« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ludwiczak: Skromna liga, a teraz wielkie show

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów przyciąga dużą uwagę kibiców w całym regionie. Impreza organizowana przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka cieszy się coraz większym zainteresowaniem i stała się sportowym wydarzeniem roku w Ostrołęce.


Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018 w plebiscycie Sportowiec Roku 2018. Prestiżowe wyróżnienie zostało wręczone w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Reklama

 

- Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to praca wielu osób, którzy włączyli się w promocję projektu i chcieli dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sportów walki w naszym regionie - mówi trener, a zarazem prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszy mnie fakt, że są osoby, które potrafią to docenić i impreza może się rozwijać.

 

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz pierwszy została przeprowadzona w 2014 roku. Wówczas w siedzibie Fight Academy Ostrołęka odbyły się ligowe starcia. Duże zainteresowanie imprezą sprawiło, że w kolejnych latach zawody zostały przeprowadzone w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Następnie klub zorganizował dwie gale w Lelisie, gdzie walki oglądał komplet publiczności. Wówczas zapadła decyzja, że imprezę trzeba przenieść do hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

 

- Rosnące zainteresowanie zawodami sprawiło, że zdecydowaliśmy się w 2018 roku zorganizować kuźnię w Ostrołęce - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak. - Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zawodników organizujemy poranną ligę z kilkunastoma walkami oraz wieczorną galę, w której mogą zaprezentować się najlepsi zawodnicy z regionu i zrobić wielkie show.

 

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stała się dla zawodników przepustką do gal zawodowych rozgrywanych na terenie całego kraju. Przykładem mogą być propozycje dla Piotra Golona, czy też Karola Łasiewickiego.

 

- Z pewnością nasza gala daje możliwość promocji, szczególnie, że patronat nad zawodami ma obecnie Polski Związek Kickboxingu. Najlepsi zawodnicy walk ligowych otrzymują szansę, aby zaprezentować się w kolejnej gali, a najlepsi zawodnicy naszej gali otrzymują propozycje od dużych organizacji - dodaje Arkadiusz Ludwiczak.Sobotnia gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została zaplanowana w sobotę 19 października o godz. 19.00. Kibice do hali im. Arkadiusza Gołasia będą mogli wejść od godz. 18.20.

 

- Z pewnością będzie to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci kibicom sportów walki w naszym mieście, ale również w całym regionie - podkreśla organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak. - Mam nadzieję, że ostrołęczanie przybędą licznie i dopingiem będą wspierać naszych zawodników.

Odsłon: 5130
Komentarzy: 5
06:55, 17.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

» Wasze komentarze

ziom @ 11:48, 17.10.2019r. IP: *.*.1.105

A czemu nigdzie nie ma informacji o cenach wejściówek ?

Adam @ 12:22, 17.10.2019r. IP: *.*.173.147

będę :)

Pytanie. @ 15:11, 17.10.2019r. IP: *.*.4.205

A paragon z kasy fiskalnej dostanę jak kupię bilet?

Super @ 15:52, 17.10.2019r. IP: *.*.156.85

Wreszcie fajna impreza.

Kibic @ 19:18, 17.10.2019r. IP: *.*.43.116

Za 40zł to dzięki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo