« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Po Gwizdku": Piłkarz Jagiellonii gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

(fot. archiwum prywatne)

Piłkarz występujący m.in. w Zawiszy Bydgoszcz, Cracovii Kraków, a obecnie Jagiellonii Białystok - Jakub Wójcicki był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Wielką pasją urodzonego w Warszawie zawodnika są tatuaże.


Obrońca Jagiellonii Białystok jest wielkim fanem tatuażów. O swoich dziarach, bólu, kosztach i negocjacjach z żoną opowiedział przed kamerą w rozmowie z Sebastianem Staszewskim.

Reklama

 

Gość prezesa Bartnika Myszyniec obecnie pod względem tatuaży nieco przypomina Dennisa Rodmana, ale chce skończyć jak Michael Scofield.

 

- Tatuaże są mega uzależniające. Jak się robi pierwszy, czy drugi to jeszcze się tego nie czuje, ale jak już później się wkręci w ten temat to już się myśli co można fajnego pokombinować i co jeszcze nowego zrobić - mówił Jakub Wójcicki.

Piłkarz "Jagi" dostał szansę sprawdzenia swoich umiejętności i zrobił własnoręcznie swój pierwszy w życiu tatuaż. Miało skończyć się na bananie, ale nieoczekiwanie znalazł się również ochotnik.

 

Zachęcamy do obejrzenia trzeciego odcinka "Po Gwizdku". W roli prowadzącego występuje Sebastian Staszewski, prezes Bartnika Myszyniec.


JBB

Zobacz również odcinki z Grzegorzem Krychowiakiem i Jarosławem Królewskim, współwłaścicielem Wisły Krakówm

 

Odsłon: 3845
Komentarzy: 0
06:35, 24.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi w minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pn. "Jesienna Halówka 2019". Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panie grały w siatkówkę, a panowie w piłkę nożną.

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta rywalizowało w Grajewie w otwartych zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Najlepiej zaprezentował się Jakub Borkowski, który w martwym ciągu dźwignął 250 kg i zajął drugie miejsce.

'Jesienna Halówka 2019'. Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

"Jesienna Halówka 2019". Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

W najbliższą niedzielę odbędą się zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Wszystko to w ramach "Jesiennej Halówki 2019". Wydarzenie zostało zaplanowane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi. Chcesz wziąć udział?

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Pod koniec września do wieczności odszedł Edward Długokęcki, były zawodnik ostrołęckiej Narwi. Świętej pamięci piłkarz zmarł, w środę 25 września, w Kanadzie. Ostatnia droga byłego bramkarza niebiesko-czerwonych odbędzie się w sobotę 9 listopada.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo