« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Atleta na zawodach w Nidzicy (zdjęcia)

(fot. UKS Atleta Ostrołęka)

Ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka wraz z trenerem Władysławem Niedźwieckim rywalizowali na zawodach w Nidzicy. W turnieju uczestniczyło 17 klubów, w tym blisko 100 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Słowacji.


W jedenastej edycji międzynarodowego turnieju w podnoszeniu ciężarów w Nidzicy ostrołęcki klub reprezentowali Wiktor Wieremiejczyk, Marcin Kulesza, Krystian Łuba i Dominik Kulesza.

Reklama

 

14-letni Wiktor wyrwał 35 kg i podrzucił 50 kg, co dało mu w dwuboju 85 kg. Młody zawodnik ustanowił tym samym trzy rekordy życiowe i zajął 28 miejsce. Był to jednocześnie ostatni sprawdzian dla sztangisty przed mistrzostwami Polski, które za dwa tygodnie odbędą się w Ciechanowie. W kolejnej grupie dobrze spisał się Marcin Kulesza, który w dwuboju uzyskał 173 kg - 78 kg w rwaniu i 95 kg w podrzucie, co dało mu ostatecznie 20 pozycję. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego po raz kolejny poprawił swoje rekordy życiowe. Start Krystiana Łuby również można uznać za udany. Zawodnik Atlety wyrwał 62 kg i porzucił 80 kg. Osiągnięty rezultat w dwuboju - 142 kg pozwolił mu zająć ostatecznie 23 lokatę. W najstarszej grupie zaprezentował się w będący w fazie roztrenowania Dominik Kulesza, który zgromadził w dwuboju 221 kg - 95 kg w rwaniu i 126 kg w podrzucie. Doświadczony zawodnik zdobył dla ostrołęckiej drużyny najwięcej punktów zajmując 11 miejsce.

 

Drużynowo zwyciężyli gospodarze z Nidzicy wyprzedzając m.in. CWZS Zawisza Bydgoszcz. UKS Atleta Ostrołęka zdobyła 837,7 punktów i uplasowała się na piętnastej pozycji.XI Międzynarodowe Zawody Podnoszenia Ciężarów w Nidzicy odbyły się w dniach 11-12 października.

 

Zobacz zdjęcia:
Sztangiści UKS Atleta na zawodach w Nidzicy

Więcej zdjęć: Sztangiści UKS Atleta na zawodach w Nidzicy

Odsłon: 4832
Komentarzy: 2
07:06, 16.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi w minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pn. "Jesienna Halówka 2019". Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panie grały w siatkówkę, a panowie w piłkę nożną.

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta rywalizowało w Grajewie w otwartych zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Najlepiej zaprezentował się Jakub Borkowski, który w martwym ciągu dźwignął 250 kg i zajął drugie miejsce.

'Jesienna Halówka 2019'. Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

"Jesienna Halówka 2019". Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

W najbliższą niedzielę odbędą się zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Wszystko to w ramach "Jesiennej Halówki 2019". Wydarzenie zostało zaplanowane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi. Chcesz wziąć udział?

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Pod koniec września do wieczności odszedł Edward Długokęcki, były zawodnik ostrołęckiej Narwi. Świętej pamięci piłkarz zmarł, w środę 25 września, w Kanadzie. Ostatnia droga byłego bramkarza niebiesko-czerwonych odbędzie się w sobotę 9 listopada.

» Wasze komentarze

Sztangista @ 10:57, 16.10.2019r. IP: *.*.168.119

Może w końcu wrócą ostrołęckie ciężary.

Roret @ 23:09, 16.10.2019r. IP: *.*.39.194

Wrocily ale nie do tego poziomu co kiedys

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo