« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 października 2019 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Plan walk (wideo)

Dziesięć walk w trzech formułach sztuk walki obejrzą kibice podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Impreza organizowana przez prezesa, a zarazem trenera Fight Academy Ostrołęka Arkadiusza Ludwiczaka z pewnością dostarczy dużo emocji.


W formule K1 junior -71 kg na pierwszy ogień pójdzie Patryk Bielewicz (Fight Academy Ostrołęka), który będzie musiał się zmierzyć z Magomedem Baitaewem (Mazowiecko-Podlaski Klub Karate). W kolejnej walce w kategorii MMA junior -61 kg Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka) podejmie Dawida Niedźwiedzkiego (MMA Team Ełk).

Reklama

 

W trzecim pojedynku w formule K1 -81 kg Marcin Wartacz (Fight Gym Lublin) rywalizować będzie z Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team). W kategorii K1 -91 kg Marcin Rojek (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) zmierzy się z Kamilem Laskowskim (Palestra Warszawa).

 

W jedynej walce w formule boks -91 kg rywalem ostrołęczanina Adama Stankiewicza będzie Krzysztof Piórkowski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). Z każdą kolejną walką emocje podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów powinny być coraz większe. W formule K1 -75 kg były piłkarz Narwi Ostrołęka Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny w barwach Knockout Warszawa zmierzy się z Błażejem Sarnackim (Gimnazjon Kuźnia Wyszków).

 

W ringu nie zabraknie także Rafała Modzela. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka podejmie w formule K1 -75 kg Adriana Paszkiewicza (Panzer Sejny). W kolejnej walce K1 kat. -86 kg Daniel Bralewski (Palestra Warszawa) powalczy z Jackiem Gaciem (Uniq Fight Club Warszawa).

 

W kategorii MMA -80 kg Mateusz Vahe Movsisyan (Gladiator Ostrołęka) rywalizować będzie z Piotrem Golonem, wychowankiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który od kilku tygodni reprezentuje Berkut WCA Fight Team z Warszawy.W walce wieczoru w formule K1 -91 kg Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing Piaseczno) stanie w szranki z Karolem Łasiewickim (Fight Academy Ostrołęka).

 

Początek gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, w sobotę 19 października, został przewidziany na godz. 19.00. Kibice będą mogli wejść do hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta od godz. 18.20.

 

Odsłon: 4890
Komentarzy: 7
10:26, 09.10.2019r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia

» Powiązane artykuły

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów wzbudziła bardzo duże zainteresowanie klubów z kilku województw. W sumie kibice w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia obejrzeli szesnaście pojedynków. Kto cieszył się z wygranej w zawodach?

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Wielki wojownik Chorążewicz (zdjęcia, wideo)

Były piłkarz ostrołęckiej Narwi Emil Chorążewicz, po zmianie dyscypliny na kickboxing reprezentuje obecnie Knockout Warszawa. W sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia przy niezwykłym wsparciu publiczności odniósł kolejne zwycięstwo w ringu.

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Walka Mateusza Vahe Movsisyana z Piotrem Golonem wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. W konfrontacji w formule MMA w kategorii -80 kg nie było niespodzianki i to wychowanek Fight Academy Ostrołęka odniósł pewne zwycięstwo na punkty.

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Łasiewicki mistrzem ziemi kurpiowskiej. Wielkie emocje na KKM (zdjęcia, wideo)

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz kolejny wzbudziła ogromne zainteresowanie kibiców w hali im. Arkadiusza Gołasia. Fani sportów walki obejrzeli dziesięć pojedynków, w których nie zabrakło wielkich emocji i triumfów gospodarzy z Fight Academy.

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

Oficjalne ważenie przed KKM (zdjęcia, wideo)

W piątkowy wieczór w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce doszło do prezentacji fighterów sobotniej gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W walce wieczoru Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka zmierzy się z Mateuszem Golą z Piaseczna.

» Wasze komentarze

do redakcji @ 08:01, 10.10.2019r. IP: *.*.232.192

Dobrze by było poinformować gdzie można kupić bilety i ile kosztuje

Lolo @ 09:27, 10.10.2019r. IP: *.*.9.210

Gdzie można dostać bilety i po ile??????????????????????????? ?????????????????????????????? ????????

M. @ 10:15, 10.10.2019r. IP: *.*.136.96

Jak na razie gala widmo. Podobno jest, ale jak tam się znaleźć i za ile to już nie wiadomo...

info @ 10:49, 10.10.2019r. IP: *.*.156.85

Bilety w Łubudu. Wystarczy się rozejrzeć, wszędzie info.

Predator @ 11:54, 10.10.2019r. IP: *.*.4.205

Bądźcie rzetelni, skoro piszecie cytuję:
"rywalizować będzie z Piotrem Golonem, wychowankiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który od kilku tygodni reprezentuje Berkut WCA Fight Team z Warszawy", to napiszcie również, że Dmochowski to wychowanek Gladiatora, a nie wszyscy ściemniają, że on dopiero zaczął trenować. WSZYSCY Dmochowscy trenowali długi czas w Gladiator Ostrołęka. Trochę uczciwości ludzie.

do info @ 14:00, 10.10.2019r. IP: *.*.136.96

Tak, bo nie mam co robić tylko latać po mieście i oglądać każdy napotkany baner.

Tak @ 18:30, 10.10.2019r. IP: *

Całe szczęście jeszcze ktoś chce coś robić w tym miescie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo