« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grali i biegali z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej (zdjęcia, wideo)

Z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej rozegrano w Ostrołęce turniej piłki nożnej. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Najlepszy okazał się 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny. Nie zabrakło również akcentu biegowego.


W turnieju piłkarskim na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa zagrało osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Reklama

 

W grupie A rywalizowali gospodarze - KMP Ostrołęka oraz 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny, KM PSP Ostrołęka i Farmaceuci. Awans do półfinałów wywalczyli ostrołęccy policjanci i wojskowi z Przasnysza.

 

W drugiej grupie o awans do najlepszej czwórki walczyli Korona Ostrołęka, Kwant, APN Ostrołęka i X-Car. Do dalszej fazy turnieju awansowali "lakiernicy" i "elektrycy".

 

W meczach półfinałowych X-Car okazał się lepszy od KMP Ostrołęka po rzutach karnych, po rozegranym meczu było 0:0, a 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny wygrał z Kwantem 2:1. W meczu o trzecie miejsce ostrołęccy policjanci pokonali Kwant 1:1 k. 2:0. Z kolei o mistrzostwo w turnieju wojskowi z Przasnysza okazali się lepsi od X-Car zwyciężając 2:1.

 

Klasyfikacja końcowa: 1. 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny, 2. X-Car, 3. KMP Ostrołęka, 4. Kwant, 5. Farmaceuci, 6. Korona Ostrołęka, 7. KM PSP Ostrołęka, 8. APN Ostrołęka.

 

Organizatorzy przygotowali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Stolarczyk (Kwant), nagroda dla najlepszego obrońcy trafiła do Mariusza Grodzkiego (X-Car), w bramce najlepiej radził sobie Sebastian Borowiecki (KMP Ostrołęka), a królem strzelców turnieju został Roman Wdowiński (2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny).Wydarzeniem towarzyszącym uroczystości 100 rocznicy powstania Policji Państwowej był bieg, w którym liczono wspólny dystans zawodników. Celem biegu było osiągnięcie 100 kilometrów.

 

Organizatorem turnieju piłki nożnej i biegu na 100 km była Komenda Miejska Policji w Ostrołęce na czele z Włodzimierzem Kąkielem. Zawodników zza linii bocznej wspierał podinsp. Krzysztof Szymański, komendant ostrołęckich funkcjonariuszy policji.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej piłki nożnej z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej

Więcej zdjęć: Turniej piłki nożnej z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej

 

Odsłon: 4940
Komentarzy: 3
12:01, 05.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew wraca na fotel lidera (wyniki, tabela)

Narew wraca na fotel lidera (wyniki, tabela)

Bardzo ciekawie jest w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Pierwszą Narew Ostrołęka do piątego Żbika Nasielsk dzielą zaledwie trzy punkty. Z kolei druga Mławianka ustępuje ostrołęckiej drużynie tylko gorszym bilansem bramek.

A klasa: Bartnik wygrywa, Rzekunianka rozczarowała (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

A klasa: Bartnik wygrywa, Rzekunianka rozczarowała (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

Rozczarowali swoich kibiców piłkarze Rzekunianki Rzekuń w dziesiątej kolejce rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w meczu przed własną publicznością przegrali z Orłem Sypniewo 2:4.

B klasa: Dobra kolejka drużyn z powiatu ostrołęckiego (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

B klasa: Dobra kolejka drużyn z powiatu ostrołęckiego (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

Bez niespodzianek obyło się w ósmej odsłonie gier o mistrzostwo B klasy w grupie Ostrołęka. W najciekawszym starciu Orz Goworowo pokonał na wyjeździe KS Pniewo 4:2. Lider rozgrywek - Kurpik Kadzidło dopisał do swojego dorobku kolejny komplet punktów.

Jantar Ostrołęka na remis z DAF Płońsk (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

Jantar Ostrołęka na remis z DAF Płońsk (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

Jantar Ostrołęka w starciu przed własną publicznością zremisował z DAF Płońsk 2:2. Ozdobą spotkania było trafienie Magdaleny Dąbrowskiej. Bramkę na koncie podopiecznych trenera Rafała Koska strzeliła również Oliwia Piersa. Jakie wyniki notowały inne drużyny?

MKS Przasnysz za silny dla ostrołęckiej Korony

MKS Przasnysz za silny dla ostrołęckiej Korony

Piłkarze ostrołęckiej Korony musieli uznać wyższość MKS Przasnysz w meczu jedenastej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego przegrali na wyjeździe z wyżej notowanym rywalem 0:3.

» Wasze komentarze

MO @ 11:34, 06.10.2019r. IP: *.*.167.81

Milicji czeski

MO @ 11:37, 06.10.2019r. IP: *.*.167.81

Piękne zdjęcia naszych sportoeców
A w tle CO2222222 nasz zatrówa
Pprażkaaaa

olo @ 06:02, 07.10.2019r. IP: *.*.187.193

Przy okazji napiszcie coś o zasługach Policji w latach międzywojennych.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo