Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Pierwsze starcie Volleya przed swoimi kibicami

Siatkarze ostrołęckiego Volleya zadebiutują w obecnym sezonie rozgrywek IV ligi mazowieckiej przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych Arkadiusza Piasty będzie MUKS Tie-Break Piastów. Obie drużyny wygrały swoje mecze w pierwszej kolejce.

SPS Volley Ostrołęka na inaugurację sezonu pokonał, na wyjeździe, WKS Astra Warszawa 3:1. Z kolei sobotni rywal - MUKS Tie-Break Piastów nie dał szans UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

MUKS Tie-Break, łatwo, w trzech setach 25:16, 25:11 i 25:14 rozprawił się z drużyną z Grodziska Mazowieckiego. Czy ostrołęccy siatkarze przeciwstawią się dobrze dysponowanemu rywalowi w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia? Przekonamy się już w sobotnie popołudnie.

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty powrócili na ligowe parkiety po dwuletniej przerwie. Poniżej prezentujemy kadrę jaka została zgłoszona do rozgrywek.