« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry start OKKK w Ciechanowie

(fot. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)

Świetny początek sezonu zanotowali zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Karatecy pod opieką sensei Krzysztofa Ślaskiego i Radosława Sikory wzięli udział w dziewiątym turnieju karate kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa.


- Turniej był poważnym sprawdzianem w rozpoczynającym się nowym sezonie i kolejnymi ważnymi zmaganiami jakie nas czekają. Świetnie przepracowany okres wakacyjny zaprocentował wysypem medali w wykonaniu naszych zdolnych karateków - informuje Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin.

Reklama

 

W zmaganiach wzięło udział ponad 200 zawodników z 20 ośrodków karate. OKKK zajął drugie miejsce drużynowo zdobywając dwadzieścia jeden medali, a Damian Sadlak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

Złote medale padły łupem Amelii Tabaki, Julity Sęk, Pawła Gocła, Mateusza Malona i Damiana Sadlaka. Patryk Wekwejt zdobył dwa medale z najcenniejszego kruszcu. Ma drugim stopniu podium stanęli Oliwia Abramczyk, Daria Długołęcka i Jakub Mróz. Trzecie miejsca zajęli Aleksandra Kukuć, Marianna Deptuła, Małgorzata Goździewska, Mateusz Ślaski, Mateusz Mostyl, Bartłomiej Załuska, Mateusz Kukuć i Jakub Niziński. Dwukrotnie na najniższym stopniu podium stawała Natalia Wekwejt. Dodatkowo drużynowo Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zajął pierwsze miejsce w kategorii team kata.


Esprit

IX Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa odbył się w sobotę 5 października. Ostrołęckimi karatekami opiekowali się sensei Krzysztof Ślaski i Radosław Sikora.

Odsłon: 2596
Komentarzy: 0
06:45, 15.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo