« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.


Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i stały na wysokim poziomie w poszczególnych konkurencjach. Sprawdź, kto okazał się najlepszy.

Reklama

 

W kategorii karabin sportowy najlepszy okazał się Zbigniew Żebrowski z wynikiem 81 punktów. Kolejne miejsca zajęli Daniel Michalak - 76 pkt i Hubert Gołębiewski - 75 pkt. W drugiej konkurencji karabin centralnego zapłonu zwyciężył Hubert Gołębiewski - 98 pkt, przed Danielem Kacprzakiem - 98 pkt i Sławomirem Gronowskim - 95 pkt.

 

W strzelbie dowolnej najlepszy wynik zanotował Przemysław Wasilewski - 48 pkt. Drugie miejsce zajął Jan Gadzała - 47 pkt, a trzecie Arkadiusz Mróz. W czwartej konkurencji pistolecie sportowym zwyciężył Leszek Marszał - 98 pkt, przed Piotrem Błońskim - 97 pkt i Sławomirem Gronowskim - 94 pkt. W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu najlepszy wynik 96 pkt uzyskał Leszek Marszał, drugi był Hubert Gołębiewski - 91 pkt, a trzeci Wojciech Gadzała - 89 pkt.

 

W ostatniej konkurencji - rewolwer centralnego zapłonu najlepszy okazał się Piotr Ćwierzyński - 91 pkt. Kolejni na liście wyników zameldowali się Leszek Marszał - 90 pkt i Hubert Gołębiewski - 88 pkt. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie organizatora zawodów."Turniej Niepodległości" odbył się, w dniach 10-11 listopada, na strzelnicy przy ulicy Słowackiego 3 w Troszynie.

 

Zobacz zdjęcia:
Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Więcej zdjęć: Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Odsłon: 3269
Komentarzy: 0
07:23, 13.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Jakub Borkowski, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i fanatyk podnoszenia ciężarów, wrócił z Pabianic ze złotym medalem. Ostrołęczanin okazał się najlepszy na mistrzostwach Europy federacji WPA w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo