« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ludwiczak: Skromna liga, a teraz wielkie show

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów przyciąga dużą uwagę kibiców w całym regionie. Impreza organizowana przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka cieszy się coraz większym zainteresowaniem i stała się sportowym wydarzeniem roku w Ostrołęce.


Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018 w plebiscycie Sportowiec Roku 2018. Prestiżowe wyróżnienie zostało wręczone w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Reklama

 

- Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to praca wielu osób, którzy włączyli się w promocję projektu i chcieli dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sportów walki w naszym regionie - mówi trener, a zarazem prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszy mnie fakt, że są osoby, które potrafią to docenić i impreza może się rozwijać.

 

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz pierwszy została przeprowadzona w 2014 roku. Wówczas w siedzibie Fight Academy Ostrołęka odbyły się ligowe starcia. Duże zainteresowanie imprezą sprawiło, że w kolejnych latach zawody zostały przeprowadzone w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Następnie klub zorganizował dwie gale w Lelisie, gdzie walki oglądał komplet publiczności. Wówczas zapadła decyzja, że imprezę trzeba przenieść do hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

 

- Rosnące zainteresowanie zawodami sprawiło, że zdecydowaliśmy się w 2018 roku zorganizować kuźnię w Ostrołęce - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak. - Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zawodników organizujemy poranną ligę z kilkunastoma walkami oraz wieczorną galę, w której mogą zaprezentować się najlepsi zawodnicy z regionu i zrobić wielkie show.

 

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stała się dla zawodników przepustką do gal zawodowych rozgrywanych na terenie całego kraju. Przykładem mogą być propozycje dla Piotra Golona, czy też Karola Łasiewickiego.

 

- Z pewnością nasza gala daje możliwość promocji, szczególnie, że patronat nad zawodami ma obecnie Polski Związek Kickboxingu. Najlepsi zawodnicy walk ligowych otrzymują szansę, aby zaprezentować się w kolejnej gali, a najlepsi zawodnicy naszej gali otrzymują propozycje od dużych organizacji - dodaje Arkadiusz Ludwiczak.


Łubudu

Sobotnia gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została zaplanowana w sobotę 19 października o godz. 19.00. Kibice do hali im. Arkadiusza Gołasia będą mogli wejść od godz. 18.20.

 

- Z pewnością będzie to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci kibicom sportów walki w naszym mieście, ale również w całym regionie - podkreśla organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak. - Mam nadzieję, że ostrołęczanie przybędą licznie i dopingiem będą wspierać naszych zawodników.

Odsłon: 4269
Komentarzy: 5
06:55, 17.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Sobota Bokserska' niebawem w Ostrołęce

"Sobota Bokserska" niebawem w Ostrołęce

Dziesięć pojedynków w formułach boks i kickboxing zaplanował Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka podczas "Soboty Bokserskiej". Zawodnicy z sześciu klubów zaprezentują swoje umiejętności w hali sportowej w Wojciechowicach.

OKKK rywalizował w Zambrowie

OKKK rywalizował w Zambrowie

Jedenastu zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Rodzinnym Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości 2019. Do domów młodzi karatecy wrócili z siedmioma medalami - 3 złotymi, 2 srebrnymi i 2 brązowymi.

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Jeszcze nie opadły emocje po Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, a już w sobotę 23 listopada szykuje się kolejna edycja tej niesamowitej gali. Tym razem impreza odbędzie się w hali WOSiR w Wyszkowie. W ringu zaprezentują się również ostrołęccy zawodnicy.

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Kolejny zawodowy występ czeka Przemysława Zyśka. Wychowanek ostrołęckiej Victorii zawalczy podczas Knockout Boxing Night 9, organizowanej w ośrodku Nosalowy Dwór w Zakopanem. Nazwisko rywala ma zostać wkrótce przedstawione.

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Od 11 października na antenie TVP Sport emitowane jest show sportów walki pn. "Best of the Best - Turniej MMA". Jednym z uczestników programu jest Piotr Golon, wychowanek Fight Academy Ostrołęka, a obecnie zawodnik Berkut WCA Fight Team.

» Wasze komentarze

ziom @ 11:48, 17.10.2019r. IP: *.*.1.105

A czemu nigdzie nie ma informacji o cenach wejściówek ?

Adam @ 12:22, 17.10.2019r. IP: *.*.173.147

będę :)

Pytanie. @ 15:11, 17.10.2019r. IP: *.*.4.205

A paragon z kasy fiskalnej dostanę jak kupię bilet?

Super @ 15:52, 17.10.2019r. IP: *.*.156.85

Wreszcie fajna impreza.

Kibic @ 19:18, 17.10.2019r. IP: *.*.43.116

Za 40zł to dzięki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo