« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.


Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton w Stanach Zjednoczonych w czasie 3:55:19, co dało jej 13667 miejsce wśród wszystkich startujących.

Reklama

 

- Dziękuję za kibicowanie! Atmosfera podczas biegu była powalająca. To był jeden ogólny wrzask, oprócz dzielnicy żydowskiej i mostów. Na mostach było najciężej. Podczas biegu trzeba było wybrać: lecisz na wynik i pilnujesz swojego tempa, albo oddajesz się atmosferze. Uwierzcie, każda dzielnica to nowe przeżycie. A biegnąc w koszulce "Polska" miałam wrażenie, że jestem liderem - relacjonowała świeżo po biegu Dorota Rypina-Gałązka na Facebooku.

 

Maraton wygrał Kenijczyk Geoffrey Kamworor z czasem 2:08:13. Drugie miejsce zajął jego rodak - Albert Korir (2:08:36), a podium uzupełnił Girma Bekele Gebre z Etiopii (2:08:38). Najlepszym Polakiem na mecie był Piotr Stochmalski, który ukończył bieg na 203 miejscu z czasem 2:39:31.TCS New York City Marathon odbył się w niedzielę 3 listopada br. Pełne wyniki znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej organizatora.

Odsłon: 7855
Komentarzy: 4
07:15, 07.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

Wystartowały zapisy do biegu 'Tropem Wilczym'

Wystartowały zapisy do biegu "Tropem Wilczym"

Pięćset pakietów startowych udostępnili dla mieszkańców miasta i regionu organizatorzy ósmej edycji biegu "Tropem Wilczym" w Ostrołęce. Wydarzenie upamiętniające żołnierzy wyklętych rokrocznie przyciąga na linię startu wielu biegaczy.

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Zawodniczka ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zaprezentowała wyśmienitą formę. Martyna Budziłek nie miała sobie równych wśród kobiet podczas biegu przełajowego z cyklu City Trail nad jeziorem Długim w Olsztynie.

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki biorą udział w czterodniowych konsultacjach w Białymstoku. Młodzi lekkoatleci trenują, w dniach 27-30 grudnia, pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.

» Wasze komentarze

Wojtek K @ 17:37, 07.11.2019r. IP: *.*.55.168

Dorotka, gratulacje!
Jestem pod wrażeniem.

Jak Nie My to Kto @ 02:52, 08.11.2019r. IP: *.*.168.34

Klawo
Mam nadzieję że Ta Pani nie robiła dogi na skróty jak to na filmach w pewnym serwisie internetowym można zobaczyć...
Stany to Stany tam idzie wszystko obejść

MMMMM @ 07:26, 08.11.2019r. IP: *.*.185.234

Bardzo pozytywna wiadomość. Gratulacje dla pani Doroty.

Lomak @ 14:13, 08.11.2019r. IP: *.*.30.34

Za wrzeszczących nieprzyjemnych nauczycieli rozmawiających przez telefon na lekcjach by się wzięła W tej szkole dzieci dotrwają do 3 klasy a potem uciekają jak najszybciej Te od fortepianu porażka

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo