Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego urządzili sobie w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka prawdziwy festiwal strzelecki. KS CK Troszyn, w wyjazdowym starciu, pokonał Sonę Nowe Miasto aż 10:0.

Od początku spotkania kontrolę nad spotkaniem przejęła drużyna z powiatu ostrołęckiego. Pierwsza bramka na konto Troszyna wpadła już w szóstej minucie sobotniego starcia. Ładnym strzałem z rzutu wolnego bramkarza gospodarzy pokonał Dominik Dzwonkowski.

Tuż przed przerwą wynik podwyższył Jakub Laska. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie meczu. Bramki strzelali Piotr Kamionowski, Jakub Stepnowski (dwie), Paweł Dzbeński, Maciej Staszczuk (dwie), Patryk Gumowski i Przemysław Modzelewski. Ostatecznie podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pokonali outsidera ligi okręgowej 10:0 i awansowali na trzecią pozycję w ligowej tabeli.

W kolejnym meczu drużyna z powiatu ostrołęckiego powalczy o punkty przed własną publicznością. Rywalem KS CK Troszyn będzie Korona Szydłowo. Mecz został zaplanowany na sobotę 19 października o godz. 15.00.

Sona Nowe Miasto - KS CK Troszyn 0:10 (0:2)
Bramki: D. Dzwonkowski 6. Laska 43. P. Kamionowski 51. Stepnowski 56. 89. Dzbeński 57. Staszczuk 66. 67. Gumowski 81. Prz. Modzelewski 88.

KS CK: Łyziński (55. Pa. Modzelewski) - Dzbeński, Kopeć, K. Kamionowski (65. Petrosjan), K. Dzwonkowski - D. Dzwonkowski (55. Kowalczyk), P. Kamionowski (60. Bałas), Stepnowski, Gąska (55. Prz. Modzelewski), Laska (55. Gumowski) - Staszczuk