« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Atleta na mistrzostwach Polski (zdjęcia)

(fot. archiwum prywatne)

Na pomostach ciechanowskiej kuźni sztangistów rozegrane zostały mistrzostwa Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów. Wśród startujących nie zabrakło ciężarowców Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka. Jak zaprezentowali się młodzi sztangiści?


Wśród 80 dziewcząt i 141 chłopców na kartach historii polskich ciężarów zapisali się dwa ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka. W kategorii wagowej 67 kg wystąpił 14-letni Wiktor Wieremiejczyk. Z kolei wśród chłopców powyżej 96 kg zaprezentował się Dawid Osowiecki.

Reklama

 

Wiktor wyrwał 45 kg i podrzucił 55 kg, co dało mu 100 kg w dwuboju. Tym wynikiem podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zajął 16 pozycję wśród 19 startujących polskich siłaczy w kategorii wagowej do 67 kg. Kolejny ostrołęcki atleta - Dawid Osowiecki wśród polskich młodzików w wadze +96 kg uzyskał w dwuboju 91 kg i z tym wynikiem zamknął listę dziesięciu startujących.

 

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został sztangista gospodarzy Szymon Ziółkowski (CLKS Mazovia Ciechanów), a wśród dziewcząt triumfowała Monika Marach (MGLKS Tarpan Mrocza). Z klubów najlepszy był LKS Budowlani Całus Nowy Tomyśl, a zwycięzcą województw zostało Mazowsze (159 pkt), wyprzedzając Wielkopolskę (79 pkt) i Lubelskie (75 pkt). Tym samym, obaj zawodnicy prowadzeni przez trenera Władysława Niedźwieckiego dołożyli po małej cegiełce do tak wysokiego zwycięstwa województwa mazowieckiego w mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów U-15.


Łubudu

Mistrzostwa Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów odbyły się, w dniach 25-27 października, w Ciechanowie.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów

Odsłon: 2600
Komentarzy: 0
10:11, 02.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi w minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pn. "Jesienna Halówka 2019". Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panie grały w siatkówkę, a panowie w piłkę nożną.

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta rywalizowało w Grajewie w otwartych zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Najlepiej zaprezentował się Jakub Borkowski, który w martwym ciągu dźwignął 250 kg i zajął drugie miejsce.

'Jesienna Halówka 2019'. Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

"Jesienna Halówka 2019". Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

W najbliższą niedzielę odbędą się zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Wszystko to w ramach "Jesiennej Halówki 2019". Wydarzenie zostało zaplanowane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi. Chcesz wziąć udział?

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Pod koniec września do wieczności odszedł Edward Długokęcki, były zawodnik ostrołęckiej Narwi. Świętej pamięci piłkarz zmarł, w środę 25 września, w Kanadzie. Ostatnia droga byłego bramkarza niebiesko-czerwonych odbędzie się w sobotę 9 listopada.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo