« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi w minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pn. "Jesienna Halówka 2019". Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panie grały w siatkówkę, a panowie w piłkę nożną.


Już od godz. 10.00 zmagania rozpoczęło osiem męskich drużyn, które rywalizowały w piłce nożnej halowej. Rozegrane mecze były bardzo dynamiczne i emocjonujące.

Reklama

 

Najlepszą drużyną turnieju został Priviet Lelis. Drugie miejsce zajął FC Promil Olszewka, a trzecie Kolesie Kadzidło. Tuż za podium uplasował się LZS Obierwia. W zawodach grali również Laga i do przodu Olszewka, Sparta Ziomek, Kuźnia Art-Met Olszewka i Kumple Goworowo.

 

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Adam Ziemak (FC Promil Olszewka), zawodnikiem turnieju został Mateusz Mrozek (Priviet Lelis), a bramkarzem Radosław Szurnicki (Kolesie Kadzidło).

 

Po męskim graniu na parkiecie pojawiły się panie i siatkówka 3-osobowa. Tutaj również nie brakowało emocji i pozytywnego dopingu. Pięć drużyn rywalizowało systemem "każdy z każdym". Turniej wygrały Ladies Ostrołęka, przed Huraganem Ostrołęka i Kolniankami Kolno. Miejsca za podium zajęły Hey Team Kadzidło i KGW Borówki Lelis. Najlepszą zawodniczką turnieju została Małgorzata Białczak (Hey Team Kadzidło).


Esprit

Organizatorami wydarzenia byli Szkoła Podstawowa w Obierwi, Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie, Rada Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie oraz Stowarzyszenie Projekt Radomir.

 

Zobacz zdjęcia:
Halowe granie w Obierwi

Więcej zdjęć: Halowe granie w Obierwi

Odsłon: 3774
Komentarzy: 0
06:05, 20.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmarł Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz MZKS Narew

Zmarł Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz MZKS Narew

Nie żyje Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz Turbiny i MZKS Narew Ostrołęka. Zmarł, w czwartek 16 stycznia, w szpitalu w wieku 73 lat. Pomimo wielu problemów zdrowotnych był jednym z najwierniejszych kibiców ostrołęckiego zespołu, którego był wychowankiem.

Ciężarowcy również zagrali z WOŚP (zdjęcia)

Ciężarowcy również zagrali z WOŚP (zdjęcia)

Dwudziesty ósmy finał WOŚP w Ostrołęce przeszedł do historii. W naszym mieście sportowcy biegali, grali w piłkę, tańczyli, ale również podnosili ciężary. Podczas halowego turnieju piłki nożnej przy ulicy Traugutta można było potrenować sporty siłowe z UKS Atleta.

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo