« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

18 medali OKKK w Sadownem (zdjęcia, wideo)

Dużym zainteresowaniem cieszyła się jedenasta edycja ogólnopolskiego turnieju karate kyokushin i młodzieży w Sadownem. W rywalizacji nie mogło zabraknąć młodych karateków z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, którzy wrócili do domów z osiemnastoma medalami.


Impreza, zorganizowana przez Brokowski Klub Karate Kyokushinkai, po raz kolejny została przeprowadzona pod hasłem "Sport - Edukacja - Wychowanie" i przyciągnęła do rywalizacji reprezentantów kilkunastu klubów z całego regionu.

Reklama

 

Przez kilka godzin zmagania w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych zostały przeprowadzone w walkach kumite. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy w formule kata. Na matach nie brakowało licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

 

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zdobyli w sumie osiemnaście krążków. Złote medale zawisły na szyjach Fabiana Olszewskiego, Aleksandra Pabicha, Mateusza Malona, Pawła Goździewskiego i Nataszy Plagi. Srebro zdobyli Marianna Deptuła, Natalia Wekwejt, Bartosz Parzych, Weronika Cyranowicz i Julita Sęk. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Natasza Gadomska, Natalia Wekwejt, Nikola Grala, Mateusz Mostyl oraz Wiktor Przywojski i Aleksander Lubiak (po dwa razy).


Łubudu

XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin odbył się, w sobotę 19 października, w hali sportowej w Sadownem.

 

Zobacz zdjęcia:
XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Sadownem

Więcej zdjęć: XI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Sadownem

 

Odsłon: 2766
Komentarzy: 0
07:05, 23.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo