« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Startuje Nocna Liga Futsalu. Kto zmierzy się w pierwszej odsłonie gier?

Dziś po raz dziewiąty zainaugurowana zostanie w naszym mieście Nocna Liga Futsalu. Rozgrywki organizowane w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce przyciągają na trybuny wielu kibiców.


W tej edycji rozgrywek o mistrzostwo powalczy dwanaście drużyn - Deptuła Stacja Paliw Kadzidło, Farmaceuci, GLKS Lelis, Hurtowniapilkarska.com, MMWM Ostrołęka, Orzeł Sypniewo, Revo Cosmetics Olszewo-Borki, Rodzice Korony, Rzekunianka Rzekuń, Strażaki, Team, X-Car Autolakiery.

Reklama

 

Rozgrywki w ramach Nocnej Ligi Futsalu w Ostrołęce, zwanej "NLF" przeznaczone są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN. W Nocnej Lidze Futsalu nie ma podziału na kategorie wiekowe, ale piłkarze muszą mieć ukończone 17 lat i posiadać ważne badania lekarskie.

 

Pierwsza kolejka NLF odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30. W meczu otwierającym rozgrywki zagrają MMWM Ostrołęka i X-Car Autolakiery. W kolejnych spotkaniach zmierzą się Hurtowniapilkarska.com z Teamem, Rzekunianka Rzekuń z Farmaceutami, Deptuła Stacja Paliw Kadzidło z Rodzicami Korony, a zmagania zakończy starcie GLKS Lelis ze Strażakami.

 

Każde spotkanie rozgrywane będzie 2 x 15 minut, a na boisku zaprezentują się zespoły pięcioosobowe (czterech w polu plus bramkarz). Kadra zespołu podczas rozgrywania spotkania ligowego może liczyć od 4 do 15 zawodników (w tym bramkarze). Na ławce rezerwowych może przebywać jedna osoba spoza kadry (trener lub kierownik drużyny).


JBB

W ubiegłych dwóch sezonach najlepsza okazała się Deptuła Stacja Paliw Kadzidło. Która drużyna tym razem okaże się najlepsza i zgarnie puchar? Z pewnością kibice zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Traugutta będą doświadczać wielu pozytywnych emocji.

Odsłon: 7388
Komentarzy: 0
11:54, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Seniorzy Korony i Narwi pod jednym szyldem? Jest na to duża szansa

Seniorzy Korony i Narwi pod jednym szyldem? Jest na to duża szansa

Władze seniorskich ostrołęckich drużyn piłkarskich rozpoczęły rozmowy zmierzające do połączenia obu klubów. Cel jest szczytny, chcą zbudować jedną silną drużynę w Ostrołęce. Tak blisko jak teraz, nie było jeszcze nigdy. Czy uda się dojść do kompromisu?

Wielka niespodzianka w Nocnej Lidze Futsalu. Lider poległ z outsiderem (zdjęcia, wideo)

Wielka niespodzianka w Nocnej Lidze Futsalu. Lider poległ z outsiderem (zdjęcia, wideo)

Do sporej niespodzianki doszło w czwartej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. Lider, Revo Cosmetics Olszewo-Borki, niespodziewanie przegrał swoje spotkanie z X-Car Autolakiery 2:4. Ciekawie również było w pozostałych starciach. Poznaj wyniki.

NLF: Przed nami czwarta odsłona gier

NLF: Przed nami czwarta odsłona gier

Po raz czwarty w tej edycji rozgrywek wybiegną na boisko piłkarze drużyn występujących w Nocnej Lidze Futsalu. Dziś w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce nie zabraknie emocjonujących pojedynków. Zobacz plan gier.

Piotr Wiski trenerem bramkarzy ostrołęckiej Narwi

Piotr Wiski trenerem bramkarzy ostrołęckiej Narwi

Do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka bramkarzy ostrołęckiej Narwi przygotowywał będzie Piotr Wiski. Jest to kolejna zmiana w sztabie szkoleniowym "Dumy Kurpi". Wcześniej do zespołu dołączył Michał Lelujka.

LZS Łęg Przedmiejski z pucharem wójta gminy Lelis. Rywalizowało dziewięć drużyn (zdjęcia)

LZS Łęg Przedmiejski z pucharem wójta gminy Lelis. Rywalizowało dziewięć drużyn (zdjęcia)

Kolejna niedziela w Lelisie minęła na sportowo. Tym razem, w hali sportowej, dziewięć drużyn z regionu rywalizowało w powiatowym turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. Wysoki poziom dostarczył zgromadzonym kibicom wielu pozytywnych emocji.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo