« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi piłkarze grali w Mazovia Cup (zdjęcia)

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Siedem zespołów z rocznika 2009 i młodsi rywalizowało w turnieju piłki nożnej Mazovia Cup 2019 rozegranym w Kadzidle. W zawodach zwyciężył Klub Aktywnych Dzieciaków, który zgromadził szesnaście punktów. Tuż za ich plecami była AP Waleczni.


Do rywalizacji w turnieju przystąpiły drużyny: Klub Aktywnych Dzieciaków, Huragan Lipniki, Lelis praz po dwa zespoły Akademii Piłkarskiej Waleczni Olszewo-Borki i Kurpiowskiej Akademii Sportowej Kadzidło.

Reklama

 

W hali sportowej w Kadzidle nie brakowało emocji. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Klub Aktywnych Dzieciaków, który zgromadził szesnaście punktów. Tuż za ich plecami uplasowała się Akademia Piłkarska Waleczni II Olszewo-Borki - 15 pkt, a podium uzupełniła Akademia Piłkarska Waleczni I Olszewo-Borki - 8 pkt.

 

Kolejne miejsca zajęli Kurpiowska Akademia Sportowa I Kadzidło - 6 pkt, Huragan Lipniki - 6 pkt, Kurpiowska Akademia Sportowa II Kadzidło - 5 pkt i Lelis - 1 pkt.

 

Turniej Mazovia Cup 2019 w Kadzidle odbył się w niedzielę 20 października. Organizatorem wydarzenia sportowego był Gminny Uczniowski Klub Sportowy Kurpik Kadzidło.Zobacz zdjęcia:
Mazovia Cup 2019 w Kadzidle

Więcej zdjęć: Mazovia Cup 2019 w Kadzidle

Odsłon: 4180
Komentarzy: 2
06:45, 23.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu nie brakowało emocji. Po ostateczny triumf kroczą dwie drużyny Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Oba zespoły nie zawodzą i w każdej kolejnej odsłonie zgarniają komplet punktów.

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Dziesięć zespołów powalczy w czwartej edycji halowego turnieju piłki nożnej kobiet Jantar Cup 2020. Rywalizacja przebiegać będzie, w niedzielę 19 stycznia, w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pierwszy mecz zaplanowano na godz. 9.00.

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Grupa ponad dwudziestu zawodników trenuje pod wodzą trenera Bartłomieja Jezierskiego na orliku i w hali sportowej.

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu faworyci zagrają z niżej notowanymi zespołami. W najciekawszym starciu lider, Revo Cosmetics Olszewo-Borki zagra z drużyną Hurtowniapilkarska.com. Emocji z pewnością nie zabraknie także w pozostałych grach.

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie 'Piłki Nożnej'

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie "Piłki Nożnej"

Łukasz Grzeszczyk, wychowanek Narwi Ostrołęka, został nominowany w prestiżowym plebiscycie organizowanym od 1973 roku przez tygodnik "Piłka Nożna". Ostrołęczanin otrzymał nominację na najlepszego Pierwszoligowca Roku, gdzie występuje w zespole GKS Tychy.

» Wasze komentarze

Couch @ 14:50, 23.10.2019r. IP: *.*.9.112

Brawo organizatorzy!

Sylwia @ 16:11, 23.10.2019r. IP: *.*.153.211

Fajna rozrywka dla dzieci. Wspólne granie to miłe spotkanie i wiele zdrowego ruchu. Brawo Mirku!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo