« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

(fot. kadr z programu)

Od 11 października na antenie TVP Sport emitowane jest show sportów walki pn. "Best of the Best - Turniej MMA". Jednym z uczestników programu jest Piotr Golon, wychowanek Fight Academy Ostrołęka, a obecnie zawodnik Berkut WCA Fight Team.


W programie biorą udział zawodnicy, którzy ukończyli 18 lat i ważą maksymalnie 84 kilogramy.

Reklama

 

"Best of the Best - Turniej MMA" to 9-odcinkowy program, w którym telewidzowie poznają dwunastu zawodników trenujących sporty walki. Po ośmiu wyemitowanych odcinkach widzowie zadecydują w głosowaniu, którzy fighterzy zawalczą w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Walki zostaną przeprowadzone w okrągłej klatce, na zasadach MMA. Na zwycięzcę telewizyjnego show czeka wiele nagród - tytułu "Najlepszego z Najlepszych", nagroda finansowa w wysokości 50 tys. złotych oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA - Absolute Championship Akhmat. Kontrakt będzie obowiązywał przez trzy walki i opiewa na kwotę 10 tys. dolarów.

 

W sobotę 2 listopada został wyemitowany odcinek z udziałem Piotra Golona. Widzowie poznali życie prywatne wychowanka Fight Academy Ostrołęka, wcześniejszą karierę sportową oraz zobaczyli jego przygotowania do finałowego turnieju.

 

- Jestem gotowy do tego, żeby walczyć w turnieju. Przygotowany jestem na każdej płaszczyźnie. Na pewno dam z siebie wszystko, żeby wygrać go i zabrać tę nagrodę dla siebie - powiedział Piotr Golon przed kamerami TVP Sport.


JBB

Cały odcinek z Piotrem Golonem w akcji dostępny jest w serwisie TVP Sport.

Odsłon: 9364
Komentarzy: 1
07:25, 05.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Łasiewicki zawalczy z Raschem

Oficjalnie! Zawodnik Fight Academy Ostrołęka już 22 sierpnia powalczy podczas FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Karol Łasiewicki zmierzy się z Patrykiem Raschem. Fighterzy zmierza w pojedynku w formule K-1.

Przemysław Zyśk lepszy od Ivansa Levickisa

Przemysław Zyśk lepszy od Ivansa Levickisa

Trzynasta wygrana w zawodowym ringu Przemysława Zyśka. Wychowanek Victorii Ostrołęka w sobotniej Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie okazał się lepszy od Ivansa Levickisa. Ostrołęcki "Taran" triumfował decyzją sędziów.

'Przecież to naturalne, że wygram'. Wyjątkowy wywiad z Przemysławem Zyśkiem

"Przecież to naturalne, że wygram". Wyjątkowy wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Już w sobotę do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. Przed zawodnikiem z Ostrołęki 13 zawodowa walka. Przedstawiciel naszego miasta będzie mierzył się podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie z Ivansem Levickisem. Rozmawiamy z Przemkiem o życiu osobistym i przygotowaniach do sobotniej walki.

» Wasze komentarze

Bartek @ 23:34, 06.11.2019r. IP: *.*.221.52

Super

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo