Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Spacer Narwi z Mazowszem (zdjęcia, wideo)

Niebiesko-czerwoni w meczu jedenastej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali przed własną publicznością Mazowsze Jednorożec 4:1. Rezultat mógł być zdecydowanie bardziej okazały, ale piłkarze Narwi mieli tego dnia rozstrojone celowniki.

Narwianie przystąpili do sobotniego starcia zmobilizowani, aby odnieść przekonujące zwycięstwo. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Z wysokości trybun wyglądało to tak, jakby niebiesko-czerwoni chcieli wygrać to spotkanie najmniejszym nakładem sił.

Wynik meczu w trzynastej minucie meczu otworzył Kamil Gontarz, który po podaniu od Mariusza Marczaka strzałem przewrotką pokonał bramkarza rywali. Kolejna bramka padła dopiero pod koniec pierwszej połowy. Autorem trafienia był Przemysław Olesiński, ponownie asystował Mariusz Marczak. Wcześniej podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego mieli kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, ale ostrołęccy piłkarze razili nieskutecznością.

Po zmianie stron w 65 minucie Kamil Jastrzębski wycofał piłkę na szesnasty metr do Piotra Strzeżysza, a ten pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Na pięć minut przed końcem niespodziewanie goście strzelili bramkę honorową. Gola dla Mazowsza zdobył Adam Grabowski. Ostatnie słowo należało do Narwi. Mariusz Marczak posłał piłkę w stronę Pawła Kuzi, a ten nie miał problemów pokonaniem golkipera gości. Ostatecznie podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego, na chodzonego, wygrali z niżej notowanym rywalem 4:1.

W kolejnym starciu ostrołęcka Narew zmierzy się, na wyjeździe, z GKS Pokrzywnica. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielę 27 października o godz. 13.30.

Narew Ostrołęka - Mazowsze Jednorożec 4:1 (2:0)
Bramki: Gontarz 13. Olesiński 39. Strzeżysz 65. Kuzia 88. - Grabowski 85.

Narew: Stepnowski - Popieniek (65. Niedźwiecki), Pełtak (78. Skarzyński), Cendrowski, Skorupka - Jastrzębski (78. Sobotka), Gontarz, Marczak, Strzeżysz (75. Karwowski), Cychol (58. Kuzia) - Olesiński (69. Dąbrowski)

Liga okręgowa: Narew Ostrołęka - Mazowsze Jednorożec

Więcej zdjęć: Liga okręgowa: Narew Ostrołęka - Mazowsze Jednorożec