« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi piłkarze grali w Mazovia Cup (zdjęcia)

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Siedem zespołów z rocznika 2009 i młodsi rywalizowało w turnieju piłki nożnej Mazovia Cup 2019 rozegranym w Kadzidle. W zawodach zwyciężył Klub Aktywnych Dzieciaków, który zgromadził szesnaście punktów. Tuż za ich plecami była AP Waleczni.


Do rywalizacji w turnieju przystąpiły drużyny: Klub Aktywnych Dzieciaków, Huragan Lipniki, Lelis praz po dwa zespoły Akademii Piłkarskiej Waleczni Olszewo-Borki i Kurpiowskiej Akademii Sportowej Kadzidło.

Reklama

 

W hali sportowej w Kadzidle nie brakowało emocji. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Klub Aktywnych Dzieciaków, który zgromadził szesnaście punktów. Tuż za ich plecami uplasowała się Akademia Piłkarska Waleczni II Olszewo-Borki - 15 pkt, a podium uzupełniła Akademia Piłkarska Waleczni I Olszewo-Borki - 8 pkt.

 

Kolejne miejsca zajęli Kurpiowska Akademia Sportowa I Kadzidło - 6 pkt, Huragan Lipniki - 6 pkt, Kurpiowska Akademia Sportowa II Kadzidło - 5 pkt i Lelis - 1 pkt.

 

Turniej Mazovia Cup 2019 w Kadzidle odbył się w niedzielę 20 października. Organizatorem wydarzenia sportowego był Gminny Uczniowski Klub Sportowy Kurpik Kadzidło.Zobacz zdjęcia:
Mazovia Cup 2019 w Kadzidle

Więcej zdjęć: Mazovia Cup 2019 w Kadzidle

Odsłon: 5008
Komentarzy: 2
06:45, 23.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Couch @ 14:50, 23.10.2019r. IP: *.*.9.112

Brawo organizatorzy!

Sylwia @ 16:11, 23.10.2019r. IP: *.*.153.211

Fajna rozrywka dla dzieci. Wspólne granie to miłe spotkanie i wiele zdrowego ruchu. Brawo Mirku!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo