« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 października 2019 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwanaście medali MKKK w Warszawie

(fot. Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate)

Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate miał swoich reprezentantów na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W zawodach wzięło udział 462 zawodników z 19 mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate. MKKK zdobył dwanaście medali.


Po raz kolejni podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca nie zawiedli i pokazali, że są głodni sukcesów zdobywając worek medali.

Reklama

 

Duża ilość zawodników spowodowała, że trzeba było stoczyć minimum cztery walki, aby dojść do strefy medalowej. Nie wszystkim zawodnikom Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate ta sztuka się udała. Jednak aż dziewięciu karateków kończyło zawody z medalem. Złoto zdobyły Katarzyna Lisiewska i Olga Boruch, po srebrno sięgnęli Lena Wiktorska, Oliwia Sobiech i Jan Konarzewski, a brąz padł łupem Marysi Lisiewskiej, Heleny Mieczkowskiej, Izy Piskorek i Jana Kołakowskiego.

 

Zawodnicy rywalizowali również w konkurencji kata. Wymaga ona doskonałej techniki. W tej formule karatecy MKKK zdobyli trzy medale w swoich kategoriach wiekowych. Złoto zawisło na szyi Maksymiliana Żebrowskiego, srebro zdobyła Katarzyna Lisiewska, a brąz Jan Kołakowski.Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński, sensei Kinga Przybyłek i sempai Nikol Prusiński.

Odsłon: 2414
Komentarzy: 2
06:55, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia

» Powiązane artykuły

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów wzbudziła bardzo duże zainteresowanie klubów z kilku województw. W sumie kibice w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia obejrzeli szesnaście pojedynków. Kto cieszył się z wygranej w zawodach?

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Były piłkarz ostrołęckiej Narwi Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny na kickboxing reprezentuje obecnie Knockout Warszawa. W sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia przy niezwykłym wsparciu publiczności odniósł kolejne zwycięstwo w ringu.

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Walka Mateusza Vahe Movsisyana z Piotrem Golonem wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. W konfrontacji w formule MMA w kategorii -80 kg nie było niespodzianki i to wychowanek Fight Academy Ostrołęka odniósł pewne zwycięstwo na punkty.

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz kolejny wzbudziła ogromne zainteresowanie kibiców w hali im. Arkadiusza Gołasia. Fani sportów walki obejrzeli dziesięć pojedynków, w których nie zabrakło wielkich emocji i triumfów gospodarzy z Fight Academy.

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

W piątkowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce doszło do prezentacji fighterów sobotniej gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W walce wieczoru Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka zmierzy się z Mateuszem Golą z Piaseczna.

» Wasze komentarze

PIOTR @ 14:03, 03.10.2019r. IP: *.*.52.106

Brawo Artur i dzieciaki.

Hubert @ 07:39, 04.10.2019r. IP: *.*.55.158

Brawo!!!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo