« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Daniel Zaręba z brązem na mistrzostwach Polski

(fot. archiwum prywatne)

Reprezentacja polskiej policji rywalizowała w miejscowości Chotowa, w województwie podkarpackim, w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Jednym z reprezentantów funkcjonariuszy był Daniel Zaręba, prywatnie m.in. trener w klubie Victoria.


Cała reprezentacja policji nie miała sobie równych w klasyfikacji drużynowej stając na najwyższym stopniu podium. Swoją cegiełkę do tego sukcesu dołożył ostrołęczanin.

Reklama

 

Daniel Zaręba wystartował w kategorii do 84 kg. W walce ćwierćfinałowej pokonał już w drugiej rundzie przez przewagę punktową Krzysztofa Stawiarskiego z Jednostki Wojskowej 3390. W półfinałowym starciu ostrołęczanin musiał uznać wyższość Kacpra Remiszewskiego z 12 Brygady Zmechanizowanej. Tym samym funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.

 

Policjanci zdobyli w sumie dwadzieścia jeden medali, w tym dwanaście złotych, trzy srebrne i pięć brązowych. Osiągnięty rezultat pozwolił na zdobycie pierwszego miejsca drużynowo. Drugie miejsce zajęła 18 Dywizja Zmechanizowana, a trzecie Służba Ochrony Państwa.Mistrzostwa odbyły się, w dniach 27-29 września, w miejscowości Chotowa.

Odsłon: 5420
Komentarzy: 4
07:35, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

on @ 13:22, 03.10.2019r. IP: *.*.52.221

Deny jesteś super powodzenia

Sztangista @ 16:45, 03.10.2019r. IP: *.*.168.119

Garutalacje

Xionc @ 19:54, 03.10.2019r. IP: *.*.178.208

A kogo to obchodzi

kibicsportu @ 22:56, 03.10.2019r. IP: *.*.8.145

Do xionc.Jak cie nie obchodzi to nie czytaj mały człowieczku,Daniel gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo