« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik Myszyniec i Rzekunianka Rzekuń w delegacji

Drużyny z powiatu ostrołęckiego występujące w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zagrają w 13 kolejce na wyjeździe. Piłkarze Bartnika i Rzekunianki będą chcieli zmazać plamę po ostatnich porażkach przed własną publicznością.


Bartnik Myszyniec w ostatniej odsłonie gier musiał uznać wyższość Błękitnych Raciąż, ulegając 0:3. Z kolei Rzekunianka Rzekuń przegrała z Konopianką Konopki 2:3.

Reklama

 

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w sobotnie popołudnie zmierzą się w Karolinowie z miejscową Koroną. Gospodarze tej konfrontacji w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe GUKS Krasnosielc 4:1 i w jutrzejszym meczu z Rzekunianką również powalczą o pełną pulę.

 

Bartnik Myszyniec o punkty powalczy z Orłem Sypniewo. Rywal, podopiecznych trenera Radosława Rogowskiego, w ostatnich kolejkach radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Orzeł może pochwalić się passą czterech kolejnych zwycięstw. Drużyna z powiatu makowskiego odprawiała z kwitkiem GUKS Krasnosielc 1:0, Rzekuniankę Rzekuń 4:2, Pełtę Karniewo 3:2 i Orzyca Chorzele 3:2. Czy piłkarze Bartnika Myszyniec zatrzymają rozpędzonych piłkarzy sypniewskiego zespołu? Przekonamy się już jutro.


Esprit

Korona Karolinowo - Rzekunianka Rzekuń, sobota - 9 listopada, godz. 13.00.
Orzeł Sypniewo - Bartnik Myszyniec, sobota - 9 listopada, godz. 13.30.

Odsłon: 6037
Komentarzy: 0
06:53, 08.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo