« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

KKM: Modzel uległ Paszkiewiczowi (zdjęcia, wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Rafał Modzel musiał uznać wyższość Adriana Paszkiewicza (Kickboxing Team Sejny) w walce formule K1 -75 kg. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka walczył ambitnie, ale nie zdołał odnieść zwycięstwa.


W ubiegłym sezonie Rafał Modzel świetnie zadebiutował podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i odniósł zwycięstwo przed czasem.

Reklama

 

Tym razem Adrian Paszkiewicz (Kickboxing Team Sejny) okazał się niezwykle wymagającym przeciwnikiem i pokonał ostrołęczanina, choć niejednogłośne.

 

- Musiałem bardzo się postarać, aby odnieść zwycięstwo, bo gospodarz bardzo utrudniał mi mój plan taktyczny - podkreślał po walce Adrian Paszkiewicz. - Poziom był naprawdę wysoki. Chciałbym podziękować moim trenerom, którzy mnie wspierają, kibicom świetni jesteście. Rafał zaskoczył mnie wytrwałością, ma serce wojownika.


JBB

Zobacz zdjęcia:
Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Adrian Paszkiewicz (Kickboxing Team Sejny) - Rafał Modzel (Fight Academy Ostrołęka)

Więcej zdjęć: Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Adrian Paszkiewicz (Kickboxing Team Sejny) - Rafał Modzel (Fight Academy Ostrołęka)

 

Odsłon: 5806
Komentarzy: 4
11:33, 25.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Ja @ 14:27, 25.10.2019r. IP: *.*.48.176

Rafał jedna porażka potrafi zmienić się w 10 wygranych. Wyciągnij wnioski i wracaj na ring !!! widać u Ciebie duży postęp brawo

?? @ 17:52, 25.10.2019r. IP: *

Wypadek przy pracy Rafał się odrodzi i rozpieprzy wszystko co wejdzie z nim do ringu

BROTHER @ 00:38, 27.10.2019r. IP: *.*.51.238

RAFAŁ JEST NAJLEPSZY. ROZWALI CAŁY UKŁAD. RAFAŁ RZĄDZI.

#teamModzel @ 22:22, 27.10.2019r. IP: *.*.177.34

Co nie zabije, to Cię wzmocni!
#teamModzel jesteśmy z Tobą!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo