« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.


Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i stały na wysokim poziomie w poszczególnych konkurencjach. Sprawdź, kto okazał się najlepszy.

Reklama

 

W kategorii karabin sportowy najlepszy okazał się Zbigniew Żebrowski z wynikiem 81 punktów. Kolejne miejsca zajęli Daniel Michalak - 76 pkt i Hubert Gołębiewski - 75 pkt. W drugiej konkurencji karabin centralnego zapłonu zwyciężył Hubert Gołębiewski - 98 pkt, przed Danielem Kacprzakiem - 98 pkt i Sławomirem Gronowskim - 95 pkt.

 

W strzelbie dowolnej najlepszy wynik zanotował Przemysław Wasilewski - 48 pkt. Drugie miejsce zajął Jan Gadzała - 47 pkt, a trzecie Arkadiusz Mróz. W czwartej konkurencji pistolecie sportowym zwyciężył Leszek Marszał - 98 pkt, przed Piotrem Błońskim - 97 pkt i Sławomirem Gronowskim - 94 pkt. W konkurencji pistoletu centralnego zapłonu najlepszy wynik 96 pkt uzyskał Leszek Marszał, drugi był Hubert Gołębiewski - 91 pkt, a trzeci Wojciech Gadzała - 89 pkt.

 

W ostatniej konkurencji - rewolwer centralnego zapłonu najlepszy okazał się Piotr Ćwierzyński - 91 pkt. Kolejni na liście wyników zameldowali się Leszek Marszał - 90 pkt i Hubert Gołębiewski - 88 pkt. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie organizatora zawodów."Turniej Niepodległości" odbył się, w dniach 10-11 listopada, na strzelnicy przy ulicy Słowackiego 3 w Troszynie.

 

Zobacz zdjęcia:
Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Więcej zdjęć: Niepodległościowe zawody na strzelnicy w Troszynie

Odsłon: 3436
Komentarzy: 0
07:23, 13.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie zamienił się w arenę mazowieckich igrzysk dla dziewcząt i chłopców. Na podium XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju znaleźli się reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

'Spełniłem swoje marzenia'. Adrian Duszak wicemistrzem świata w teqballu! (zdjęcia)

"Spełniłem swoje marzenia". Adrian Duszak wicemistrzem świata w teqballu! (zdjęcia)

Ogromny sukces na swoim koncie zapisał Adrian Duszak. Zawodnik pochodzący z Dylewa został wicemistrzem świata w teqballu! W finałowej batalii w Budapeszcie, 23-latek musiał uznać wyższość reprezentanta gospodarzy Ádáma Blázsovicsa.

Pumptrack w Rzekuniu gotowy (zdjęcia)

Pumptrack w Rzekuniu gotowy (zdjęcia)

Przy drodze powiatowej nr 2550W w Rzekuniu, w pobliżu granicy z Czarnowcem, powstał pumptrack. Tor rowerowy został pod koniec listopada odebrany od wykonawcy i można już z niego korzystać. Inwestycja kosztowała prawie 440 tysięcy złotych.

Mikołajki z UKS Atleta w 'dziesiątce' (zdjęcia)

Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce" (zdjęcia)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta wraz z nauczycielami wychowania fizycznego "dziesiątki" zaprosili uczniów do mikołajkowego wieloboju atletycznego. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego.

'Mikołajki na sportowo' za nami. Pomogli dzieciom i Polakom mieszkającym na Ukrainie (zdjęcia)

"Mikołajki na sportowo" za nami. Pomogli dzieciom i Polakom mieszkającym na Ukrainie (zdjęcia)

Uczniowski Klub Sportowy Clan, działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce, po raz dziewiąty zaprosił do udziału w imprezie charytatywnej na rzecz dzieci z ostrołęckiego domu dziecka oraz Polaków mieszkających na Ukrainie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo