« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów z planem walk

Kilkanaście walk zostało zaplanowanych w ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która zostanie przeprowadzona w hali im. Arkadiusza Gołasia. W ringu zaprezentują się młodzi i obiecujący zawodnicy z kilku województw. Nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.


W pierwszej walce w kategorii K1 -63 kg Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy się z Bartoszem Rykaczewskim (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). W tej samej kategorii Maciej Skaladanowski (CFC Team Olsztyn) zmierzy się z kolejnym podopiecznym trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Szymonem Orzołem (Fight Academy Ostrołęka).

Reklama

 

W kategorii K1 -56 kg Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka) rywalizować będzie z Wanessą Wesołowską (Legia Fight Club). W ringu zaprezentują się także kolejni reprezentanci Fight Academy. Dawid Orzoł zmierzy się z Markiem Florczykiem w kategorii K1 -75 kg, Jakub Kaliszewski z Jakubem Brzostkiem w kat. K1 63 kg oraz Kacper Łazicki z Igorem Zyśkiem (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

 

W walce bokserskiej zaprezentuje się Szymon Rutkowski z UKS Champion Ostrołęka. Podopieczny trenera Zbigniewa Stodolskiego w kategorii -65 kg rywalizować będzie Kacprem Normantowiczem (CFC Team Olsztyn). Rafał Zalewski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) w kat. -69 kg skrzyżuje rękawice z Adamem Łopiałło (Luczek Boks Giżycko).

 

W ringu zaprezentują się także w walkach K1: Michał Fiłut (Biała Podlaska) z Michałem Cewińskim (Legia Fight Club), Gordnian Głowacki (CFC Team Olsztyn) z Janem Karaszewskim (Legia Fight Club), Maciej Piasecki (Legia Fight Club) z Łukaszem Kaczmarczykiem (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka), Konrad Łysak (CFC Team Olsztyn) z Cezarym Sarnowskim (KSW Cross Fight GYM-Sarna Team) i Jacek Wojtera (Palestra Warszawa) z Krzysztofem Sobiszkiem (Fighters Team).


Esprit

Walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zostały zaplanowane w sobotę 19 października o godz. 10.00. Wstęp bezpłatny! Wieczorna Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów ruszy o godz. 19.00. Karty walk zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 3099
Komentarzy: 4
06:20, 08.10.2019r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia

» Powiązane artykuły

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów wzbudziła bardzo duże zainteresowanie klubów z kilku województw. W sumie kibice w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia obejrzeli szesnaście pojedynków. Kto cieszył się z wygranej w zawodach?

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Były piłkarz ostrołęckiej Narwi Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny na kickboxing reprezentuje obecnie Knockout Warszawa. W sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia przy niezwykłym wsparciu publiczności odniósł kolejne zwycięstwo w ringu.

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Walka Mateusza Vahe Movsisyana z Piotrem Golonem wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. W konfrontacji w formule MMA w kategorii -80 kg nie było niespodzianki i to wychowanek Fight Academy Ostrołęka odniósł pewne zwycięstwo na punkty.

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz kolejny wzbudziła ogromne zainteresowanie kibiców w hali im. Arkadiusza Gołasia. Fani sportów walki obejrzeli dziesięć pojedynków, w których nie zabrakło wielkich emocji i triumfów gospodarzy z Fight Academy.

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

W piątkowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce doszło do prezentacji fighterów sobotniej gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W walce wieczoru Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka zmierzy się z Mateuszem Golą z Piaseczna.

» Wasze komentarze

M. @ 08:21, 08.10.2019r. IP: *.*.136.96

Wiadomo coś o biletach na galę główną? Kiedy? Gdzie? Za ile można kupić?

Fifi @ 08:25, 08.10.2019r. IP: *.*.119.187

Panie redaktorze wykaz walk jest niepelny, brakuje Emila Chorazewicza i Filona Falkowskiego

Do Fifi @ 09:56, 08.10.2019r. IP: *.*.156.85

To są walki poranne Liga Sportów Walki, a wieczorem będzie Gala.

Dawid @ 10:36, 19.10.2019r. IP: *.*.236.13

Krupiowska Gala Mistrzów będzie na żywo tutaj:
tvstream4k.pl/krupiowska-kuznia-mistrzow/

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo