« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie już jutro. Poznaj plan walk

Osiem walk ligowych i dziesięć starć w gali głównej, w tym trzy walki wieczoru o pasy mistrzowskie przygotowali organizatorzy podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę 23 listopada w hali WOSiR (os. Polonez).


Dziś o godz. 20.00 odbędzie się ważenie zawodników i ich rejestracja. Pierwsze walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów rozpoczną się już o godz. 15.00.

Reklama

 

Pierwsze sześć walk stoczonych zostanie w formule K1. W ringu zaprezentują swoje umiejętności Piotr Zawada (niezrzeszony) i Tomasz Wiśniewski (Palestra Warszawa) - do 75 kg, Jakub Brzostek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) i Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) - kadeci do 63 kg, Marek Florczyk (CatFit Serock) i Daniel Majewski (Fight Academy Ostrołęka) - do 81 kg, Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka) i Mateusz Kasiński (Akademia Lwa Warszawa) - juniorzy do 63 kg, Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka) i Bartłomiej Rykaczewski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) - juniorzy do 63 kg oraz Rafał Modzel (Fight Academy Ostrołęka) i Damian Knap (Palestra Warszawa) - do 81 kg.

 

Następnie przed zgromadzoną publicznością zaprezentują się bokserzy. Dawid Kwiatkowski (Academia Gorila Żyrardów) skrzyżuje rękawice z Patrykiem Kuleszą (Gimnazjon Kuźnia Wyszków), a Piotr Drozdowski (Academia Gorila Żyrardów) zawalczy z Maciejem Mikulskim (Gimnazjom Kuźnia Wyszków). Obie walki odbędą się w kategorii do 91 kg.

 

Po walkach ligowych Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, około godz. 18.00, hala Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na osiedlu Polonez w Wyszkowie zostanie otwarta dla kibiców, którzy będą chcieli obejrzeć wieczorną galę. Oficjalne otwarcie imprezy i rozpoczęcie walk głównych zaplanowano o godz. 19.00.

 

Jako pierwsi w ringu w walce bokserskiej do 91 kg zaprezentują się Grzegorz Bołtromiejuk (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) i Dawid Krajewski (Akademia Lwa Wyszków). W drugim starciu w formule K1 do 54 kg powalczą Julia Sochocka (CatFit Serock) i Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka). Następnie do ringu powrócą walki bokserskie. W kategorii do 69 kg skrzyżują rękawice Angelo Limetti (Akademia Lwa Warszawa) i Aleksander Adamian (Wojsko Polskie Poznań), a w kategorii do 75 kg rywalizować będą Adam Łopiałło (Łuczek Boks Giżycko) i Rafał Majewski (Żoliborska Szkoła Boksu).

 

Ostatnie sześć walk zaplanowanych podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie odbędą się w formule K1. W walce do 65 kg Szymon Szymorajczyk (Academia Gorila Żyrardów) zmierzy się z Marcinem Majewskim (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka). W K1 w ringu zaprezentują się również Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa) i Mateusz Siedlecki (Knockout Warszawa) oraz Marcin Rojek (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) i Łukasz Kaczmarek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

 

W pierwszej walce o pas mistrzowski Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w formule K1 do 91 kg na przeciwko siebie staną Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) i Kamil Laskowski (Palestra Warszawa). W drugim starciu o pas w formule K1 do 75 kg powalczą Daniel Strzemiński (Akademia Lwa Warszawa) i Marcel Gielezy (Iron Gym Wrocław). Na zakończenie Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów organizatorzy zapraszają na walkę w formule K1 do 86 kg. W starciu kończącym zmagania zmierzą się Daniel Bralewski (Palestra Warszawa) i Jacek Gać (Uniq Warszawa).


Lubudu

Walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zostały zaplanowane w sobotę 23 listopada o godz. 15.00, wstęp bezpłatny. Wieczorna gala Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety do nabycia w siłowni Gym4u Fitness Club, ul. Pułtuska 31 w Wyszkowie.

 

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 8697
Komentarzy: 0
09:49, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

Uznanie dla Piotra Golona

Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej. W tym roku udało mu się wkroczyć na poziom zawodowy, miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas prestiżowej sierpniowej gali FEN 29: Lotos Fight Night Ostróda.

 

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

OKKK już po obozie nad morzem (zdjęcia)

W ostatnich dniach sierpnia w miejscowości Jantar odbyła się Letnia Szkoła Karate, w której udział wzięło ponad 50-ciu karateków. Podopieczni Wiesława i Artura Orzołów doskonalili karate kyokushin pod kątem: kihon, kata, kumite w różnych formach i elementy samoobrony.

 

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Zyśk walczył z Finem. Wygrał?

Za "Ostrołęckim Taranem" czternasty pojedynek w zawodowym ringu. Przemysław Zyśk walczył podczas Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach. 28-latek miał bardzo trudnego rywala - Tomiego Silvennoinena. Walka trwała osiem rund. Według sędziów jeden z zawodników wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

Czternasta wygrana Zyśka? Najtrudniejszy test w karierze?

29 sierpnia do ringu wejdzie "Ostrołęcki Taran". 28-latek zaprezentuje się podczas Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się w Suwałkach. Przemysław Zyśk zawalczy po raz czternasty. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. Jakim wynikiem zakończy się walka z Tomim Silvennoinem?

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo