« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

18 medali OKKK w Sadownem (zdjęcia, wideo)

Dużym zainteresowaniem cieszyła się jedenasta edycja ogólnopolskiego turnieju karate kyokushin i młodzieży w Sadownem. W rywalizacji nie mogło zabraknąć młodych karateków z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, którzy wrócili do domów z osiemnastoma medalami.


Impreza, zorganizowana przez Brokowski Klub Karate Kyokushinkai, po raz kolejny została przeprowadzona pod hasłem "Sport - Edukacja - Wychowanie" i przyciągnęła do rywalizacji reprezentantów kilkunastu klubów z całego regionu.

Reklama

 

Przez kilka godzin zmagania w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych zostały przeprowadzone w walkach kumite. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy w formule kata. Na matach nie brakowało licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

 

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zdobyli w sumie osiemnaście krążków. Złote medale zawisły na szyjach Fabiana Olszewskiego, Aleksandra Pabicha, Mateusza Malona, Pawła Goździewskiego i Nataszy Plagi. Srebro zdobyli Marianna Deptuła, Natalia Wekwejt, Bartosz Parzych, Weronika Cyranowicz i Julita Sęk. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Natasza Gadomska, Natalia Wekwejt, Nikola Grala, Mateusz Mostyl oraz Wiktor Przywojski i Aleksander Lubiak (po dwa razy).XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin odbył się, w sobotę 19 października, w hali sportowej w Sadownem.

 

Zobacz zdjęcia:
XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Sadownem

Więcej zdjęć: XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Sadownem

 

Odsłon: 1827
Komentarzy: 0
07:05, 23.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Sobota Bokserska' niebawem w Ostrołęce

"Sobota Bokserska" niebawem w Ostrołęce

Dziesięć pojedynków w formułach boks i kickboxing zaplanował Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka podczas "Soboty Bokserskiej". Zawodnicy z sześciu klubów zaprezentują swoje umiejętności w hali sportowej w Wojciechowicach.

OKKK rywalizował w Zambrowie

OKKK rywalizował w Zambrowie

Jedenastu zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Rodzinnym Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości 2019. Do domów młodzi karatecy wrócili z siedmioma medalami - 3 złotymi, 2 srebrnymi i 2 brązowymi.

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Jeszcze nie opadły emocje po Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, a już w sobotę 23 listopada szykuje się kolejna edycja tej niesamowitej gali. Tym razem impreza odbędzie się w hali WOSiR w Wyszkowie. W ringu zaprezentują się również ostrołęccy zawodnicy.

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Kolejny zawodowy występ czeka Przemysława Zyśka. Wychowanek ostrołęckiej Victorii zawalczy podczas Knockout Boxing Night 9, organizowanej w ośrodku Nosalowy Dwór w Zakopanem. Nazwisko rywala ma zostać wkrótce przedstawione.

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Od 11 października na antenie TVP Sport emitowane jest show sportów walki pn. "Best of the Best - Turniej MMA". Jednym z uczestników programu jest Piotr Golon, wychowanek Fight Academy Ostrołęka, a obecnie zawodnik Berkut WCA Fight Team.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo