« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Jadę z wielką motywacją". Waszkiewicz powalczy o Puchar Świata w chińskim Hong Kongu

(fot. archiwum prywatne)

Mistrz Polski w street workout - Aleksander Waszkiewicz wylatuje dziś na Puchar Świata do Hong Kongu, gdzie będzie reprezentował nasz kraj i walczył z najlepszymi zawodnikami całego globu. Ostrołęczanin trenuje na co dzień w UKS Bee Hero Ostrołęka.


Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup odbędą się w sobotę 23 listopada. Czy utalentowanego ostrołęczanina stać na podjęcie rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z całego świata?

Reklama

 

- Na zawody jadę z wielką motywacją. Jest to dla mnie niesamowita przygoda, jedyna taka w życiu. Jestem nastawiony bardzo pozytywnie. Nie będę oceniał ani szacował miejsca, które mogę zająć. Po prostu mam motywację, chcę wystartować i dać z siebie wszystko, a co będzie to się okaże na miejscu - powiedział Aleksander Waszkiewicz, w rozmowie z naszym serwisem sportowym.

 

Dyscyplina, w której będzie rywalizował ostrołęczanin, street workout, polega głównie na używaniu w treningach ćwiczeń opartych na wykorzystaniu własnej masy ciała, tj. pompki, mostki i brzuszki.W czerwcu br. w Krakowie ostrołęczanin okazał się najlepszy w Polsce. Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka w kraju nie miał sobie równych, czy podobnie będzie w Chinach? Trzymamy kciuki!

Odsłon: 7740
Komentarzy: 2
07:05, 20.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Poranny trening ostrołęczanina w 'Dzień dobry TVN' (wideo)

Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Rekrutacja do klasy sportowej w 'dwójce'

Rekrutacja do klasy sportowej w "dwójce"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, jak co roku, prowadzi nabór do klasy czwartej sportowej z rozszerzeniem siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców. Z powodu pandemii koronawirusa rekrutacja będzie odbywać się inaczej.

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Miejskie obiekty sportowe tj. orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów zostaną udostępnione od poniedziałku 18 maja br.

» Wasze komentarze

Mira @ 13:14, 20.11.2019r. IP: *.*.6.88

Brawo Ty !!!

Ekhem @ 19:51, 20.11.2019r. IP: *.*.202.30

Jeśli już chcemy być tacy poprawni to Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkong.

A przynajmniej w Hongkongu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo