« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry start OKKK w Ciechanowie

(fot. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)

Świetny początek sezonu zanotowali zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Karatecy pod opieką sensei Krzysztofa Ślaskiego i Radosława Sikory wzięli udział w dziewiątym turnieju karate kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa.


- Turniej był poważnym sprawdzianem w rozpoczynającym się nowym sezonie i kolejnymi ważnymi zmaganiami jakie nas czekają. Świetnie przepracowany okres wakacyjny zaprocentował wysypem medali w wykonaniu naszych zdolnych karateków - informuje Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin.

Reklama

 

W zmaganiach wzięło udział ponad 200 zawodników z 20 ośrodków karate. OKKK zajął drugie miejsce drużynowo zdobywając dwadzieścia jeden medali, a Damian Sadlak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

Złote medale padły łupem Amelii Tabaki, Julity Sęk, Pawła Gocła, Mateusza Malona i Damiana Sadlaka. Patryk Wekwejt zdobył dwa medale z najcenniejszego kruszcu. Ma drugim stopniu podium stanęli Oliwia Abramczyk, Daria Długołęcka i Jakub Mróz. Trzecie miejsca zajęli Aleksandra Kukuć, Marianna Deptuła, Małgorzata Goździewska, Mateusz Ślaski, Mateusz Mostyl, Bartłomiej Załuska, Mateusz Kukuć i Jakub Niziński. Dwukrotnie na najniższym stopniu podium stawała Natalia Wekwejt. Dodatkowo drużynowo Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zajął pierwsze miejsce w kategorii team kata.


Esprit

IX Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa odbył się w sobotę 5 października. Ostrołęckimi karatekami opiekowali się sensei Krzysztof Ślaski i Radosław Sikora.

Odsłon: 1600
Komentarzy: 0
06:45, 15.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Sobota Bokserska' niebawem w Ostrołęce

"Sobota Bokserska" niebawem w Ostrołęce

Dziesięć pojedynków w formułach boks i kickboxing zaplanował Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka podczas "Soboty Bokserskiej". Zawodnicy z sześciu klubów zaprezentują swoje umiejętności w hali sportowej w Wojciechowicach.

OKKK rywalizował w Zambrowie

OKKK rywalizował w Zambrowie

Jedenastu zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Rodzinnym Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości 2019. Do domów młodzi karatecy wrócili z siedmioma medalami - 3 złotymi, 2 srebrnymi i 2 brązowymi.

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Jeszcze nie opadły emocje po Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, a już w sobotę 23 listopada szykuje się kolejna edycja tej niesamowitej gali. Tym razem impreza odbędzie się w hali WOSiR w Wyszkowie. W ringu zaprezentują się również ostrołęccy zawodnicy.

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Kolejny zawodowy występ czeka Przemysława Zyśka. Wychowanek ostrołęckiej Victorii zawalczy podczas Knockout Boxing Night 9, organizowanej w ośrodku Nosalowy Dwór w Zakopanem. Nazwisko rywala ma zostać wkrótce przedstawione.

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Od 11 października na antenie TVP Sport emitowane jest show sportów walki pn. "Best of the Best - Turniej MMA". Jednym z uczestników programu jest Piotr Golon, wychowanek Fight Academy Ostrołęka, a obecnie zawodnik Berkut WCA Fight Team.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo