« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Ósma edycja otwartych mistrzostw Ostrołęki w pływaniu przeszła do historii. Ponad dwustu utalentowanych zawodników z siedemnastu klubów rywalizowało na ostrołęckim basenie o medale. Wśród nich z dobrej strony zaprezentowali się również ostrołęccy pływacy.


W rankingu drużynowym wygrali pływacy z MZOS Płock, którzy zdobyli 10 złotych, 13 srebrnych i 6 brązowych medali. Drugie miejsce w klasyfikacji zajął Olimpijczyk Suwałki z 8 złotymi, 10 srebrnymi i 6 brązowymi krążkami w dorobku.

Reklama

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się ostrołęcka Squatina, która wywalczyła trzecie miejsce drużynowo z 8 złotymi, 5 srebrnymi i 4 brązowymi medalami na koncie.

 

Narew Ostrołęka zdobyła trzy medale - dwa złote i jeden srebrny. Wszystkie wywalczyła Angelika Wikieł. Spośród ostrołęckich klubów krążki zdobyli również UŚKS Ostrołęka - złoto, srebro i brąz, Piątka Ostrołęka - dwa srebrne i dwa brązowe oraz WOPR-OS Ostrołęka - srebro i dwa brązy.

 

Szczegółowe wyniki rywalizacji znajdziecie na stronie internetowej megatiming.pl.


JBB

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Piątka Ostrołęka. Patronat nad zawodami objęli prezydent Łukasz Kulik, przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki oraz starosta Stanisław Kubeł.

 

Zobacz zdjęcia:
Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie

Więcej zdjęć: Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie

Odsłon: 5332
Komentarzy: 0
06:35, 27.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo