« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie już jutro. Poznaj plan walk

Osiem walk ligowych i dziesięć starć w gali głównej, w tym trzy walki wieczoru o pasy mistrzowskie przygotowali organizatorzy podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę 23 listopada w hali WOSiR (os. Polonez).


Dziś o godz. 20.00 odbędzie się ważenie zawodników i ich rejestracja. Pierwsze walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów rozpoczną się już o godz. 15.00.

Reklama

 

Pierwsze sześć walk stoczonych zostanie w formule K1. W ringu zaprezentują swoje umiejętności Piotr Zawada (niezrzeszony) i Tomasz Wiśniewski (Palestra Warszawa) - do 75 kg, Jakub Brzostek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) i Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) - kadeci do 63 kg, Marek Florczyk (CatFit Serock) i Daniel Majewski (Fight Academy Ostrołęka) - do 81 kg, Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka) i Mateusz Kasiński (Akademia Lwa Warszawa) - juniorzy do 63 kg, Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka) i Bartłomiej Rykaczewski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) - juniorzy do 63 kg oraz Rafał Modzel (Fight Academy Ostrołęka) i Damian Knap (Palestra Warszawa) - do 81 kg.

 

Następnie przed zgromadzoną publicznością zaprezentują się bokserzy. Dawid Kwiatkowski (Academia Gorila Żyrardów) skrzyżuje rękawice z Patrykiem Kuleszą (Gimnazjon Kuźnia Wyszków), a Piotr Drozdowski (Academia Gorila Żyrardów) zawalczy z Maciejem Mikulskim (Gimnazjom Kuźnia Wyszków). Obie walki odbędą się w kategorii do 91 kg.

 

Po walkach ligowych Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, około godz. 18.00, hala Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na osiedlu Polonez w Wyszkowie zostanie otwarta dla kibiców, którzy będą chcieli obejrzeć wieczorną galę. Oficjalne otwarcie imprezy i rozpoczęcie walk głównych zaplanowano o godz. 19.00.

 

Jako pierwsi w ringu w walce bokserskiej do 91 kg zaprezentują się Grzegorz Bołtromiejuk (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) i Dawid Krajewski (Akademia Lwa Wyszków). W drugim starciu w formule K1 do 54 kg powalczą Julia Sochocka (CatFit Serock) i Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka). Następnie do ringu powrócą walki bokserskie. W kategorii do 69 kg skrzyżują rękawice Angelo Limetti (Akademia Lwa Warszawa) i Aleksander Adamian (Wojsko Polskie Poznań), a w kategorii do 75 kg rywalizować będą Adam Łopiałło (Łuczek Boks Giżycko) i Rafał Majewski (Żoliborska Szkoła Boksu).

 

Ostatnie sześć walk zaplanowanych podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie odbędą się w formule K1. W walce do 65 kg Szymon Szymorajczyk (Academia Gorila Żyrardów) zmierzy się z Marcinem Majewskim (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka). W K1 w ringu zaprezentują się również Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa) i Mateusz Siedlecki (Knockout Warszawa) oraz Marcin Rojek (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) i Łukasz Kaczmarek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

 

W pierwszej walce o pas mistrzowski Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w formule K1 do 91 kg na przeciwko siebie staną Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) i Kamil Laskowski (Palestra Warszawa). W drugim starciu o pas w formule K1 do 75 kg powalczą Daniel Strzemiński (Akademia Lwa Warszawa) i Marcel Gielezy (Iron Gym Wrocław). Na zakończenie Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów organizatorzy zapraszają na walkę w formule K1 do 86 kg. W starciu kończącym zmagania zmierzą się Daniel Bralewski (Palestra Warszawa) i Jacek Gać (Uniq Warszawa).Walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zostały zaplanowane w sobotę 23 listopada o godz. 15.00, wstęp bezpłatny. Wieczorna gala Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety do nabycia w siłowni Gym4u Fitness Club, ul. Pułtuska 31 w Wyszkowie.

 

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 7549
Komentarzy: 0
09:49, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo