« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik w poszukiwaniu punktów w Chorzelach

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego w jedenastej kolejce rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka powalczą o kolejne ligowe punkty z Orzycem Chorzele. Bartnik Myszyniec w ostatnim meczu wreszcie zwyciężył, czy teraz podtrzyma dobrą passę?


Drużyna z powiatu ostrołęckiego w ostatniej kolejce, przed własną publicznością, pokonała Borutę Kuczbork 2:1. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego na to zwycięstwo czekali od 1 września, kiedy to w trzeciej odsłonie A klasy pokonali Wkrę Radzanów 5:1.

Reklama

 

Między tymi wygranymi Bartnik nie potrafił się przełamać i łatwo tracił punkty. W sześciu meczach piłkarze z Myszyńca zdobyli zaledwie trzy punkty remisując z Konopianką Konopki 1:1, GUKS Krasnosielc 2:2 i KS Wąsewo 3:3. Receptę na podopiecznych trenera Radosława Rogowskiego znaleźli z kolei drużyny Korony Karolinowo 4:5, Rzekunianki Rzekuń 0:2, Pełty Karniewo 1:2.

 

Niedzielny przeciwnik drużyny z powiatu ostrołęckiego - Orzyc Chorzele zajmuje obecnie dwunaste miejsce w ligowej stawce. W dziesięciu kolejkach Orzyc zgromadził zaledwie siedem punktów i walczy o utrzymanie w lidze. W ostatnich meczach piłkarze z powiatu przasnyskiego urwali punkty Pełcie Karniewo 2:2 i Rzekuniance Rzekuń 1:1. To pokazuje, że Bartnik nie może zlekceważyć swojego rywala.

 

Z pewnością jeżeli drużyna z powiatu ostrołęckiego chce włączyć się do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej to nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Czy podopieczni trenera Radosława Rogowskiego staną na wysokości zadania i pokonają w Chorzelach miejscowego Orzyca?


Esprit

Orzyc Chorzele - Bartnik Myszyniec, niedziela - 27 października, godz. 13.00.

Odsłon: 4996
Komentarzy: 0
09:15, 26.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo