« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwanaście medali MKKK w Warszawie

(fot. Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate)

Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate miał swoich reprezentantów na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W zawodach wzięło udział 462 zawodników z 19 mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate. MKKK zdobył dwanaście medali.


Po raz kolejni podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca nie zawiedli i pokazali, że są głodni sukcesów zdobywając worek medali.

Reklama

 

Duża ilość zawodników spowodowała, że trzeba było stoczyć minimum cztery walki, aby dojść do strefy medalowej. Nie wszystkim zawodnikom Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate ta sztuka się udała. Jednak aż dziewięciu karateków kończyło zawody z medalem. Złoto zdobyły Katarzyna Lisiewska i Olga Boruch, po srebrno sięgnęli Lena Wiktorska, Oliwia Sobiech i Jan Konarzewski, a brąz padł łupem Marysi Lisiewskiej, Heleny Mieczkowskiej, Izy Piskorek i Jana Kołakowskiego.

 

Zawodnicy rywalizowali również w konkurencji kata. Wymaga ona doskonałej techniki. W tej formule karatecy MKKK zdobyli trzy medale w swoich kategoriach wiekowych. Złoto zawisło na szyi Maksymiliana Żebrowskiego, srebro zdobyła Katarzyna Lisiewska, a brąz Jan Kołakowski.


JBB

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński, sensei Kinga Przybyłek i sempai Nikol Prusiński.

Odsłon: 4574
Komentarzy: 2
06:55, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

PIOTR @ 14:03, 03.10.2019r. IP: *.*.52.106

Brawo Artur i dzieciaki.

Hubert @ 07:39, 04.10.2019r. IP: *.*.55.158

Brawo!!!!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo