« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.


Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i stały na wysokim poziomie w poszczególnych konkurencjach. Sprawdź, kto okazał się najlepszy.

Reklama

 

W kategorii karabin sportowy najlepszy okazał się Zbigniew Żebrowski z wynikiem 81 punktów. Kolejne miejsca zajęli Daniel Michalak - 76 pkt i Hubert Gołębiewski - 75 pkt. W drugiej konkurencji karabin centralnego zapłonu zwyciężył Hubert Gołębiewski - 98 pkt, przed Danielem Kacprzakiem - 98 pkt i Sławomirem Gronowskim - 95 pkt.

 

W strzelbie dowolnej najlepszy wynik zanotował Przemysław Wasilewski - 48 pkt. Drugie miejsce zajął Jan Gadzała - 47 pkt, a trzecie Arkadiusz Mróz. W czwartej konkurencji pistolecie sportowym zwyciężył Leszek Marszał - 98 pkt, przed Piotrem Błońskim - 97 pkt i Sławomirem Gronowskim - 94 pkt. W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu najlepszy wynik 96 pkt uzyskał Leszek Marszał, drugi był Hubert Gołębiewski - 91 pkt, a trzeci Wojciech Gadzała - 89 pkt.

 

W ostatniej konkurencji - rewolwer centralnego zapłonu najlepszy okazał się Piotr Ćwierzyński - 91 pkt. Kolejni na liście wyników zameldowali się Leszek Marszał - 90 pkt i Hubert Gołębiewski - 88 pkt. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie organizatora zawodów.


Esprit

"Turniej Niepodległości" odbył się, w dniach 10-11 listopada, na strzelnicy przy ulicy Słowackiego 3 w Troszynie.

 

Zobacz zdjęcia:
Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Więcej zdjęć: Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Odsłon: 4766
Komentarzy: 0
07:23, 13.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Już po raz piąty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Klub - innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów. Ministerstwo Sportu przedłużyło nabór wniosków do 9 kwietnia.

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo