« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.


Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i stały na wysokim poziomie w poszczególnych konkurencjach. Sprawdź, kto okazał się najlepszy.

Reklama

 

W kategorii karabin sportowy najlepszy okazał się Zbigniew Żebrowski z wynikiem 81 punktów. Kolejne miejsca zajęli Daniel Michalak - 76 pkt i Hubert Gołębiewski - 75 pkt. W drugiej konkurencji karabin centralnego zapłonu zwyciężył Hubert Gołębiewski - 98 pkt, przed Danielem Kacprzakiem - 98 pkt i Sławomirem Gronowskim - 95 pkt.

 

W strzelbie dowolnej najlepszy wynik zanotował Przemysław Wasilewski - 48 pkt. Drugie miejsce zajął Jan Gadzała - 47 pkt, a trzecie Arkadiusz Mróz. W czwartej konkurencji pistolecie sportowym zwyciężył Leszek Marszał - 98 pkt, przed Piotrem Błońskim - 97 pkt i Sławomirem Gronowskim - 94 pkt. W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu najlepszy wynik 96 pkt uzyskał Leszek Marszał, drugi był Hubert Gołębiewski - 91 pkt, a trzeci Wojciech Gadzała - 89 pkt.

 

W ostatniej konkurencji - rewolwer centralnego zapłonu najlepszy okazał się Piotr Ćwierzyński - 91 pkt. Kolejni na liście wyników zameldowali się Leszek Marszał - 90 pkt i Hubert Gołębiewski - 88 pkt. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie organizatora zawodów."Turniej Niepodległości" odbył się, w dniach 10-11 listopada, na strzelnicy przy ulicy Słowackiego 3 w Troszynie.

 

Zobacz zdjęcia:
Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Więcej zdjęć: Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Odsłon: 5519
Komentarzy: 0
07:23, 13.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo