« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 stycznia 2020 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

(fot. archiwum klubu)

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.


Wszystkie wymienione zawodniczki trenowały do tej pory pod okiem trenera Marka Mierzejewskiego.

Reklama

 

Paulina Pilarska studiuje dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ Poznań, gdzie trafi pod opiekę trenera Roberta Rajewskiego. Magdalena Lenkiewicz jest studentką Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim. Z kolei Marta Łada zaczęła studia Zarządzania Modą na University of the Arts London w Anglii i niestety zakończyła karierę sportową.

 

W dalszym ciągu w Uczniowskim Klubie Sportowym Siódemka Ostrołęka trenują Martyna Budziłek, Kornelia Suchecka i Karol Rogozińska. Martyna studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Kornelia studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a Karol podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Trenerem Martyny i Karola jest Dariusz Dąbrowski. Z kolei za przygotowanie Kornelii odpowiada trener Marek Mierzejewski.


Esprit

Ponadto od czterech lat trener Marek Mierzejewski jest również szkoleniowcem Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), który w ubiegłym roku został mistrzem Polski juniorów w trójskoku. Od końca kwietnia br. z trenerem Mierzejewskim podjął również współpracę aktualny mistrz Polski w trójskoku i w dal - Dawid Krzemiński (RLTL ZTE Radom), a ostatnio trenuje z nim także Mateusz Grzelak (MUKS Płock). Dodatkowo szkoleniowiec UKS Siódemka Ostrołęka współpracuje również z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc zaplecze kadry narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.

Odsłon: 9276
Komentarzy: 3
06:55, 05.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

Wystartowały zapisy do biegu 'Tropem Wilczym'

Wystartowały zapisy do biegu "Tropem Wilczym"

Pięćset pakietów startowych udostępnili dla mieszkańców miasta i regionu organizatorzy ósmej edycji biegu "Tropem Wilczym" w Ostrołęce. Wydarzenie upamiętniające żołnierzy wyklętych rokrocznie przyciąga na linię startu wielu biegaczy.

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Zawodniczka ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zaprezentowała wyśmienitą formę. Martyna Budziłek nie miała sobie równych wśród kobiet podczas biegu przełajowego z cyklu City Trail nad jeziorem Długim w Olsztynie.

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki biorą udział w czterodniowych konsultacjach w Białymstoku. Młodzi lekkoatleci trenują, w dniach 27-30 grudnia, pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.

» Wasze komentarze

ketuks @ 13:06, 05.11.2019r. IP: *.*.132.2

Rodzice muszą ją bardzo kochać, że zdecydowali się płacić za studiowanie "zarządzania modą" w Anglii.

ketuks @ 14:06, 05.11.2019r. IP: *.*.15.220

ketuks jest jeden

taki jeden @ 16:10, 06.11.2019r. IP: *

Fajne sexowne laseczki
Pozdrawiam Was!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo