« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 29 stycznia 2020 r., imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

(fot. archiwum klubu)

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.


Wszystkie wymienione zawodniczki trenowały do tej pory pod okiem trenera Marka Mierzejewskiego.

Reklama

 

Paulina Pilarska studiuje dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ Poznań, gdzie trafi pod opiekę trenera Roberta Rajewskiego. Magdalena Lenkiewicz jest studentką Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim. Z kolei Marta Łada zaczęła studia Zarządzania Modą na University of the Arts London w Anglii i niestety zakończyła karierę sportową.

 

W dalszym ciągu w Uczniowskim Klubie Sportowym Siódemka Ostrołęka trenują Martyna Budziłek, Kornelia Suchecka i Karol Rogozińska. Martyna studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Kornelia studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a Karol podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Trenerem Martyny i Karola jest Dariusz Dąbrowski. Z kolei za przygotowanie Kornelii odpowiada trener Marek Mierzejewski.


Esprit

Ponadto od czterech lat trener Marek Mierzejewski jest również szkoleniowcem Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), który w ubiegłym roku został mistrzem Polski juniorów w trójskoku. Od końca kwietnia br. z trenerem Mierzejewskim podjął również współpracę aktualny mistrz Polski w trójskoku i w dal - Dawid Krzemiński (RLTL ZTE Radom), a ostatnio trenuje z nim także Mateusz Grzelak (MUKS Płock). Dodatkowo szkoleniowiec UKS Siódemka Ostrołęka współpracuje również z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc zaplecze kadry narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.

Odsłon: 9618
Komentarzy: 3
06:55, 05.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Siódemka na mityngach w Toruniu i Warszawie

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w minioną sobotę wzięli udział w dwóch mityngach lekkoatletycznych, w Toruniu i Warszawie. W dalszym ciągu w rewelacyjnej formie znajduje się Martyna Budziłek. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy.

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

OKLA rozpoczął sezon halowy w Warszawie

Ośmiu reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w halowych zawodach kontrolnych w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Organizatorem wydarzenia był Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu

W minioną niedzielę liczna grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka rywalizowała w Aleksandrowie Łódzkim i Toruniu. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, najlepiej wypadła Martyna Budziłek zajmując trzecie miejsce w biegu na 1 km.

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

» Wasze komentarze

ketuks @ 13:06, 05.11.2019r. IP: *.*.132.2

Rodzice muszą ją bardzo kochać, że zdecydowali się płacić za studiowanie "zarządzania modą" w Anglii.

ketuks @ 14:06, 05.11.2019r. IP: *.*.15.220

ketuks jest jeden

taki jeden @ 16:10, 06.11.2019r. IP: *

Fajne sexowne laseczki
Pozdrawiam Was!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo