« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Daniel Zaręba z brązem na mistrzostwach Polski

(fot. archiwum prywatne)

Reprezentacja polskiej policji rywalizowała w miejscowości Chotowa, w województwie podkarpackim, w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Jednym z reprezentantów funkcjonariuszy był Daniel Zaręba, prywatnie m.in. trener w klubie Victoria.


Cała reprezentacja policji nie miała sobie równych w klasyfikacji drużynowej stając na najwyższym stopniu podium. Swoją cegiełkę do tego sukcesu dołożył ostrołęczanin.

Reklama

 

Daniel Zaręba wystartował w kategorii do 84 kg. W walce ćwierćfinałowej pokonał już w drugiej rundzie przez przewagę punktową Krzysztofa Stawiarskiego z Jednostki Wojskowej 3390. W półfinałowym starciu ostrołęczanin musiał uznać wyższość Kacpra Remiszewskiego z 12 Brygady Zmechanizowanej. Tym samym funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.

 

Policjanci zdobyli w sumie dwadzieścia jeden medali, w tym dwanaście złotych, trzy srebrne i pięć brązowych. Osiągnięty rezultat pozwolił na zdobycie pierwszego miejsca drużynowo. Drugie miejsce zajęła 18 Dywizja Zmechanizowana, a trzecie Służba Ochrony Państwa.


JBB

Mistrzostwa odbyły się, w dniach 27-29 września, w miejscowości Chotowa.

Odsłon: 4290
Komentarzy: 4
07:35, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

» Wasze komentarze

on @ 13:22, 03.10.2019r. IP: *.*.52.221

Deny jesteś super powodzenia

Sztangista @ 16:45, 03.10.2019r. IP: *.*.168.119

Garutalacje

Xionc @ 19:54, 03.10.2019r. IP: *.*.178.208

A kogo to obchodzi

kibicsportu @ 22:56, 03.10.2019r. IP: *.*.8.145

Do xionc.Jak cie nie obchodzi to nie czytaj mały człowieczku,Daniel gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo