« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwanaście medali MKKK w Warszawie

(fot. Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate)

Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate miał swoich reprezentantów na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W zawodach wzięło udział 462 zawodników z 19 mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate. MKKK zdobył dwanaście medali.


Po raz kolejni podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca nie zawiedli i pokazali, że są głodni sukcesów zdobywając worek medali.

Reklama

 

Duża ilość zawodników spowodowała, że trzeba było stoczyć minimum cztery walki, aby dojść do strefy medalowej. Nie wszystkim zawodnikom Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate ta sztuka się udała. Jednak aż dziewięciu karateków kończyło zawody z medalem. Złoto zdobyły Katarzyna Lisiewska i Olga Boruch, po srebrno sięgnęli Lena Wiktorska, Oliwia Sobiech i Jan Konarzewski, a brąz padł łupem Marysi Lisiewskiej, Heleny Mieczkowskiej, Izy Piskorek i Jana Kołakowskiego.

 

Zawodnicy rywalizowali również w konkurencji kata. Wymaga ona doskonałej techniki. W tej formule karatecy MKKK zdobyli trzy medale w swoich kategoriach wiekowych. Złoto zawisło na szyi Maksymiliana Żebrowskiego, srebro zdobyła Katarzyna Lisiewska, a brąz Jan Kołakowski.Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński, sensei Kinga Przybyłek i sempai Nikol Prusiński.

Odsłon: 3465
Komentarzy: 2
06:55, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

» Wasze komentarze

PIOTR @ 14:03, 03.10.2019r. IP: *.*.52.106

Brawo Artur i dzieciaki.

Hubert @ 07:39, 04.10.2019r. IP: *.*.55.158

Brawo!!!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo