« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ludwiczak: Skromna liga, a teraz wielkie show

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów przyciąga dużą uwagę kibiców w całym regionie. Impreza organizowana przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka cieszy się coraz większym zainteresowaniem i stała się sportowym wydarzeniem roku w Ostrołęce.


Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została uznana Imprezą Roku 2018 w plebiscycie Sportowiec Roku 2018. Prestiżowe wyróżnienie zostało wręczone w Centrum Bankietowym "Warszawska 34".

Reklama

 

- Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to praca wielu osób, którzy włączyli się w promocję projektu i chcieli dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sportów walki w naszym regionie - mówi trener, a zarazem prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszy mnie fakt, że są osoby, które potrafią to docenić i impreza może się rozwijać.

 

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz pierwszy została przeprowadzona w 2014 roku. Wówczas w siedzibie Fight Academy Ostrołęka odbyły się ligowe starcia. Duże zainteresowanie imprezą sprawiło, że w kolejnych latach zawody zostały przeprowadzone w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Następnie klub zorganizował dwie gale w Lelisie, gdzie walki oglądał komplet publiczności. Wówczas zapadła decyzja, że imprezę trzeba przenieść do hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

 

- Rosnące zainteresowanie zawodami sprawiło, że zdecydowaliśmy się w 2018 roku zorganizować kuźnię w Ostrołęce - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak. - Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zawodników organizujemy poranną ligę z kilkunastoma walkami oraz wieczorną galę, w której mogą zaprezentować się najlepsi zawodnicy z regionu i zrobić wielkie show.

 

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stała się dla zawodników przepustką do gal zawodowych rozgrywanych na terenie całego kraju. Przykładem mogą być propozycje dla Piotra Golona, czy też Karola Łasiewickiego.

 

- Z pewnością nasza gala daje możliwość promocji, szczególnie, że patronat nad zawodami ma obecnie Polski Związek Kickboxingu. Najlepsi zawodnicy walk ligowych otrzymują szansę, aby zaprezentować się w kolejnej gali, a najlepsi zawodnicy naszej gali otrzymują propozycje od dużych organizacji - dodaje Arkadiusz Ludwiczak.Sobotnia gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów została zaplanowana w sobotę 19 października o godz. 19.00. Kibice do hali im. Arkadiusza Gołasia będą mogli wejść od godz. 18.20.

 

- Z pewnością będzie to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci kibicom sportów walki w naszym mieście, ale również w całym regionie - podkreśla organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak. - Mam nadzieję, że ostrołęczanie przybędą licznie i dopingiem będą wspierać naszych zawodników.

Odsłon: 6050
Komentarzy: 5
06:55, 17.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

ziom @ 11:48, 17.10.2019r. IP: *.*.1.105

A czemu nigdzie nie ma informacji o cenach wejściówek ?

Adam @ 12:22, 17.10.2019r. IP: *.*.173.147

będę :)

Pytanie. @ 15:11, 17.10.2019r. IP: *.*.4.205

A paragon z kasy fiskalnej dostanę jak kupię bilet?

Super @ 15:52, 17.10.2019r. IP: *.*.156.85

Wreszcie fajna impreza.

Kibic @ 19:18, 17.10.2019r. IP: *.*.43.116

Za 40zł to dzięki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo