« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Startuje Nocna Liga Futsalu. Kto zmierzy się w pierwszej odsłonie gier?

Dziś po raz dziewiąty zainaugurowana zostanie w naszym mieście Nocna Liga Futsalu. Rozgrywki organizowane w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce przyciągają na trybuny wielu kibiców.


W tej edycji rozgrywek o mistrzostwo powalczy dwanaście drużyn - Deptuła Stacja Paliw Kadzidło, Farmaceuci, GLKS Lelis, Hurtowniapilkarska.com, MMWM Ostrołęka, Orzeł Sypniewo, Revo Cosmetics Olszewo-Borki, Rodzice Korony, Rzekunianka Rzekuń, Strażaki, Team, X-Car Autolakiery.

Reklama

 

Rozgrywki w ramach Nocnej Ligi Futsalu w Ostrołęce, zwanej "NLF" przeznaczone są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN. W Nocnej Lidze Futsalu nie ma podziału na kategorie wiekowe, ale piłkarze muszą mieć ukończone 17 lat i posiadać ważne badania lekarskie.

 

Pierwsza kolejka NLF odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30. W meczu otwierającym rozgrywki zagrają MMWM Ostrołęka i X-Car Autolakiery. W kolejnych spotkaniach zmierzą się Hurtowniapilkarska.com z Teamem, Rzekunianka Rzekuń z Farmaceutami, Deptuła Stacja Paliw Kadzidło z Rodzicami Korony, a zmagania zakończy starcie GLKS Lelis ze Strażakami.

 

Każde spotkanie rozgrywane będzie 2 x 15 minut, a na boisku zaprezentują się zespoły pięcioosobowe (czterech w polu plus bramkarz). Kadra zespołu podczas rozgrywania spotkania ligowego może liczyć od 4 do 15 zawodników (w tym bramkarze). Na ławce rezerwowych może przebywać jedna osoba spoza kadry (trener lub kierownik drużyny).W ubiegłych dwóch sezonach najlepsza okazała się Deptuła Stacja Paliw Kadzidło. Która drużyna tym razem okaże się najlepsza i zgarnie puchar? Z pewnością kibice zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Traugutta będą doświadczać wielu pozytywnych emocji.

Odsłon: 12951
Komentarzy: 0
11:54, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo