« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grali i biegali z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej (zdjęcia, wideo)

Z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej rozegrano w Ostrołęce turniej piłki nożnej. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Najlepszy okazał się 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny. Nie zabrakło również akcentu biegowego.


W turnieju piłkarskim na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa zagrało osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Reklama

 

W grupie A rywalizowali gospodarze - KMP Ostrołęka oraz 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny, KM PSP Ostrołęka i Farmaceuci. Awans do półfinałów wywalczyli ostrołęccy policjanci i wojskowi z Przasnysza.

 

W drugiej grupie o awans do najlepszej czwórki walczyli Korona Ostrołęka, Kwant, APN Ostrołęka i X-Car. Do dalszej fazy turnieju awansowali "lakiernicy" i "elektrycy".

 

W meczach półfinałowych X-Car okazał się lepszy od KMP Ostrołęka po rzutach karnych, po rozegranym meczu było 0:0, a 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny wygrał z Kwantem 2:1. W meczu o trzecie miejsce ostrołęccy policjanci pokonali Kwant 1:1 k. 2:0. Z kolei o mistrzostwo w turnieju wojskowi z Przasnysza okazali się lepsi od X-Car zwyciężając 2:1.

 

Klasyfikacja końcowa: 1. 2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny, 2. X-Car, 3. KMP Ostrołęka, 4. Kwant, 5. Farmaceuci, 6. Korona Ostrołęka, 7. KM PSP Ostrołęka, 8. APN Ostrołęka.

 

Organizatorzy przygotowali również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Stolarczyk (Kwant), nagroda dla najlepszego obrońcy trafiła do Mariusza Grodzkiego (X-Car), w bramce najlepiej radził sobie Sebastian Borowiecki (KMP Ostrołęka), a królem strzelców turnieju został Roman Wdowiński (2 Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny).


Łubudu

Wydarzeniem towarzyszącym uroczystości 100 rocznicy powstania Policji Państwowej był bieg, w którym liczono wspólny dystans zawodników. Celem biegu było osiągnięcie 100 kilometrów.

 

Organizatorem turnieju piłki nożnej i biegu na 100 km była Komenda Miejska Policji w Ostrołęce na czele z Włodzimierzem Kąkielem. Zawodników zza linii bocznej wspierał podinsp. Krzysztof Szymański, komendant ostrołęckich funkcjonariuszy policji.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej piłki nożnej z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej

Więcej zdjęć: Turniej piłki nożnej z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej

 

Odsłon: 7617
Komentarzy: 3
12:01, 05.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

MO @ 11:34, 06.10.2019r. IP: *.*.167.81

Milicji czeski

MO @ 11:37, 06.10.2019r. IP: *.*.167.81

Piękne zdjęcia naszych sportoeców
A w tle CO2222222 nasz zatrówa
Pprażkaaaa

olo @ 06:02, 07.10.2019r. IP: *.*.187.193

Przy okazji napiszcie coś o zasługach Policji w latach międzywojennych.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo