« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 lutego 2020 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.


Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i stały na wysokim poziomie w poszczególnych konkurencjach. Sprawdź, kto okazał się najlepszy.

Reklama

 

W kategorii karabin sportowy najlepszy okazał się Zbigniew Żebrowski z wynikiem 81 punktów. Kolejne miejsca zajęli Daniel Michalak - 76 pkt i Hubert Gołębiewski - 75 pkt. W drugiej konkurencji karabin centralnego zapłonu zwyciężył Hubert Gołębiewski - 98 pkt, przed Danielem Kacprzakiem - 98 pkt i Sławomirem Gronowskim - 95 pkt.

 

W strzelbie dowolnej najlepszy wynik zanotował Przemysław Wasilewski - 48 pkt. Drugie miejsce zajął Jan Gadzała - 47 pkt, a trzecie Arkadiusz Mróz. W czwartej konkurencji pistolecie sportowym zwyciężył Leszek Marszał - 98 pkt, przed Piotrem Błońskim - 97 pkt i Sławomirem Gronowskim - 94 pkt. W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu najlepszy wynik 96 pkt uzyskał Leszek Marszał, drugi był Hubert Gołębiewski - 91 pkt, a trzeci Wojciech Gadzała - 89 pkt.

 

W ostatniej konkurencji - rewolwer centralnego zapłonu najlepszy okazał się Piotr Ćwierzyński - 91 pkt. Kolejni na liście wyników zameldowali się Leszek Marszał - 90 pkt i Hubert Gołębiewski - 88 pkt. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie organizatora zawodów."Turniej Niepodległości" odbył się, w dniach 10-11 listopada, na strzelnicy przy ulicy Słowackiego 3 w Troszynie.

 

Zobacz zdjęcia:
Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Więcej zdjęć: Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Odsłon: 4363
Komentarzy: 0
07:23, 13.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

Od niedzieli 9 lutego ostrołęczanie i będą mogli skorzystać z lodowiska. Poznaliśmy ceny za wynajem łyżew, pingwina do nauki jazdy oraz wstęp na lodowisko. Tafla lodu będzie miała około 25 m długości. Na powierzchni 500 m kw. jednocześnie będzie mogło jeździć około 50 osób.

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Miasto przeznaczy w tym roku na sport 1,3 mln złotych. Pieniądze podzielono na trzy zadania - dla dzieci i młodzieży, seniorów i organizację imprez sportowo-rekreacyjnych. Największa dotacja zostanie przelana na konto MZKS Narew 1962 Ostrołęka - 180 tys. zł.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo