« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strzeleckie zawody sportowe w Troszynie

Miłośnicy strzelectwa mają okazję do wzięcia udziału w kolejnych zawodach. W dniach 10-11 listopada Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca" zachęca do wzięcia udziału w "Turnieju Niepodległości". Najlepsza trójka zawodników zostanie nagrodzona trofeami.


Celem zawodów jest popularyzacja i upowszechnienie sportu strzeleckiego oraz integracja środowisk strzeleckich, a także upamiętnienie odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku.

Reklama

 

Do rywalizacji można przystąpić w sobotę 10 i 11 listopada w godz. 10.00-15.00. Turniej zostanie przeprowadzony w sześciu konkurencjach: karabin sportowy, karabin centralnego zapłonu, strzelba dowolna, pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu i rewolwer centralnego zapłonu.

 

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy posiadający licencję zawodniczą PZSS na 2019 rok. Zawodnicy nieposiadający licencji zawodniczej klasyfikowani są poza konkursem.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w godz. 9.30-14.00. Opłata startowa za każdą konkurencję (broń i amunicja) wynosi 25 zł."Turniej Niepodległości" odbędzie się na strzelnicy przy ulicy Słowackiego 3 w Troszynie.

Odsłon: 5090
Komentarzy: 5
08:15, 30.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym powróciło do Parku Wodnego Aquarium po kilku latach przerwy w kwietniu 2019 roku. W 2020 roku miała odbyć się kolejna edycja zawodów organizowanych przez Wodne Ochotniczego Pogotowie Ratunkowe w Ostrołęce.

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Już po raz piąty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Klub - innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów. Ministerstwo Sportu przedłużyło nabór wniosków do 9 kwietnia.

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

» Wasze komentarze

Jacek @ 13:58, 30.10.2019r. IP: *.*.38.240

Opłata startowa jest stanowczo za droga. Ciekawe czym jest podyktowana?

Daniel @ 14:27, 30.10.2019r. IP: *.*.156.38

Do Jacek: Jak Cię nie stać to nie jedź.
To nie jest tani sport ...
A podyktowana jest pewnie obsługą, miejscem etc. pozdrawiam

Jacek @ 13:16, 31.10.2019r. IP: *.*.46.201

Wiem o tym, biorę udział w zawodach strzeleckich.
W Piątnicy opłata startowa wynosi 15 złotych od konkurencji, więc chyba można taniej. Poza tym kolego to mi nie wyjeżdżaj z tym, że mnie nie stać. Taki z ciebie "bogacz". Trochę kultury by nie zaszkodziło.

Set @ 20:19, 31.10.2019r. IP: *.*.232.240

25 zł za start, do tego koszty amunicji to dużo?

Żenada @ 10:27, 10.11.2019r. IP: *.*.101.159

Może niech z okazji święta kogoś rozstrzelają? To dopiero event będzie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo