« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Po Gwizdku": Piłkarz Jagiellonii gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

(fot. archiwum prywatne)

Piłkarz występujący m.in. w Zawiszy Bydgoszcz, Cracovii Kraków, a obecnie Jagiellonii Białystok - Jakub Wójcicki był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Wielką pasją urodzonego w Warszawie zawodnika są tatuaże.


Obrońca Jagiellonii Białystok jest wielkim fanem tatuażów. O swoich dziarach, bólu, kosztach i negocjacjach z żoną opowiedział przed kamerą w rozmowie z Sebastianem Staszewskim.

Reklama

 

Gość prezesa Bartnika Myszyniec obecnie pod względem tatuaży nieco przypomina Dennisa Rodmana, ale chce skończyć jak Michael Scofield.

 

- Tatuaże są mega uzależniające. Jak się robi pierwszy, czy drugi to jeszcze się tego nie czuje, ale jak już później się wkręci w ten temat to już się myśli co można fajnego pokombinować i co jeszcze nowego zrobić - mówił Jakub Wójcicki.

Piłkarz "Jagi" dostał szansę sprawdzenia swoich umiejętności i zrobił własnoręcznie swój pierwszy w życiu tatuaż. Miało skończyć się na bananie, ale nieoczekiwanie znalazł się również ochotnik.

 

Zachęcamy do obejrzenia trzeciego odcinka "Po Gwizdku". W roli prowadzącego występuje Sebastian Staszewski, prezes Bartnika Myszyniec.Zobacz również odcinki z Grzegorzem Krychowiakiem i Jarosławem Królewskim, współwłaścicielem Wisły Krakówm

 

Odsłon: 5777
Komentarzy: 0
06:35, 24.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Poranny trening ostrołęczanina w 'Dzień dobry TVN' (wideo)

Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Rekrutacja do klasy sportowej w 'dwójce'

Rekrutacja do klasy sportowej w "dwójce"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, jak co roku, prowadzi nabór do klasy czwartej sportowej z rozszerzeniem siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców. Z powodu pandemii koronawirusa rekrutacja będzie odbywać się inaczej.

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Miejskie obiekty sportowe tj. orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów zostaną udostępnione od poniedziałku 18 maja br.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo