« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów z planem walk

Kilkanaście walk zostało zaplanowanych w ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która zostanie przeprowadzona w hali im. Arkadiusza Gołasia. W ringu zaprezentują się młodzi i obiecujący zawodnicy z kilku województw. Nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.


W pierwszej walce w kategorii K1 -63 kg Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy się z Bartoszem Rykaczewskim (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). W tej samej kategorii Maciej Skaladanowski (CFC Team Olsztyn) zmierzy się z kolejnym podopiecznym trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Szymonem Orzołem (Fight Academy Ostrołęka).

Reklama

 

W kategorii K1 -56 kg Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka) rywalizować będzie z Wanessą Wesołowską (Legia Fight Club). W ringu zaprezentują się także kolejni reprezentanci Fight Academy. Dawid Orzoł zmierzy się z Markiem Florczykiem w kategorii K1 -75 kg, Jakub Kaliszewski z Jakubem Brzostkiem w kat. K1 63 kg oraz Kacper Łazicki z Igorem Zyśkiem (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

 

W walce bokserskiej zaprezentuje się Szymon Rutkowski z UKS Champion Ostrołęka. Podopieczny trenera Zbigniewa Stodolskiego w kategorii -65 kg rywalizować będzie Kacprem Normantowiczem (CFC Team Olsztyn). Rafał Zalewski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) w kat. -69 kg skrzyżuje rękawice z Adamem Łopiałło (Luczek Boks Giżycko).

 

W ringu zaprezentują się także w walkach K1: Michał Fiłut (Biała Podlaska) z Michałem Cewińskim (Legia Fight Club), Gordnian Głowacki (CFC Team Olsztyn) z Janem Karaszewskim (Legia Fight Club), Maciej Piasecki (Legia Fight Club) z Łukaszem Kaczmarczykiem (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka), Konrad Łysak (CFC Team Olsztyn) z Cezarym Sarnowskim (KSW Cross Fight GYM-Sarna Team) i Jacek Wojtera (Palestra Warszawa) z Krzysztofem Sobiszkiem (Fighters Team).


Esprit

Walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zostały zaplanowane w sobotę 19 października o godz. 10.00. Wstęp bezpłatny! Wieczorna Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów ruszy o godz. 19.00. Karty walk zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 4815
Komentarzy: 4
06:20, 08.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

» Wasze komentarze

M. @ 08:21, 08.10.2019r. IP: *.*.136.96

Wiadomo coś o biletach na galę główną? Kiedy? Gdzie? Za ile można kupić?

Fifi @ 08:25, 08.10.2019r. IP: *.*.119.187

Panie redaktorze wykaz walk jest niepelny, brakuje Emila Chorazewicza i Filona Falkowskiego

Do Fifi @ 09:56, 08.10.2019r. IP: *.*.156.85

To są walki poranne Liga Sportów Walki, a wieczorem będzie Gala.

Dawid @ 10:36, 19.10.2019r. IP: *.*.236.13

Krupiowska Gala Mistrzów będzie na żywo tutaj:
tvstream4k.pl/krupiowska-kuznia-mistrzow/

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo