« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Ósma edycja otwartych mistrzostw Ostrołęki w pływaniu przeszła do historii. Ponad dwustu utalentowanych zawodników z siedemnastu klubów rywalizowało na ostrołęckim basenie o medale. Wśród nich z dobrej strony zaprezentowali się również ostrołęccy pływacy.


W rankingu drużynowym wygrali pływacy z MZOS Płock, którzy zdobyli 10 złotych, 13 srebrnych i 6 brązowych medali. Drugie miejsce w klasyfikacji zajął Olimpijczyk Suwałki z 8 złotymi, 10 srebrnymi i 6 brązowymi krążkami w dorobku.

Reklama

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się ostrołęcka Squatina, która wywalczyła trzecie miejsce drużynowo z 8 złotymi, 5 srebrnymi i 4 brązowymi medalami na koncie.

 

Narew Ostrołęka zdobyła trzy medale - dwa złote i jeden srebrny. Wszystkie wywalczyła Angelika Wikieł. Spośród ostrołęckich klubów krążki zdobyli również UŚKS Ostrołęka - złoto, srebro i brąz, Piątka Ostrołęka - dwa srebrne i dwa brązowe oraz WOPR-OS Ostrołęka - srebro i dwa brązy.

 

Szczegółowe wyniki rywalizacji znajdziecie na stronie internetowej megatiming.pl.Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Piątka Ostrołęka. Patronat nad zawodami objęli prezydent Łukasz Kulik, przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki oraz starosta Stanisław Kubeł.

 

Zobacz zdjęcia:
Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie

Więcej zdjęć: Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie

Odsłon: 1399
Komentarzy: 0
06:35, 27.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Po raz ósmy UKS Piątka Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w otwartych pływackich mistrzostwach miasta. W zmaganiach weźmie wielu młodych adeptów pływania z kilkunastu klubów z różnych miejscowości. Wśród nich nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.

Trzy medale Huberta Nakielskiego w Chinach!

Trzy medale Huberta Nakielskiego w Chinach!

Hubert Nakielski, zawodnik WOPR-OS Ostrołęka, reprezentuje nasz kraj na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych. Siódma edycja wydarzenia odbywa się w chińskim Wuhan. W stolicy prowincji Hubei ostrołęczanin zdobył już trzy medale.

Squatina z rekordami i medalami w Warszawie

Squatina z rekordami i medalami w Warszawie

Dobry występ po wakacyjnej przerwie odnotowała ostrołęcka Squatina. Podczas pierwszego weekendu października pływacy klubu z Ostrołęki wzięli udział w czwartej edycji pływackiego festiwalu sprinterskiego na 50-metrowej pływalni Warszawianki.

Czternaście medali WOPR-OS w Redzie (zdjęcia)

Czternaście medali WOPR-OS w Redzie (zdjęcia)

Kolejny udany start zanotowali zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrołęki. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli czternaście medali - cztery złote, siedem srebrnych i trzy brązowe oraz uzyskali wiele wartościowych wyników.

Młodzi pływacy UKS Piątka z medalami

Młodzi pływacy UKS Piątka z medalami

Z czterema medalami, trzema srebrnymi i jednym brązowym, wrócili z Ciechanowa zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka. Po dwa medale zdobyli Natalia Skórzewska i Maciej Romanowski. Z dobrej strony zaprezentował się również Szymon Pliszka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo