« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 lutego 2020 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grali i biegali z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej (zdjęcia, wideo)

Z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej rozegrano w Ostrołęce turniej piłki nożnej. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Najlepszy okazał się 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny. Nie zabrakło również akcentu biegowego.


W turnieju piłkarskim na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa zagrało osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Reklama

 

W grupie A rywalizowali gospodarze - KMP Ostrołęka oraz 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny, KM PSP Ostrołęka i Farmaceuci. Awans do półfinałów wywalczyli ostrołęccy policjanci i wojskowi z Przasnysza.

 

W drugiej grupie o awans do najlepszej czwórki walczyli Korona Ostrołęka, Kwant, APN Ostrołęka i X-Car. Do dalszej fazy turnieju awansowali "lakiernicy" i "elektrycy".

 

W meczach półfinałowych X-Car okazał się lepszy od KMP Ostrołęka po rzutach karnych, po rozegranym meczu było 0:0, a 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny wygrał z Kwantem 2:1. W meczu o trzecie miejsce ostrołęccy policjanci pokonali Kwant 1:1 k. 2:0. Z kolei o mistrzostwo w turnieju wojskowi z Przasnysza okazali się lepsi od X-Car zwyciężając 2:1.

 

Klasyfikacja końcowa: 1. 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny, 2. X-Car, 3. KMP Ostrołęka, 4. Kwant, 5. Farmaceuci, 6. Korona Ostrołęka, 7. KM PSP Ostrołęka, 8. APN Ostrołęka.

 

Organizatorzy przygotowali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Stolarczyk (Kwant), nagroda dla najlepszego obrońcy trafiła do Mariusza Grodzkiego (X-Car), w bramce najlepiej radził sobie Sebastian Borowiecki (KMP Ostrołęka), a królem strzelców turnieju został Roman Wdowiński (2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny).


Esprit

Wydarzeniem towarzyszącym uroczystości 100 rocznicy powstania Policji Państwowej był bieg, w którym liczono wspólny dystans zawodników. Celem biegu było osiągnięcie 100 kilometrów.

 

Organizatorem turnieju piłki nożnej i biegu na 100 km była Komenda Miejska Policji w Ostrołęce na czele z Włodzimierzem Kąkielem. Zawodników zza linii bocznej wspierał podinsp. Krzysztof Szymański, komendant ostrołęckich funkcjonariuszy policji.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej piłki nożnej z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej

Więcej zdjęć: Turniej piłki nożnej z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej

 

Odsłon: 7102
Komentarzy: 3
12:01, 05.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nie dali szans niżej notowanemu rywalowi w derbach powiatu ostrołęckiego. Rzekunianka Rzekuń okazała się lepsza od Orza Goworowo wygrywając aż 8:1. Hat-trickiem w sparingu popisał się Adrian Wołejszo.

Bezbramkowy remis KS CK Troszyn z Warmią Grajewo

Bezbramkowy remis KS CK Troszyn z Warmią Grajewo

W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem piłkarze KS CK Troszyn mierzyli się z Warmią Grajewo. Spotkanie było wyrównane i ostatecznie zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Po raz pierwszy w tym roku piłkarki ostrołęckiego Jantaru rywalizowały na pełnowymiarowym boisku. W sobotni wieczór w Łomży podopieczne trenera Rafała Koska rywalizowały z GKS Forty Piątnica. Ostrołęczanki okazały się lepsze od rywalek i pewnie wygrały 2:0.

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Makowianka Maków Mazowiecki okazała się zbyt wymagającym rywalem dla piłkarzy ostrołęckiej Narwi. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego ulegli wyżej notowanemu rywalowi 1:3, a katem niebiesko-czerwonych okazał się Kamil Majkowski, który ustrzelił hat-tricka.

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi po raz trzeci schodzili z boiska pokonani, w okresie przygotowującym do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem receptę na niebiesko-czerwonych znalazł Klub Sportowy Śniadowo.

» Wasze komentarze

MO @ 11:34, 06.10.2019r. IP: *.*.167.81

Milicji czeski

MO @ 11:37, 06.10.2019r. IP: *.*.167.81

Piękne zdjęcia naszych sportoeców
A w tle CO2222222 nasz zatrówa
Pprażkaaaa

olo @ 06:02, 07.10.2019r. IP: *.*.187.193

Przy okazji napiszcie coś o zasługach Policji w latach międzywojennych.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo