« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

(fot. archiwum klubu)

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.


Wszystkie wymienione zawodniczki trenowały do tej pory pod okiem trenera Marka Mierzejewskiego.

Reklama

 

Paulina Pilarska studiuje dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ Poznań, gdzie trafi pod opiekę trenera Roberta Rajewskiego. Magdalena Lenkiewicz jest studentką Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim. Z kolei Marta Łada zaczęła studia Zarządzania Modą na University of the Arts London w Anglii i niestety zakończyła karierę sportową.

 

W dalszym ciągu w Uczniowskim Klubie Sportowym Siódemka Ostrołęka trenują Martyna Budziłek, Kornelia Suchecka i Karol Rogozińska. Martyna studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Kornelia studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a Karol podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Trenerem Martyny i Karola jest Dariusz Dąbrowski. Z kolei za przygotowanie Kornelii odpowiada trener Marek Mierzejewski.


JBB

Ponadto od czterech lat trener Marek Mierzejewski jest również szkoleniowcem Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), który w ubiegłym roku został mistrzem Polski juniorów w trójskoku. Od końca kwietnia br. z trenerem Mierzejewskim podjął również współpracę aktualny mistrz Polski w trójskoku i w dal - Dawid Krzemiński (RLTL ZTE Radom), a ostatnio trenuje z nim także Mateusz Grzelak (MUKS Płock). Dodatkowo szkoleniowiec UKS Siódemka Ostrołęka współpracuje również z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc zaplecze kadry narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.

Odsłon: 7937
Komentarzy: 3
06:55, 05.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Siódemka' na zawodach mikołajkowych w Warszawie. Startowały dwie zawodniczki

"Siódemka" na zawodach mikołajkowych w Warszawie. Startowały dwie zawodniczki

W hali lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się zawody mikołajkowe dla dzieci. W rywalizacji nie zabrakło ostrołęckiego akcentu. W zabawie wzięły udział dwie zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka - Maja Wołosz i Karolina Golon.

Rodzinne mikołajkowe bieganie (zdjęcia)

Rodzinne mikołajkowe bieganie (zdjęcia)

Ponad setka biegaczy wzięła udział w szóstej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego. Na starcie w parku miejskim stanęli młodzicy (800 m), juniorzy (2,5 km) i seniorzy (5 km). Nie zabrakło również marszu nordic walking na dystansie 2,5 i 5 km.

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.

'Atmosfera podczas biegu była powalająca'. Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

» Wasze komentarze

ketuks @ 13:06, 05.11.2019r. IP: *.*.132.2

Rodzice muszą ją bardzo kochać, że zdecydowali się płacić za studiowanie "zarządzania modą" w Anglii.

ketuks @ 14:06, 05.11.2019r. IP: *.*.15.220

ketuks jest jeden

taki jeden @ 16:10, 06.11.2019r. IP: *

Fajne sexowne laseczki
Pozdrawiam Was!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo