« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Ósma edycja otwartych mistrzostw Ostrołęki w pływaniu przeszła do historii. Ponad dwustu utalentowanych zawodników z siedemnastu klubów rywalizowało na ostrołęckim basenie o medale. Wśród nich z dobrej strony zaprezentowali się również ostrołęccy pływacy.


W rankingu drużynowym wygrali pływacy z MZOS Płock, którzy zdobyli 10 złotych, 13 srebrnych i 6 brązowych medali. Drugie miejsce w klasyfikacji zajął Olimpijczyk Suwałki z 8 złotymi, 10 srebrnymi i 6 brązowymi krążkami w dorobku.

Reklama

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się ostrołęcka Squatina, która wywalczyła trzecie miejsce drużynowo z 8 złotymi, 5 srebrnymi i 4 brązowymi medalami na koncie.

 

Narew Ostrołęka zdobyła trzy medale - dwa złote i jeden srebrny. Wszystkie wywalczyła Angelika Wikieł. Spośród ostrołęckich klubów krążki zdobyli również UŚKS Ostrołęka - złoto, srebro i brąz, Piątka Ostrołęka - dwa srebrne i dwa brązowe oraz WOPR-OS Ostrołęka - srebro i dwa brązy.

 

Szczegółowe wyniki rywalizacji znajdziecie na stronie internetowej megatiming.pl.Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Piątka Ostrołęka. Patronat nad zawodami objęli prezydent Łukasz Kulik, przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki oraz starosta Stanisław Kubeł.

 

Zobacz zdjęcia:
Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie

Więcej zdjęć: Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie

Odsłon: 6030
Komentarzy: 0
06:35, 27.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo