« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Porażka Dmochowskiego w MMA (zdjęcia, wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Wiktor Dmochowski podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów rywalizował z Dawidem Niedźwiedzkim (MMA Team Ełk). Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka walczył ambitnie, ale musiał uznać wyższość rywala.


Obaj zawodnicy znani są z tego, że zdecydowanie lepiej radzą sobie w parterze, niż w stójce, dlatego przez większą część walki próbowali obalić swojego rywala.

Reklama

 

Zawodnik z Ełku od samego początku walki szturmował atakami ostrołęczanina. Następnie walka dalszy przebieg miała w parterze. Zarówno Niedźwiedzki, jak i Dmochowski usiłowali obejść defensywę swojego rywala i stosowali różne taktyki, m.in. duszenia. Ostatecznie żaden z zawodników nie poddał walki.

 

Pojedynek na dystansie trzech rund był emocjonujący, jednak to Dawid Niedźwiedzki był aktywniejszy i zasłużenie wygrał to starcie. Zachęcamy do obejrzenia walki MMA w kategorii -61 kg.Zobacz zdjęcia:
Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Dawid Niedźwiedzki (MMA Team Ełk) - Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka)

Więcej zdjęć: Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Dawid Niedźwiedzki (MMA Team Ełk) - Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka)

 

Odsłon: 6931
Komentarzy: 0
13:35, 24.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo