« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Liga sportów walki KKM (zdjęcia, wideo)

Liga sportów walki Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów wzbudziła bardzo duże zainteresowanie klubów z kilku województw. W sumie kibice w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia obejrzeli szesnaście pojedynków. Kto cieszył się z wygranej w zawodach?


Walki ligowe otworzył pojedynek, w którym Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) pokonał Bartosza Rykaczewskiego (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). W drugim starciu Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka) odniósł zwycięstwo nad Maciejem Skaładanowskim (CFC Team Olszyn).

Reklama

 

W kat. -63 kg w formule K1 przeprowadzono turniej. W finale spotkali się dwaj reprezentanci ostrołęckiego Fight Academy. Lepszym z podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka okazał się Szymon Orzoł.

 

W kolejnej walce K1 -56 kg zawodniczka gospodarzy Ewelina Peczyńska odniosła zwycięstwo nad Wanessą Wesołowską (Legia Fight Club). W kat. -57 kg Gordian Głowacki (CFC Team Olsztyn) wygrał z Janem Kaliszewskim (Legia Fight Club). Sporo emocji dostarczyło bokserskie starcie, w którym Szymon Rutkowski (UKS Champion Ostrołęka) okazał się lepszy od Kacpra Normantowicza z Olsztyna.

 

W kolejnych pojedynkach zwycięstwa w walkach K1 odnosili Igor Zyśk (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka), Michał Dąbrowski (Legia Fight Club), Marek Florczyk (CatFight Serock), Jacek Wojtera (Palestra Warszawa) i Jakub Brzostek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

 

W walkach bokserskich zwycięstwa na swoim koncie zapisali Arkadiusz Kolus (Academia Gorila Skierniewice) i Grzegorz Bołtromiejuk (Gimnazjon Kuźnia Wyszków).


Łubudu

Zobacz zdjęcia:
Liga sportów walki KKM

Więcej zdjęć: Liga sportów walki KKM

 

Odsłon: 2552
Komentarzy: 0
09:55, 22.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo