« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strzeleckie zawody sportowe w Troszynie

Miłośnicy strzelectwa mają okazję do wzięcia udziału w kolejnych zawodach. W dniach 10-11 listopada Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca" zachęca do wzięcia udziału w "Turnieju Niepodległości". Najlepsza trójka zawodników zostanie nagrodzona trofeami.


Celem zawodów jest popularyzacja i upowszechnienie sportu strzeleckiego oraz integracja środowisk strzeleckich, a także upamiętnienie odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku.

Reklama

 

Do rywalizacji można przystąpić w sobotę 10 i 11 listopada w godz. 10.00-15.00. Turniej zostanie przeprowadzony w sześciu konkurencjach: karabin sportowy, karabin centralnego zapłonu, strzelba dowolna, pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu i rewolwer centralnego zapłonu.

 

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy posiadający licencję zawodniczą PZSS na 2019 rok. Zawodnicy nieposiadający licencji zawodniczej klasyfikowani są poza konkursem.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w godz. 9.30-14.00. Opłata startowa za każdą konkurencję (broń i amunicja) wynosi 25 zł."Turniej Niepodległości" odbędzie się na strzelnicy przy ulicy Słowackiego 3 w Troszynie.

Odsłon: 5619
Komentarzy: 5
08:15, 30.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Jacek @ 13:58, 30.10.2019r. IP: *.*.38.240

Opłata startowa jest stanowczo za droga. Ciekawe czym jest podyktowana?

Daniel @ 14:27, 30.10.2019r. IP: *.*.156.38

Do Jacek: Jak Cię nie stać to nie jedź.
To nie jest tani sport ...
A podyktowana jest pewnie obsługą, miejscem etc. pozdrawiam

Jacek @ 13:16, 31.10.2019r. IP: *.*.46.201

Wiem o tym, biorę udział w zawodach strzeleckich.
W Piątnicy opłata startowa wynosi 15 złotych od konkurencji, więc chyba można taniej. Poza tym kolego to mi nie wyjeżdżaj z tym, że mnie nie stać. Taki z ciebie "bogacz". Trochę kultury by nie zaszkodziło.

Set @ 20:19, 31.10.2019r. IP: *.*.232.240

25 zł za start, do tego koszty amunicji to dużo?

Żenada @ 10:27, 10.11.2019r. IP: *.*.101.159

Może niech z okazji święta kogoś rozstrzelają? To dopiero event będzie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo