« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 stycznia 2020 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery medale MKKK Shinkyokushin. Udany start karateków na mistrzostwach Polski

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin z czterema medalami na koncie zakończyli Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate. W turnieju startowało 217 karateków z 77 klubów z całej Polski.


Najlepsi krajowi zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności przy komplecie publiczności.

Reklama

 

W rywalizacji wzięli udział również karatecy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin. Udało się zdobyć cztery medale. Wicemistrzem Polski Młodzieżowców został Krzysztof Modzelewski z Rzewnia. Na najniższym stopniu podium znaleźli się Natalia Nalewajk z Kadzidła, Weronika Czajka z Różana i Łukasz Kacprzycki z Makowa Mazowieckiego.

 

- Gratulujemy startu wszystkim zawodnikom i serdecznie dziękujemy ponad 30-osobowej ekipie, która pomagała nam w organizacji zawodów - mówią sensei Artur Prusiński i sensei Marian Zając z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate Shinkyokushin.Zawody odbyły się, w sobotę 16 listopada, w Makowie Mazowieckim. Organizatorem wydarzenia był MKKK Shinkyokushin.

Odsłon: 3300
Komentarzy: 1
06:35, 20.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

. @ 10:46, 20.11.2019r. IP: *.*.207.113

Tylko szkoda że Krzysztof Modzelewski nie pochodzi z makowa mazowieckiego

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo