« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

SPS Volley Ostrołęka wraca do gry

Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Volley Ostrołęka wraca do Mazowieckiego Wojewódzkiego Związki Piłki Siatkowej. Ostrołęccy siatkarze już jutro zainaugurują rozgrywki IV ligi. Na początek Volley zagra na wyjeździe z WKS Astra Warszawa.


Przygotowania do sezonu 2019/2020 SPS Volley Ostrołęka rozpoczął wraz z początkiem września. Drużyna reaktywowała się po dwuletniej przerwie, kiedy to występowali na III-ligowych parkietach. Teraz zaczną od piątego szczebla rozgrywkowego - IV ligi.

Reklama

 

Oficjalne już wiadomo, że siatkarze Volleya zainaugurują rozgrywki ligowe w niedzielę 13 października. Pierwszym rywalem ostrołęckiej drużyny będzie WKS Astra Warszawa. Mecz został zaplanowany o godz. 18.30 w hali sportowej w Targówku.

 

W rozgrywkach IV ligi oprócz wspomnianych dwóch drużyn zagrają również KPS Płock, KS Siatkarz Ząbki, MUKS Huragan Wołomin, MUKS Tie-Break Piastów, MUKS Volley Płock, Olymp Błonie, UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, UMKS Gwardia Legionowo, Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len".WKS Astra Warszawa - SPS Volley Ostrołęka, niedziela - 13 października, godz. 18.30.

Odsłon: 7907
Komentarzy: 4
07:35, 12.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty, wyjątkowo w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice, okazali się lepsi od MUKS Volley Płock. SPS Volley Ostrołęka odprawił z kwitkiem rywala niezwykle pewnie wygrywając w trzech setach.

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po dwóch porażkach z rzędu zmierzą się tym razem, przed własną publicznością, z drużyną z Płocka. SPS Volley Ostrołęka w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zagra o punkty z MUKS Volley Płock.

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

SPS Volley Ostrołęka uległ w trzech setach, na wyjeździe, z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len". Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po trzech rozegranych meczach mają na koncie cztery punkty i zajmują siódme miejsce w ligowej stawce.

Volley powalczy z ŻSS 'Len' Żyrardów

Volley powalczy z ŻSS "Len" Żyrardów

W niedzielne popołudnie po raz trzeci na parkiet w tym sezonie wyjdą siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po ostatniej porażce, przed własną publicznością, z MUKS Tie-Break Piastów będą chcieli się zrehabilitować.

Volley czwarty. Liderem ŻSS 'Len' (wyniki, tabela)

Volley czwarty. Liderem ŻSS "Len" (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zajmują obecnie czwarte miejsce w rozgrywkach siatkarskiej IV ligi mężczyzn, w grupie 1. SPS Volley Ostrołęka w dwóch rozegranych meczach zgromadził cztery punkty. Liderem stawki są siatkarze ŻSS "Len".

» Wasze komentarze

ona @ 11:39, 12.10.2019r. IP: *.*.171.40

a może by podać skład zespołu i trenera

AC9 @ 12:47, 12.10.2019r. IP: *.*.17.91

W OSTROŁĘCE TYLKO VOLLEY

Bb @ 20:26, 12.10.2019r. IP: *.*.181.206

ZUS poda skład emerytów

skutek @ 14:28, 13.10.2019r. IP: *.*.2.125

No i fajnie. Niech się bawią.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo