« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Plan walk (wideo)

Dziesięć walk w trzech formułach sztuk walki obejrzą kibice podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Impreza organizowana przez prezesa, a zarazem trenera Fight Academy Ostrołęka Arkadiusza Ludwiczaka z pewnością dostarczy dużo emocji.


W formule K1 junior -71 kg na pierwszy ogień pójdzie Patryk Bielewicz (Fight Academy Ostrołęka), który będzie musiał się zmierzyć z Magomedem Baitaewem (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate). W kolejnej walce w kategorii MMA junior -61 kg Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka) podejmie Dawida Niedźwiedzkiego (MMA Team Ełk).

Reklama

 

W trzecim pojedynku w formule K1 -81 kg Marcin Wartacz (Fight Gym Lublin) rywalizować będzie z Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team). W kategorii K1 -91 kg Marcin Rojek (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) zmierzy się z Kamilem Laskowskim (Palestra Warszawa).

 

W jedynej walce w formule boks -91 kg rywalem ostrołęczanina Adama Stankiewicza będzie Krzysztof Piórkowski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). Z każdą kolejną walką emocje podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów powinny być coraz większe. W formule K1 -75 kg były piłkarz Narwi Ostrołęka Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny w barwach Knockout Warszawa zmierzy się z Błażejem Sarnackim (Gimnazjon Kuźnia Wyszków).

 

W ringu nie zabraknie także Rafała Modzela. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka podejmie w formule K1 -75 kg Adriana Paszkiewicza (Panzer Sejny). W kolejnej walce K1 kat. -86 kg Daniel Bralewski (Palestra Warszawa) powalczy z Jackiem Gaciem (Uniq Fight Club Warszawa).

 

W kategorii MMA -80 kg Mateusz Vahe Movsisyan (Gladiator Ostrołęka) rywalizować będzie z Piotrem Golonem, wychowankiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który od kilku tygodni reprezentuje Berkut WCA Fight Team z Warszawy.W walce wieczoru w formule K1 -91 kg Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing Piaseczno) stanie w szranki z Karolem Łasiewickim (Fight Academy Ostrołęka).

 

Początek gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, w sobotę 19 października, został przewidziany na godz. 19.00. Kibice będą mogli wejść do hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta od godz. 18.20.

 

Odsłon: 6945
Komentarzy: 7
10:26, 09.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

» Wasze komentarze

do redakcji @ 08:01, 10.10.2019r. IP: *.*.232.192

Dobrze by było poinformować gdzie można kupić bilety i ile kosztuje

Lolo @ 09:27, 10.10.2019r. IP: *.*.9.210

Gdzie można dostać bilety i po ile??????????????????????????? ?????????????????????????????? ????????

M. @ 10:15, 10.10.2019r. IP: *.*.136.96

Jak na razie gala widmo. Podobno jest, ale jak tam się znaleźć i za ile to już nie wiadomo...

info @ 10:49, 10.10.2019r. IP: *.*.156.85

Bilety w Łubudu. Wystarczy się rozejrzeć, wszędzie info.

Predator @ 11:54, 10.10.2019r. IP: *.*.4.205

Bądźcie rzetelni, skoro piszecie cytuję:
"rywalizować będzie z Piotrem Golonem, wychowankiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który od kilku tygodni reprezentuje Berkut WCA Fight Team z Warszawy", to napiszcie również, że Dmochowski to wychowanek Gladiatora, a nie wszyscy ściemniają, że on dopiero zaczął trenować. WSZYSCY Dmochowscy trenowali długi czas w Gladiator Ostrołęka. Trochę uczciwości ludzie.

do info @ 14:00, 10.10.2019r. IP: *.*.136.96

Tak, bo nie mam co robić tylko latać po mieście i oglądać każdy napotkany baner.

Tak @ 18:30, 10.10.2019r. IP: *

Całe szczęście jeszcze ktoś chce coś robić w tym miescie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo