« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów z planem walk

Kilkanaście walk zostało zaplanowanych w ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która zostanie przeprowadzona w hali im. Arkadiusza Gołasia. W ringu zaprezentują się młodzi i obiecujący zawodnicy z kilku województw. Nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.


W pierwszej walce w kategorii K1 -63 kg Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy się z Bartoszem Rykaczewskim (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). W tej samej kategorii Maciej Skaladanowski (CFC Team Olsztyn) zmierzy się z kolejnym podopiecznym trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Szymonem Orzołem (Fight Academy Ostrołęka).

Reklama

 

W kategorii K1 -56 kg Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka) rywalizować będzie z Wanessą Wesołowską (Legia Fight Club). W ringu zaprezentują się także kolejni reprezentanci Fight Academy. Dawid Orzoł zmierzy się z Markiem Florczykiem w kategorii K1 -75 kg, Jakub Kaliszewski z Jakubem Brzostkiem w kat. K1 63 kg oraz Kacper Łazicki z Igorem Zyśkiem (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

 

W walce bokserskiej zaprezentuje się Szymon Rutkowski z UKS Champion Ostrołęka. Podopieczny trenera Zbigniewa Stodolskiego w kategorii -65 kg rywalizować będzie Kacprem Normantowiczem (CFC Team Olsztyn). Rafał Zalewski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) w kat. -69 kg skrzyżuje rękawice z Adamem Łopiałło (Luczek Boks Giżycko).

 

W ringu zaprezentują się także w walkach K1: Michał Fiłut (Biała Podlaska) z Michałem Cewińskim (Legia Fight Club), Gordnian Głowacki (CFC Team Olsztyn) z Janem Karaszewskim (Legia Fight Club), Maciej Piasecki (Legia Fight Club) z Łukaszem Kaczmarczykiem (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka), Konrad Łysak (CFC Team Olsztyn) z Cezarym Sarnowskim (KSW Cross Fight GYM-Sarna Team) i Jacek Wojtera (Palestra Warszawa) z Krzysztofem Sobiszkiem (Fighters Team).


Łubudu

Walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zostały zaplanowane w sobotę 19 października o godz. 10.00. Wstęp bezpłatny! Wieczorna Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów ruszy o godz. 19.00. Karty walk zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 4291
Komentarzy: 4
06:20, 08.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

M. @ 08:21, 08.10.2019r. IP: *.*.136.96

Wiadomo coś o biletach na galę główną? Kiedy? Gdzie? Za ile można kupić?

Fifi @ 08:25, 08.10.2019r. IP: *.*.119.187

Panie redaktorze wykaz walk jest niepelny, brakuje Emila Chorazewicza i Filona Falkowskiego

Do Fifi @ 09:56, 08.10.2019r. IP: *.*.156.85

To są walki poranne Liga Sportów Walki, a wieczorem będzie Gala.

Dawid @ 10:36, 19.10.2019r. IP: *.*.236.13

Krupiowska Gala Mistrzów będzie na żywo tutaj:
tvstream4k.pl/krupiowska-kuznia-mistrzow/

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo