« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 stycznia 2020 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Startuje Nocna Liga Futsalu. Kto zmierzy się w pierwszej odsłonie gier?

Dziś po raz dziewiąty zainaugurowana zostanie w naszym mieście Nocna Liga Futsalu. Rozgrywki organizowane w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce przyciągają na trybuny wielu kibiców.


W tej edycji rozgrywek o mistrzostwo powalczy dwanaście drużyn - Deptuła Stacja Paliw Kadzidło, Farmaceuci, GLKS Lelis, Hurtowniapilkarska.com, MMWM Ostrołęka, Orzeł Sypniewo, Revo Cosmetics Olszewo-Borki, Rodzice Korony, Rzekunianka Rzekuń, Strażaki, Team, X-Car Autolakiery.

Reklama

 

Rozgrywki w ramach Nocnej Ligi Futsalu w Ostrołęce, zwanej "NLF" przeznaczone są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN. W Nocnej Lidze Futsalu nie ma podziału na kategorie wiekowe, ale piłkarze muszą mieć ukończone 17 lat i posiadać ważne badania lekarskie.

 

Pierwsza kolejka NLF odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30. W meczu otwierającym rozgrywki zagrają MMWM Ostrołęka i X-Car Autolakiery. W kolejnych spotkaniach zmierzą się Hurtowniapilkarska.com z Teamem, Rzekunianka Rzekuń z Farmaceutami, Deptuła Stacja Paliw Kadzidło z Rodzicami Korony, a zmagania zakończy starcie GLKS Lelis ze Strażakami.

 

Każde spotkanie rozgrywane będzie 2 x 15 minut, a na boisku zaprezentują się zespoły pięcioosobowe (czterech w polu plus bramkarz). Kadra zespołu podczas rozgrywania spotkania ligowego może liczyć od 4 do 15 zawodników (w tym bramkarze). Na ławce rezerwowych może przebywać jedna osoba spoza kadry (trener lub kierownik drużyny).


JBB

W ubiegłych dwóch sezonach najlepsza okazała się Deptuła Stacja Paliw Kadzidło. Która drużyna tym razem okaże się najlepsza i zgarnie puchar? Z pewnością kibice zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Traugutta będą doświadczać wielu pozytywnych emocji.

Odsłon: 10082
Komentarzy: 0
11:54, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przedostatnia seria gier Nocnej Ligi Futsalu

Przedostatnia seria gier Nocnej Ligi Futsalu

Przed nami dziesiąta, przedostatnia, odsłona gier Nocnej Ligi Futsalu. O końcowe zwycięstwo walczą już tylko, praktycznie, dwie drużyny - Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Matematyczne szanse ma również Stacja Paliw Deptuła Kadzidło.

Oldboje rywalizowali w Chudku (zdjęcia)

Oldboje rywalizowali w Chudku (zdjęcia)

Weterani piłki nożnej rozpoczęli rok zmaganiami w hali sportowej w Chudku (gm. Kadzidło). Siedem drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla oldbojów. Ostatecznie rywalizację wygrała drużyna LZS Łęg Przedmiejski. Zobacz pełną klasyfikację.

KS Raszyn zdominował Jantar Cup (zdjęcia, wideo)

KS Raszyn zdominował Jantar Cup (zdjęcia, wideo)

Dwie drużyny piłkarskie KS Raszyn zdominowały tegoroczny Jantar Cup. W hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce obie ekipy z Raszyna spotkały się w wielkim finale. Niestety żaden z zespołów Jantaru Ostrołęka nie zdołał wejść nawet do półfinału.

Porozumienie stało się faktem. APN, Korona i Narew grają razem

Porozumienie stało się faktem. APN, Korona i Narew grają razem

Akademia Piłki Nożnej, Korona i Narew chcą wspólnie popularyzować piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży oraz dążyć do lepszego poziomu piłkarskiego drużyn młodzieżowych i seniorów. W tej sprawie ostrołęckie kluby podpisały wczoraj porozumienie.

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu nie brakowało emocji. Po ostateczny triumf kroczą dwie drużyny Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Oba zespoły nie zawodzą i w każdej kolejnej odsłonie zgarniają komplet punktów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo