« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

(fot. kadr z programu)

Od 11 października na antenie TVP Sport emitowane jest show sportów walki pn. "Best of the Best - Turniej MMA". Jednym z uczestników programu jest Piotr Golon, wychowanek Fight Academy Ostrołęka, a obecnie zawodnik Berkut WCA Fight Team.


W programie biorą udział zawodnicy, którzy ukończyli 18 lat i ważą maksymalnie 84 kilogramy.

Reklama

 

"Best of the Best - Turniej MMA" to 9-odcinkowy program, w którym telewidzowie poznają dwunastu zawodników trenujących sporty walki. Po ośmiu wyemitowanych odcinkach widzowie zadecydują w głosowaniu, którzy fighterzy zawalczą w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Walki zostaną przeprowadzone w okrągłej klatce, na zasadach MMA. Na zwycięzcę telewizyjnego show czeka wiele nagród - tytułu "Najlepszego z Najlepszych", nagroda finansowa w wysokości 50 tys. złotych oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA - Absolute Championship Akhmat. Kontrakt będzie obowiązywał przez trzy walki i opiewa na kwotę 10 tys. dolarów.

 

W sobotę 2 listopada został wyemitowany odcinek z udziałem Piotra Golona. Widzowie poznali życie prywatne wychowanka Fight Academy Ostrołęka, wcześniejszą karierę sportową oraz zobaczyli jego przygotowania do finałowego turnieju.

 

- Jestem gotowy do tego, żeby walczyć w turnieju. Przygotowany jestem na każdej płaszczyźnie. Na pewno dam z siebie wszystko, żeby wygrać go i zabrać tę nagrodę dla siebie - powiedział Piotr Golon przed kamerami TVP Sport.


JBB

Cały odcinek z Piotrem Golonem w akcji dostępny jest w serwisie TVP Sport.

Odsłon: 6030
Komentarzy: 1
07:25, 05.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, postanowił wrócić do ringu. Podczas gali One to One Fight Night w Lublinie, ostrołęczanin zmierzy się reprezentantem gospodarzy z Fight Gym Lublin - Danielem Szychem.

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

Na międzynarodowym turnieju karate w Bartoszycach zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli dziesięć medali - 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe. Dobre starty karateków zapewniły MKKK zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Zyśk znokautował Kriegera w Zakopanem (wideo)

Zyśk znokautował Kriegera w Zakopanem (wideo)

W czwartej walce gali Knockout Boxing Night 9 na przeciwko siebie stanęli ostrołęczanin Przemysław Zyśk i Denis Krieger z Mołdawii. Jedenasta zawodowa walka wychowanka trenera Mieczysława Mierzejewskiego skończyła się już w pierwszej rundzie.

Udane starty ostrołęckich karateków w Olsztynie

Udane starty ostrołęckich karateków w Olsztynie

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowali w pierwszej edycji międzynarodowego turnieju w Olsztynie. Karatekom reprezentującym klub z Ostrołęki udało się zdobyć aż czternaście medali. Zmagania drużynowe OKKK zakończyło na piątym miejscu.

Zwycięskie walki Peczyńskiej i Łasiewickiego w Wyszkowie (wideo)

Zwycięskie walki Peczyńskiej i Łasiewickiego w Wyszkowie (wideo)

Po gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, przyszedł czas na podobne wydarzenie w Wyszkowie. Nie zabrakło tam ciekawych starć z udziałem ostrołęckich wojowników. W ringu zaprezentowali się Ewelina Peczyńska i Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Bartek @ 23:34, 06.11.2019r. IP: *.*.221.52

Super

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo