« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Daniel Zaręba z brązem na mistrzostwach Polski

(fot. archiwum prywatne)

Reprezentacja polskiej policji rywalizowała w miejscowości Chotowa, w województwie podkarpackim, w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Jednym z reprezentantów funkcjonariuszy był Daniel Zaręba, prywatnie m.in. trener w klubie Victoria.


Cała reprezentacja policji nie miała sobie równych w klasyfikacji drużynowej stając na najwyższym stopniu podium. Swoją cegiełkę do tego sukcesu dołożył ostrołęczanin.

Reklama

 

Daniel Zaręba wystartował w kategorii do 84 kg. W walce ćwierćfinałowej pokonał już w drugiej rundzie przez przewagę punktową Krzysztofa Stawiarskiego z Jednostki Wojskowej 3390. W półfinałowym starciu ostrołęczanin musiał uznać wyższość Kacpra Remiszewskiego z 12 Brygady Zmechanizowanej. Tym samym funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.

 

Policjanci zdobyli w sumie dwadzieścia jeden medali, w tym dwanaście złotych, trzy srebrne i pięć brązowych. Osiągnięty rezultat pozwolił na zdobycie pierwszego miejsca drużynowo. Drugie miejsce zajęła 18 Dywizja Zmechanizowana, a trzecie Służba Ochrony Państwa.Mistrzostwa odbyły się, w dniach 27-29 września, w miejscowości Chotowa.

Odsłon: 3229
Komentarzy: 4
07:35, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia

» Powiązane artykuły

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów wzbudziła bardzo duże zainteresowanie klubów z kilku województw. W sumie kibice w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia obejrzeli szesnaście pojedynków. Kto cieszył się z wygranej w zawodach?

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Były piłkarz ostrołęckiej Narwi Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny na kickboxing reprezentuje obecnie Knockout Warszawa. W sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia przy niezwykłym wsparciu publiczności odniósł kolejne zwycięstwo w ringu.

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Walka Mateusza Vahe Movsisyana z Piotrem Golonem wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. W konfrontacji w formule MMA w kategorii -80 kg nie było niespodzianki i to wychowanek Fight Academy Ostrołęka odniósł pewne zwycięstwo na punkty.

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz kolejny wzbudziła ogromne zainteresowanie kibiców w hali im. Arkadiusza Gołasia. Fani sportów walki obejrzeli dziesięć pojedynków, w których nie zabrakło wielkich emocji i triumfów gospodarzy z Fight Academy.

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

W piątkowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce doszło do prezentacji fighterów sobotniej gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W walce wieczoru Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka zmierzy się z Mateuszem Golą z Piaseczna.

» Wasze komentarze

on @ 13:22, 03.10.2019r. IP: *.*.52.221

Deny jesteś super powodzenia

Sztangista @ 16:45, 03.10.2019r. IP: *.*.168.119

Garutalacje

Xionc @ 19:54, 03.10.2019r. IP: *.*.178.208

A kogo to obchodzi

kibicsportu @ 22:56, 03.10.2019r. IP: *.*.8.145

Do xionc.Jak cie nie obchodzi to nie czytaj mały człowieczku,Daniel gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo