem występującym wśród młodzików był Dawid Osowiecki. Sztangista wystartował w kategorii powyżej 89 kg. Wynik w dwuboju 74 kg (34+40) był najlepszym wynikiem i dał mu złoty medal.

 

Wśród juniorów młodszych startowali Marcin Kulesza i Krystian Łuba. Marcin wystąpił w kategorii wagowej do 96 kg i uzyskał w dwuboju 159 kg (74+85), co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca. W kategorii wagowej powyżej 102 kg, również udany start miał Krystian Łuba. Sztangista UKS Atleta Ostrołęka dźwignął w dwuboju 139 kg (59+80), kolejny raz poprawiając wszystkie swoje rekordy życiowe.

 

Poza klasyfikacją indywidualną prowadzona była klasyfikacja drużynowa na podstawie zajętych miejsc indywidualnie. Wśród młodzików ostrołęccy ciężarowcy znaleźli się na trzecim stopniu podium. Stopień wyżej stanęli ostrołęccy juniorzy młodsi ulegając tylko WLKS Siedlce, które zwyciężyło w obu grupach wiekowych.Zawody w podnoszeniu ciężarów dla młodzików i juniorów odbyły się, w sobotę 21 września, w Siedlcach.

 

Zobacz zdjęcia:
UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach

Więcej zdjęć: UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach

Odsłon: 2179
Komentarzy: 0
06:25, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze z miasta w wysokości 10 tys. złotych trafiły na konto siatkarskich drużyn OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Zadaniem obu klubów będzie prowadzenie Akademii Siatkarskiej im. Arkadiusza Gołasia dla chłopców i dziewcząt.

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

Ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka wraz z trenerem Władysławem Niedźwieckim rywalizowali na zawodach w Nidzicy. W turnieju uczestniczyło 17 klubów, w tym blisko 100 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Słowacji.

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Udany debiut Magdaleny Morki w Siedlcach (zdjęcia)

Magdalena Morka, podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego, zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. 28-letnia ostrołęczanka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Polski w Siedlcach. Wygrała Aneta Brewińska z Koszalina.

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Udany start ostrołęckich sztangistów (zdjęcia)

Sztangiści ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta zaliczyli kolejny udany start. Tym razem podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego rywalizowali w mistrzostwach województwa mazowieckiego dla ciężarowców urodzonych w latach 2001-2003.

'Po Gwizdku': współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

"Po Gwizdku": współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Jarosław Królewski, współwłaściciel Wisły Kraków, był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Tym razem prezes Bartnika Myszyniec rozmawiał z obiecującym młodym polskim biznesmenem, działającym w branży technologicznej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo