Narew z kolejną wygraną. Mariusz Marczak z klasycznym hat-trickiem (zdjęcia, wideo)

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie kolejny komplet punktów. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego, wyjątkowo na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa, pokonali GKS Strzegowo 4:0. Narew przezimuje na pozycji lidera ligi okręgowej.

Przed meczem zarząd drużyny z Ostrołęki uhonorował Wojciecha Skorupkę. Defensor niebiesko-czerwonych został nagrodzony statuetką za rozegranie 200 meczów w barwach "Dumy Kurpi".

Zwycięstwo w sobotnim meczu gwarantowało ostrołęckiej Narwi pierwsze miejsce na zakończenie rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego sprostali zadaniu.

Już na początku spotkania Narew stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Jednak zabrakło wykończenia. Nie najlepiej starcie z GKS Strzegowo będzie wspominał Mateusz Pełtak. Obrońca "Dumy Kurpi" w 28 minucie musiał zejść z boiska i kontuzjowany został przewieziony do szpitala. Na szczęście 30-latek wraca już do zdrowia. W wyśmienitej okazji przed zakończeniem pierwszej odsłony spotkania był Przemysław Olesiński. Na posterunku był jednak golkiper gości.

Po zmianie stron Narew ruszyła do zmasowanych ataków. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Przemysław Olesiński został faulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Sam poszkodowany zamienił jedenastkę na bramkę i niebiesko-czerwoni objęli prowadzenie. Wynik w 68 minucie podwyższył strzałem z dystansu Mariusz Marczak. Ten sam zawodnik jeszcze dwukrotnie trafiał na listę strzelców. Ofensywny pomocnik Narwi najpierw w 78 minucie zabawił się z defensywą GKS Strzegowo i uderzył pod poprzeczkę nie do obrony, a następnie na kilka minut przed zakończeniem spotkania ustalił wynik na 4:0, po tym jak bramkarz gości wypluł piłkę przed siebie po strzale Piotra Dąbrowskiego.

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego dzięki zwycięstwu utrzymali pozycję lidera ligi okręgowej i w wyśmienitych nastrojach rozpoczną zimą przygotowania do rundy wiosennej.

Narew Ostrołęka - GKS Strzegowo 4:0 (0:0)

Bramki: Olesiński 46. (k) Marczak 68. 78. 87.

Narew: Drężek - Popieniek (79. Niedźwiecki), Pełtak (28. Skarzyński), Cendrowski, Skorupka - Dworecki (57. Kuzia), Sowa (83. Białobrzeski), Marczak, Karwowski (75. Dąbrowski), Jastrzębski (84. Sobotka) - Olesiński

Liga okręgowa: Narew Ostrołęka - GKS Strzegowo

Więcej zdjęć: Liga okręgowa: Narew Ostrołęka - GKS Strzegowo

Odsłon: 22928