« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Kolejny udany start odnotowali zawodnicy ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli trzynaście medali - 7 złotych i 6 srebrnych.


W niedzielę 17 listopada w Gdańsku WOPR-OS reprezentowali Maja Furmaniuk, Karolina Kaczyńska, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski, Kacper Mierzejewski i Dawid Świercz.

Reklama

 

Po trzy złote medale w swoich kategoriach wiekowych zdobyli Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski. Kolejne krążki dla Ostrołęki zdobyli Karolina Kaczyńska - złoto i srebro, Kacper Mierzejewski i Dawid Świercz - po dwa srebrne.

 

Najmłodsza reprezentantka WOPR-OS - Maja Furmaniuk rywalizująca w kategorii młodzik z zawodów wróciła z pucharem za zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji podsumowującej wszystkie edycje ligi. W tym samym rankingu Kacper Mierzejewski uplasował się na drugim miejscu w kategorii junior. Ponadto ostrołęcka sztafeta męska na dystansie 4 x 50 metrów z przeszkodami w kategorii open uplasowała się na drugiej pozycji.

 

- Był to bardzo udany start i sprawdzian dla moich zawodników, który oprócz zdobyczy medalowych zaowocował dobrymi czasami. Powinno to przełożyć się na ich dobre występy w zbliżających się Zimowych Mistrzostwach Polski, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend w Kędzierzynie Koźlu - podsumował trener Dariusz Małkowski.Zobacz zdjęcia:
Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku

Więcej zdjęć: Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku

Odsłon: 7160
Komentarzy: 0
10:13, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo