Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Terlik wygrywa XII Łubudu Bowling Cup (zdjęcia)

Filip Terlik okazał się najlepszym kręglarzem dwunastej edycji Łubudu Bowling Cup. W zawodach wystąpiło dwudziestu reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W finałowej batalii zwycięzca zdobył 164 punkty i wyprzedził Adama Bałona i Agnieszkę Bacławską.

W dwunastej edycji Łubudu Bowling Cup o końcowy triumf walczyło dwudziestu zawodników. W ostatecznej batalii wzięła udział szóstka kręglarzy, która rywalizowała o puchary i nagrody ufundowane przez sponsorów.

Najlepszym wynikiem w wielkim finale popisał się Filip Terlik. Podium uzupełnili Adam Bałon i Agnieszka Bacławska. Kolejne miejsca zajęli Łukasz Połatyński, Jerzy Połatyński i Marcin Wójcik. Turniej został rozegrany w środę 30 października.

Do rywalizacji w zawodach, pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika, kręglarzy zaprosił Łubudu Bowling & Good Time. Sponsorem zmagań była Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.