« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach (zdjęcia)

(fot. UKS Atleta Ostrołęka)

Podopieczni trenera Władysław Niedźwieckiego na siedleckich pomostach rywalizowali w międzywojewódzkim turnieju juniorów młodszych i mistrzostwach województwa mazowieckiego młodzików. W zawodach wzięło udział pięciu ostrołęckich sztangistów.


Rywalizację o prymat najlepszego młodzika rozpoczął Jakub Gryko w kategorii wagowej do 45 kg. Zawodnik ostrołęckiego klubu uzyskał w dwuboju 53 kg (25 kg w rwaniu i 28 kg w podrzucie). Osiągnięty rezultat dał mu drugie miejsce.

Reklama

 

W kategorii wagowej do 61 kg wystąpił Wiktor Wieremiejczyk, który zgromadził w dwuboju 89 kg (44 kg w rwaniu i 45 kg w podrzucie). Podopieczni trenera Władysław Niedźwieckiego stanął na najwyższym stopniu podium. Następnym ostrołęczaninem występującym wśród młodzików był Dawid Osowiecki. Sztangista wystartował w kategorii powyżej 89 kg. Wynik w dwuboju 74 kg (34+40) był najlepszym wynikiem i dał mu złoty medal.

 

Wśród juniorów młodszych startowali Marcin Kulesza i Krystian Łuba. Marcin wystąpił w kategorii wagowej do 96 kg i uzyskał w dwuboju 159 kg (74+85), co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca. W kategorii wagowej powyżej 102 kg, również udany start miał Krystian Łuba. Sztangista UKS Atleta Ostrołęka dźwignął w dwuboju 139 kg (59+80), kolejny raz poprawiając wszystkie swoje rekordy życiowe.

 

Poza klasyfikacją indywidualną prowadzona była klasyfikacja drużynowa na podstawie zajętych miejsc indywidualnie. Wśród młodzików ostrołęccy ciężarowcy znaleźli się na trzecim stopniu podium. Stopień wyżej stanęli ostrołęccy juniorzy młodsi ulegając tylko WLKS Siedlce, które zwyciężyło w obu grupach wiekowych.Zawody w podnoszeniu ciężarów dla młodzików i juniorów odbyły się, w sobotę 21 września, w Siedlcach.

 

Zobacz zdjęcia:
UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach

Więcej zdjęć: UKS Atleta na mistrzostwach w Siedlcach

Odsłon: 4549
Komentarzy: 0
06:25, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Zmierz się w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej

Lubisz kulę z dziurami na palce? Weź udział w Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej. Pierwszy turniej odbędzie się 21 września, zaś zakończenie 30 października. Organizatorzy - Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w rywalizacja. Emocje są gwarantowane.

 

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

Ciecierski i Piotrowski przejechali 1008 kilometrów (zdjęcia)

W XII Ultramaratonie Kolarskim "Bałtyk - Bieszczady Tour 2020 Jaza Non-Stop" wzięło udział dwóch przedstawicieli z naszego powiatu. Michał Ciecierski z Miastkowa oraz Zdzisław Piotrowski z Ostrołęki (KK24h). Przejechali 1008 kilometrów. Wystartowali z rampy promu Bielik w Świnoujściu, zaś meta miała miejsce w Zajeździe Caryńska w Ustrzykach Górnych. 

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Miłość zaczęła się przypadkowo - rozmowa z Justyną Niedzwiecką

Bardzo dobry start ma za sobą Justyna Niedzwiecka. Zawodniczka UKS Atleta Ostrołęka wywalczyła siódme miejsce podczas Grand Prix im. Jerzego Jaśniaka Seniora w kategorii masters w podnoszeniu ciężarów. Jak znalazła się w świecie dźwigania? Jakie ma marzenia?

 

Mistrzyni Aneta Bagińska-Gąska. Przed nią mistrzostwa świata

Mistrzyni Aneta Bagińska-Gąska. Przed nią mistrzostwa świata

Reprezentantka powiatu ostrołęckiego wzięła udział w zawodach IBFF/WPF. W Siedlcach Aneta Bagińska-Gąska zwyciężyła w rywalizacji w kategorii figure fitness soft. 33-latka dostąpiła wielkiego zaszczytu, gdyż uzyskała powołania do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata IBFF w Kulturystyce i Fitness 2020. Już 19 września wystartuje na Słowenii.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo