« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

(fot. archiwum klubu)

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.


Wszystkie wymienione zawodniczki trenowały do tej pory pod okiem trenera Marka Mierzejewskiego.

Reklama

 

Paulina Pilarska studiuje dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego od nowego roku reprezentować będzie barwy AZS OŚ Poznań, gdzie trafi pod opiekę trenera Roberta Rajewskiego. Magdalena Lenkiewicz jest studentką Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i trenować będzie w AKL Ursynów z trenerem Bogdanem Obrockim. Z kolei Marta Łada zaczęła studia Zarządzania Modą na University of the Arts London w Anglii i niestety zakończyła karierę sportową.

 

W dalszym ciągu w Uczniowskim Klubie Sportowym Siódemka Ostrołęka trenują Martyna Budziłek, Kornelia Suchecka i Karol Rogozińska. Martyna studiuje Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Kornelia studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a Karol podjął studia Wychowania Fizycznego w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Trenerem Martyny i Karola jest Dariusz Dąbrowski. Z kolei za przygotowanie Kornelii odpowiada trener Marek Mierzejewski.Ponadto od czterech lat trener Marek Mierzejewski jest również szkoleniowcem Przemysława Łyskawego (Prefbet Śniadowo Łomża), który w ubiegłym roku został mistrzem Polski juniorów w trójskoku. Od końca kwietnia br. z trenerem Mierzejewskim podjął również współpracę aktualny mistrz Polski w trójskoku i w dal - Dawid Krzemiński (RLTL ZTE Radom), a ostatnio trenuje z nim także Mateusz Grzelak (MUKS Płock). Dodatkowo szkoleniowiec UKS Siódemka Ostrołęka współpracuje również z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc zaplecze kadry narodowej w skoku w dal i trójskoku na Mazowszu.

Odsłon: 13086
Komentarzy: 3
06:55, 05.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

ketuks @ 13:06, 05.11.2019r. IP: *.*.132.2

Rodzice muszą ją bardzo kochać, że zdecydowali się płacić za studiowanie "zarządzania modą" w Anglii.

ketuks @ 14:06, 05.11.2019r. IP: *.*.15.220

ketuks jest jeden

taki jeden @ 16:10, 06.11.2019r. IP: *

Fajne sexowne laseczki
Pozdrawiam Was!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo