« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi w minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pn. "Jesienna Halówka 2019". Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panie grały w siatkówkę, a panowie w piłkę nożną.


Już od godz. 10.00 zmagania rozpoczęło osiem męskich drużyn, które rywalizowały w piłce nożnej halowej. Rozegrane mecze były bardzo dynamiczne i emocjonujące.

Reklama

 

Najlepszą drużyną turnieju został Priviet Lelis. Drugie miejsce zajął FC Promil Olszewka, a trzecie Kolesie Kadzidło. Tuż za podium uplasował się LZS Obierwia. W zawodach grali również Laga i do przodu Olszewka, Sparta Ziomek, Kuźnia Art-Met Olszewka i Kumple Goworowo.

 

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Adam Ziemak (FC Promil Olszewka), zawodnikiem turnieju został Mateusz Mrozek (Priviet Lelis), a bramkarzem Radosław Szurnicki (Kolesie Kadzidło).

 

Po męskim graniu na parkiecie pojawiły się panie i siatkówka 3-osobowa. Tutaj również nie brakowało emocji i pozytywnego dopingu. Pięć drużyn rywalizowało systemem "każdy z każdym". Turniej wygrały Ladies Ostrołęka, przed Huraganem Ostrołęka i Kolniankami Kolno. Miejsca za podium zajęły Hey Team Kadzidło i KGW Borówki Lelis. Najlepszą zawodniczką turnieju została Małgorzata Białczak (Hey Team Kadzidło).


Esprit

Organizatorami wydarzenia byli Szkoła Podstawowa w Obierwi, Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie, Rada Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie oraz Stowarzyszenie Projekt Radomir.

 

Zobacz zdjęcia:
Halowe granie w Obierwi

Więcej zdjęć: Halowe granie w Obierwi

Odsłon: 5128
Komentarzy: 0
06:05, 20.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo