« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.


Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton w Stanach Zjednoczonych w czasie 3:55:19, co dało jej 13667 miejsce wśród wszystkich startujących.

Reklama

 

- Dziękuję za kibicowanie! Atmosfera podczas biegu była powalająca. To był jeden ogólny wrzask, oprócz dzielnicy żydowskiej i mostów. Na mostach było najciężej. Podczas biegu trzeba było wybrać: lecisz na wynik i pilnujesz swojego tempa, albo oddajesz się atmosferze. Uwierzcie, każda dzielnica to nowe przeżycie. A biegnąc w koszulce "Polska" miałam wrażenie, że jestem liderem - relacjonowała świeżo po biegu Dorota Rypina-Gałązka na Facebooku.

 

Maraton wygrał Kenijczyk Geoffrey Kamworor z czasem 2:08:13. Drugie miejsce zajął jego rodak - Albert Korir (2:08:36), a podium uzupełnił Girma Bekele Gebre z Etiopii (2:08:38). Najlepszym Polakiem na mecie był Piotr Stochmalski, który ukończył bieg na 203 miejscu z czasem 2:39:31.TCS New York City Marathon odbył się w niedzielę 3 listopada br. Pełne wyniki znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej organizatora.

Odsłon: 11021
Komentarzy: 4
07:15, 07.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Wojtek K @ 17:37, 07.11.2019r. IP: *.*.55.168

Dorotka, gratulacje!
Jestem pod wrażeniem.

Jak Nie My to Kto @ 02:52, 08.11.2019r. IP: *.*.168.34

Klawo
Mam nadzieję że Ta Pani nie robiła dogi na skróty jak to na filmach w pewnym serwisie internetowym można zobaczyć...
Stany to Stany tam idzie wszystko obejść

MMMMM @ 07:26, 08.11.2019r. IP: *.*.185.234

Bardzo pozytywna wiadomość. Gratulacje dla pani Doroty.

Lomak @ 14:13, 08.11.2019r. IP: *.*.30.34

Za wrzeszczących nieprzyjemnych nauczycieli rozmawiających przez telefon na lekcjach by się wzięła W tej szkole dzieci dotrwają do 3 klasy a potem uciekają jak najszybciej Te od fortepianu porażka

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo