« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery medale MKKK Shinkyokushin. Udany start karateków na mistrzostwach Polski

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin z czterema medalami na koncie zakończyli Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate. W turnieju startowało 217 karateków z 77 klubów z całej Polski.


Najlepsi krajowi zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności przy komplecie publiczności.

Reklama

 

W rywalizacji wzięli udział również karatecy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin. Udało się zdobyć cztery medale. Wicemistrzem Polski Młodzieżowców został Krzysztof Modzelewski z Rzewnia. Na najniższym stopniu podium znaleźli się Natalia Nalewajk z Kadzidła, Weronika Czajka z Różana i Łukasz Kacprzycki z Makowa Mazowieckiego.

 

- Gratulujemy startu wszystkim zawodnikom i serdecznie dziękujemy ponad 30-osobowej ekipie, która pomagała nam w organizacji zawodów - mówią sensei Artur Prusiński i sensei Marian Zając z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin.


JBB

Zawody odbyły się, w sobotę 16 listopada, w Makowie Mazowieckim. Organizatorem wydarzenia był MKKK Shinkyokushin.

Odsłon: 4893
Komentarzy: 1
06:35, 20.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

. @ 10:46, 20.11.2019r. IP: *.*.207.113

Tylko szkoda że Krzysztof Modzelewski nie pochodzi z makowa mazowieckiego

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo