« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach (zdjęcia)

(fot. UKS Atleta Ostrołęka)

Podopieczni trenera Władysław Niedźwieckiego na siedleckich pomostach rywalizowali w międzywojewódzkim turnieju juniorów młodszych i mistrzostwach województwa mazowieckiego młodzików. W zawodach wzięło udział pięciu ostrołęckich sztangistów.


Rywalizację o prymat najlepszego młodzika rozpoczął Jakub Gryko w kategorii wagowej do 45 kg. Zawodnik ostrołęckiego klubu uzyskał w dwuboju 53 kg (25 kg w rwaniu i 28 kg w podrzucie). Osiągnięty rezultat dał mu drugie miejsce.

Reklama

 

W kategorii wagowej do 61 kg wystąpił Wiktor Wieremiejczyk, który zgromadził w dwuboju 89 kg (44 kg w rwaniu i 45 kg w podrzucie). Podopieczni trenera Władysław Niedźwieckiego stanął na najwyższym stopniu podium. Następnym ostrołęczaninem występującym wśród młodzików był Dawid Osowiecki. Sztangista wystartował w kategorii powyżej 89 kg. Wynik w dwuboju 74 kg (34+40) był najlepszym wynikiem i dał mu złoty medal.

 

Wśród juniorów młodszych startowali Marcin Kulesza i Krystian Łuba. Marcin wystąpił w kategorii wagowej do 96 kg i uzyskał w dwuboju 159 kg (74+85), co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca. W kategorii wagowej powyżej 102 kg, również udany start miał Krystian Łuba. Sztangista UKS Atleta Ostrołęka dźwignął w dwuboju 139 kg (59+80), kolejny raz poprawiając wszystkie swoje rekordy życiowe.

 

Poza klasyfikacją indywidualną prowadzona była klasyfikacja drużynowa na podstawie zajętych miejsc indywidualnie. Wśród młodzików ostrołęccy ciężarowcy znaleźli się na trzecim stopniu podium. Stopień wyżej stanęli ostrołęccy juniorzy młodsi ulegając tylko WLKS Siedlce, które zwyciężyło w obu grupach wiekowych.


Esprit

Zawody w podnoszeniu ciężarów dla młodzików i juniorów odbyły się, w sobotę 21 września, w Siedlcach.

 

Zobacz zdjęcia:
UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach

Więcej zdjęć: UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach

Odsłon: 3120
Komentarzy: 0
06:25, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

Trwa nabór wniosków do programu 'Klub'. Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Trwa nabór wniosków do programu "Klub". Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Po raz kolejny Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze kluby sportowe z całego kraju. Budżet na ten cel wynosi 40 mln zł. W ramach wnioskowanego dofinansowania, uczestnikami zajęć oraz obozów sportowych mogą być wyłącznie dzieci lub młodzież do 18 roku życia.

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentują pokaz swoich umiejętności. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo