« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Po Gwizdku": Piłkarz Jagiellonii gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

(fot. archiwum prywatne)

Piłkarz występujący m.in. w Zawiszy Bydgoszcz, Cracovii Kraków, a obecnie Jagiellonii Białystok - Jakub Wójcicki był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Wielką pasją urodzonego w Warszawie zawodnika są tatuaże.


Obrońca Jagiellonii Białystok jest wielkim fanem tatuażów. O swoich dziarach, bólu, kosztach i negocjacjach z żoną opowiedział przed kamerą w rozmowie z Sebastianem Staszewskim.

Reklama

 

Gość prezesa Bartnika Myszyniec obecnie pod względem tatuaży nieco przypomina Dennisa Rodmana, ale chce skończyć jak Michael Scofield.

 

- Tatuaże są mega uzależniające. Jak się robi pierwszy, czy drugi to jeszcze się tego nie czuje, ale jak już później się wkręci w ten temat to już się myśli co można fajnego pokombinować i co jeszcze nowego zrobić - mówił Jakub Wójcicki.

Piłkarz "Jagi" dostał szansę sprawdzenia swoich umiejętności i zrobił własnoręcznie swój pierwszy w życiu tatuaż. Miało skończyć się na bananie, ale nieoczekiwanie znalazł się również ochotnik.

 

Zachęcamy do obejrzenia trzeciego odcinka "Po Gwizdku". W roli prowadzącego występuje Sebastian Staszewski, prezes Bartnika Myszyniec.Zobacz również odcinki z Grzegorzem Krychowiakiem i Jarosławem Królewskim, współwłaścicielem Wisły Krakówm

 

Odsłon: 4667
Komentarzy: 0
06:35, 24.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

Trwa nabór wniosków do programu 'Klub'. Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Trwa nabór wniosków do programu "Klub". Do rozdysponowania jest 40 mln zł

Po raz kolejny Ministerstwo Sportu i Turystyki wesprze kluby sportowe z całego kraju. Budżet na ten cel wynosi 40 mln zł. W ramach wnioskowanego dofinansowania, uczestnikami zajęć oraz obozów sportowych mogą być wyłącznie dzieci lub młodzież do 18 roku życia.

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentują pokaz swoich umiejętności. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo