« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Jadę z wielką motywacją". Waszkiewicz powalczy o Puchar Świata w chińskim Hong Kongu

(fot. archiwum prywatne)

Mistrz Polski w street workout - Aleksander Waszkiewicz wylatuje dziś na Puchar Świata do Hong Kongu, gdzie będzie reprezentował nasz kraj i walczył z najlepszymi zawodnikami całego globu. Ostrołęczanin trenuje na co dzień w UKS Bee Hero Ostrołęka.


Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup odbędą się w sobotę 23 listopada. Czy utalentowanego ostrołęczanina stać na podjęcie rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z całego świata?

Reklama

 

- Na zawody jadę z wielką motywacją. Jest to dla mnie niesamowita przygoda, jedyna taka w życiu. Jestem nastawiony bardzo pozytywnie. Nie będę oceniał ani szacował miejsca, które mogę zająć. Po prostu mam motywację, chcę wystartować i dać z siebie wszystko, a co będzie to się okaże na miejscu - powiedział Aleksander Waszkiewicz, w rozmowie z naszym serwisem sportowym.

 

Dyscyplina, w której będzie rywalizował ostrołęczanin, street workout, polega głównie na używaniu w treningach ćwiczeń opartych na wykorzystaniu własnej masy ciała, tj. pompki, mostki i brzuszki.


JBB

W czerwcu br. w Krakowie ostrołęczanin okazał się najlepszy w Polsce. Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka w kraju nie miał sobie równych, czy podobnie będzie w Chinach? Trzymamy kciuki!

Odsłon: 5480
Komentarzy: 2
07:05, 20.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie zamienił się w arenę mazowieckich igrzysk dla dziewcząt i chłopców. Na podium XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju znaleźli się reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

'Spełniłem swoje marzenia'. Adrian Duszak wicemistrzem świata w teqballu! (zdjęcia)

"Spełniłem swoje marzenia". Adrian Duszak wicemistrzem świata w teqballu! (zdjęcia)

Ogromny sukces na swoim koncie zapisał Adrian Duszak. Zawodnik pochodzący z Dylewa został wicemistrzem świata w teqballu! W finałowej batalii w Budapeszcie, 23-latek musiał uznać wyższość reprezentanta gospodarzy Ádáma Blázsovicsa.

Pumptrack w Rzekuniu gotowy (zdjęcia)

Pumptrack w Rzekuniu gotowy (zdjęcia)

Przy drodze powiatowej nr 2550W w Rzekuniu, w pobliżu granicy z Czarnowcem, powstał pumptrack. Tor rowerowy został pod koniec listopada odebrany od wykonawcy i można już z niego korzystać. Inwestycja kosztowała prawie 440 tysięcy złotych.

Mikołajki z UKS Atleta w 'dziesiątce' (zdjęcia)

Mikołajki z UKS Atleta w "dziesiątce" (zdjęcia)

Uczniowski Klub Sportowy Atleta wraz z nauczycielami wychowania fizycznego "dziesiątki" zaprosili uczniów do mikołajkowego wieloboju atletycznego. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednej konkurencji dwuboju olimpijskiego.

'Mikołajki na sportowo' za nami. Pomogli dzieciom i Polakom mieszkającym na Ukrainie (zdjęcia)

"Mikołajki na sportowo" za nami. Pomogli dzieciom i Polakom mieszkającym na Ukrainie (zdjęcia)

Uczniowski Klub Sportowy Clan, działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce, po raz dziewiąty zaprosił do udziału w imprezie charytatywnej na rzecz dzieci z ostrołęckiego domu dziecka oraz Polaków mieszkających na Ukrainie.

» Wasze komentarze

Mira @ 13:14, 20.11.2019r. IP: *.*.6.88

Brawo Ty !!!

Ekhem @ 19:51, 20.11.2019r. IP: *.*.202.30

Jeśli już chcemy być tacy poprawni to Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkong.

A przynajmniej w Hongkongu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo