« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi w minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pn. "Jesienna Halówka 2019". Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panie grały w siatkówkę, a panowie w piłkę nożną.


Już od godz. 10.00 zmagania rozpoczęło osiem męskich drużyn, które rywalizowały w piłce nożnej halowej. Rozegrane mecze były bardzo dynamiczne i emocjonujące.

Reklama

 

Najlepszą drużyną turnieju został Priviet Lelis. Drugie miejsce zajął FC Promil Olszewka, a trzecie Kolesie Kadzidło. Tuż za podium uplasował się LZS Obierwia. W zawodach grali również Laga i do przodu Olszewka, Sparta Ziomek, Kuźnia Art-Met Olszewka i Kumple Goworowo.

 

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Adam Ziemak (FC Promil Olszewka), zawodnikiem turnieju został Mateusz Mrozek (Priviet Lelis), a bramkarzem Radosław Szurnicki (Kolesie Kadzidło).

 

Po męskim graniu na parkiecie pojawiły się panie i siatkówka 3-osobowa. Tutaj również nie brakowało emocji i pozytywnego dopingu. Pięć drużyn rywalizowało systemem "każdy z każdym". Turniej wygrały Ladies Ostrołęka, przed Huraganem Ostrołęka i Kolniankami Kolno. Miejsca za podium zajęły Hey Team Kadzidło i KGW Borówki Lelis. Najlepszą zawodniczką turnieju została Małgorzata Białczak (Hey Team Kadzidło).


Łubudu

Organizatorami wydarzenia byli Szkoła Podstawowa w Obierwi, Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie, Rada Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie oraz Stowarzyszenie Projekt Radomir.

 

Zobacz zdjęcia:
Halowe granie w Obierwi

Więcej zdjęć: Halowe granie w Obierwi

Odsłon: 4463
Komentarzy: 0
06:05, 20.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo