« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

(fot. kadr z programu)

Od 11 października na antenie TVP Sport emitowane jest show sportów walki pn. "Best of the Best - Turniej MMA". Jednym z uczestników programu jest Piotr Golon, wychowanek Fight Academy Ostrołęka, a obecnie zawodnik Berkut WCA Fight Team.


W programie biorą udział zawodnicy, którzy ukończyli 18 lat i ważą maksymalnie 84 kilogramy.

Reklama

 

"Best of the Best - Turniej MMA" to 9-odcinkowy program, w którym telewidzowie poznają dwunastu zawodników trenujących sporty walki. Po ośmiu wyemitowanych odcinkach widzowie zadecydują w głosowaniu, którzy fighterzy zawalczą w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Walki zostaną przeprowadzone w okrągłej klatce, na zasadach MMA. Na zwycięzcę telewizyjnego show czeka wiele nagród - tytułu "Najlepszego z Najlepszych", nagroda finansowa w wysokości 50 tys. złotych oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA - Absolute Championship Akhmat. Kontrakt będzie obowiązywał przez trzy walki i opiewa na kwotę 10 tys. dolarów.

 

W sobotę 2 listopada został wyemitowany odcinek z udziałem Piotra Golona. Widzowie poznali życie prywatne wychowanka Fight Academy Ostrołęka, wcześniejszą karierę sportową oraz zobaczyli jego przygotowania do finałowego turnieju.

 

- Jestem gotowy do tego, żeby walczyć w turnieju. Przygotowany jestem na każdej płaszczyźnie. Na pewno dam z siebie wszystko, żeby wygrać go i zabrać tę nagrodę dla siebie - powiedział Piotr Golon przed kamerami TVP Sport.Cały odcinek z Piotrem Golonem w akcji dostępny jest w serwisie TVP Sport.

Odsłon: 6941
Komentarzy: 1
07:25, 05.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Bartek @ 23:34, 06.11.2019r. IP: *.*.221.52

Super

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo