« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik w poszukiwaniu punktów w Chorzelach

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w jedenastej kolejce rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka powalczą o kolejne ligowe punkty z Orzycem Chorzele. Bartnik Myszyniec w ostatnim meczu wreszcie zwyciężył, czy teraz podtrzyma dobrą passę?


Drużyna z powiatu ostrołęckiego w ostatniej kolejce, przed własną publicznością, pokonała Borutę Kuczbork 2:1. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego na to zwycięstwo czekali od 1 września, kiedy to w trzeciej odsłonie A klasy pokonali Wkrę Radzanów 5:1.

Reklama

 

Między tymi wygranymi Bartnik nie potrafił się przełamać i łatwo tracił punkty. W sześciu meczach piłkarze z Myszyńca zdobyli zaledwie trzy punkty remisując z Konopianką Konopki 1:1, GUKS Krasnosielc 2:2 i KS Wąsewo 3:3. Receptę na podopiecznych trenera Radosława Rogowskiego znaleźli z kolei drużyny Korony Karolinowo 4:5, Rzekunianki Rzekuń 0:2, Pełty Karniewo 1:2.

 

Niedzielny przeciwnik drużyny z powiatu ostrołęckiego - Orzyc Chorzele zajmuje obecnie dwunaste miejsce w ligowej stawce. W dziesięciu kolejkach Orzyc zgromadził zaledwie siedem punktów i walczy o utrzymanie w lidze. W ostatnich meczach piłkarze z powiatu przasnyskiego urwali punkty Pełcie Karniewo 2:2 i Rzekuniance Rzekuń 1:1. To pokazuje, że Bartnik nie może zlekceważyć swojego rywala.

 

Z pewnością jeżeli drużyna z powiatu ostrołęckiego chce włączyć się do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej to nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Czy podopieczni trenera Radosława Rogowskiego staną na wysokości zadania i pokonają w Chorzelach miejscowego Orzyca?Orzyc Chorzele - Bartnik Myszyniec, niedziela - 27 października, godz. 13.00.

Odsłon: 4003
Komentarzy: 0
09:15, 26.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu nie brakowało emocji. Po ostateczny triumf kroczą dwie drużyny Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Oba zespoły nie zawodzą i w każdej kolejnej odsłonie zgarniają komplet punktów.

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Jantar Cup 2020 dla seniorek już jutro

Dziesięć zespołów powalczy w czwartej edycji halowego turnieju piłki nożnej kobiet Jantar Cup 2020. Rywalizacja przebiegać będzie, w niedzielę 19 stycznia, w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pierwszy mecz zaplanowano na godz. 9.00.

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń przygotowuje się do rundy wiosennej A klasy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Grupa ponad dwudziestu zawodników trenuje pod wodzą trenera Bartłomieja Jezierskiego na orliku i w hali sportowej.

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu faworyci zagrają z niżej notowanymi zespołami. W najciekawszym starciu lider, Revo Cosmetics Olszewo-Borki zagra z drużyną Hurtowniapilkarska.com. Emocji z pewnością nie zabraknie także w pozostałych grach.

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie 'Piłki Nożnej'

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie "Piłki Nożnej"

Łukasz Grzeszczyk, wychowanek Narwi Ostrołęka, został nominowany w prestiżowym plebiscycie organizowanym od 1973 roku przez tygodnik "Piłka Nożna". Ostrołęczanin otrzymał nominację na najlepszego Pierwszoligowca Roku, gdzie występuje w zespole GKS Tychy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo