« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Startuje Nocna Liga Futsalu. Kto zmierzy się w pierwszej odsłonie gier?

Dziś po raz dziewiąty zainaugurowana zostanie w naszym mieście Nocna Liga Futsalu. Rozgrywki organizowane w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce przyciągają na trybuny wielu kibiców.


W tej edycji rozgrywek o mistrzostwo powalczy dwanaście drużyn - Deptuła Stacja Paliw Kadzidło, Farmaceuci, GLKS Lelis, Hurtowniapilkarska.com, MMWM Ostrołęka, Orzeł Sypniewo, Revo Cosmetics Olszewo-Borki, Rodzice Korony, Rzekunianka Rzekuń, Strażaki, Team, X-Car Autolakiery.

Reklama

 

Rozgrywki w ramach Nocnej Ligi Futsalu w Ostrołęce, zwanej "NLF" przeznaczone są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN. W Nocnej Lidze Futsalu nie ma podziału na kategorie wiekowe, ale piłkarze muszą mieć ukończone 17 lat i posiadać ważne badania lekarskie.

 

Pierwsza kolejka NLF odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30. W meczu otwierającym rozgrywki zagrają MMWM Ostrołęka i X-Car Autolakiery. W kolejnych spotkaniach zmierzą się Hurtowniapilkarska.com z Teamem, Rzekunianka Rzekuń z Farmaceutami, Deptuła Stacja Paliw Kadzidło z Rodzicami Korony, a zmagania zakończy starcie GLKS Lelis ze Strażakami.

 

Każde spotkanie rozgrywane będzie 2 x 15 minut, a na boisku zaprezentują się zespoły pięcioosobowe (czterech w polu plus bramkarz). Kadra zespołu podczas rozgrywania spotkania ligowego może liczyć od 4 do 15 zawodników (w tym bramkarze). Na ławce rezerwowych może przebywać jedna osoba spoza kadry (trener lub kierownik drużyny).


JBB

W ubiegłych dwóch sezonach najlepsza okazała się Deptuła Stacja Paliw Kadzidło. Która drużyna tym razem okaże się najlepsza i zgarnie puchar? Z pewnością kibice zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Traugutta będą doświadczać wielu pozytywnych emocji.

Odsłon: 16669
Komentarzy: 0
11:54, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo