« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

18 medali OKKK w Sadownem (zdjęcia, wideo)

Dużym zainteresowaniem cieszyła się jedenasta edycja ogólnopolskiego turnieju karate kyokushin i młodzieży w Sadownem. W rywalizacji nie mogło zabraknąć młodych karateków z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, którzy wrócili do domów z osiemnastoma medalami.


Impreza, zorganizowana przez Brokowski Klub Karate Kyokushinkai, po raz kolejny została przeprowadzona pod hasłem "Sport - Edukacja - Wychowanie" i przyciągnęła do rywalizacji reprezentantów kilkunastu klubów z całego regionu.

Reklama

 

Przez kilka godzin zmagania w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych zostały przeprowadzone w walkach kumite. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy w formule kata. Na matach nie brakowało licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

 

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zdobyli w sumie osiemnaście krążków. Złote medale zawisły na szyjach Fabiana Olszewskiego, Aleksandra Pabicha, Mateusza Malona, Pawła Goździewskiego i Nataszy Plagi. Srebro zdobyli Marianna Deptuła, Natalia Wekwejt, Bartosz Parzych, Weronika Cyranowicz i Julita Sęk. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Natasza Gadomska, Natalia Wekwejt, Nikola Grala, Mateusz Mostyl oraz Wiktor Przywojski i Aleksander Lubiak (po dwa razy).


JBB

XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin odbył się, w sobotę 19 października, w hali sportowej w Sadownem.

 

Zobacz zdjęcia:
XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Sadownem

Więcej zdjęć: XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Sadownem

 

Odsłon: 2243
Komentarzy: 0
07:05, 23.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo