« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Plan walk (wideo)

Dziesięć walk w trzech formułach sztuk walki obejrzą kibice podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Impreza organizowana przez prezesa, a zarazem trenera Fight Academy Ostrołęka Arkadiusza Ludwiczaka z pewnością dostarczy dużo emocji.


W formule K1 junior -71 kg na pierwszy ogień pójdzie Patryk Bielewicz (Fight Academy Ostrołęka), który będzie musiał się zmierzyć z Magomedem Baitaewem (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate). W kolejnej walce w kategorii MMA junior -61 kg Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka) podejmie Dawida Niedźwiedzkiego (MMA Team Ełk).

Reklama

 

W trzecim pojedynku w formule K1 -81 kg Marcin Wartacz (Fight Gym Lublin) rywalizować będzie z Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team). W kategorii K1 -91 kg Marcin Rojek (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) zmierzy się z Kamilem Laskowskim (Palestra Warszawa).

 

W jedynej walce w formule boks -91 kg rywalem ostrołęczanina Adama Stankiewicza będzie Krzysztof Piórkowski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). Z każdą kolejną walką emocje podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów powinny być coraz większe. W formule K1 -75 kg były piłkarz Narwi Ostrołęka Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny w barwach Knockout Warszawa zmierzy się z Błażejem Sarnackim (Gimnazjon Kuźnia Wyszków).

 

W ringu nie zabraknie także Rafała Modzela. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka podejmie w formule K1 -75 kg Adriana Paszkiewicza (Panzer Sejny). W kolejnej walce K1 kat. -86 kg Daniel Bralewski (Palestra Warszawa) powalczy z Jackiem Gaciem (Uniq Fight Club Warszawa).

 

W kategorii MMA -80 kg Mateusz Vahe Movsisyan (Gladiator Ostrołęka) rywalizować będzie z Piotrem Golonem, wychowankiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który od kilku tygodni reprezentuje Berkut WCA Fight Team z Warszawy.W walce wieczoru w formule K1 -91 kg Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing Piaseczno) stanie w szranki z Karolem Łasiewickim (Fight Academy Ostrołęka).

 

Początek gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, w sobotę 19 października, został przewidziany na godz. 19.00. Kibice będą mogli wejść do hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta od godz. 18.20.

 

Odsłon: 6435
Komentarzy: 7
10:26, 09.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

do redakcji @ 08:01, 10.10.2019r. IP: *.*.232.192

Dobrze by było poinformować gdzie można kupić bilety i ile kosztuje

Lolo @ 09:27, 10.10.2019r. IP: *.*.9.210

Gdzie można dostać bilety i po ile??????????????????????????? ?????????????????????????????? ????????

M. @ 10:15, 10.10.2019r. IP: *.*.136.96

Jak na razie gala widmo. Podobno jest, ale jak tam się znaleźć i za ile to już nie wiadomo...

info @ 10:49, 10.10.2019r. IP: *.*.156.85

Bilety w Łubudu. Wystarczy się rozejrzeć, wszędzie info.

Predator @ 11:54, 10.10.2019r. IP: *.*.4.205

Bądźcie rzetelni, skoro piszecie cytuję:
"rywalizować będzie z Piotrem Golonem, wychowankiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który od kilku tygodni reprezentuje Berkut WCA Fight Team z Warszawy", to napiszcie również, że Dmochowski to wychowanek Gladiatora, a nie wszyscy ściemniają, że on dopiero zaczął trenować. WSZYSCY Dmochowscy trenowali długi czas w Gladiator Ostrołęka. Trochę uczciwości ludzie.

do info @ 14:00, 10.10.2019r. IP: *.*.136.96

Tak, bo nie mam co robić tylko latać po mieście i oglądać każdy napotkany baner.

Tak @ 18:30, 10.10.2019r. IP: *

Całe szczęście jeszcze ktoś chce coś robić w tym miescie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo