« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziś "Sobota Bokserska" w Ostrołęce. Obejrzyj ciekawe pojedynki w formułach boks i K1

Dziś w hali sportowej przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce (os. Wojciechowice) będzie można zobaczyć dwadzieścia dwa pojedynki fighterów. Wśród nich nie zabraknie reprezentantów ostrołęckich klubów - Victorii, Fight Academy, Gladiatora i Championa.


Organizator wydarzenia zaplanował dziesięć pojedynków sparingowych i dwanaście walk punktowanych w karcie głównej.

Reklama

 

Jako pierwsi w ringu zaprezentują się bokserzy. Rękawice na przeciwko siebie skrzyżują Maksymilian Dobkowski (UMKS Victoria Ostrołęka) i Remek Chorąży (Fight Academy Ostrołęka). Kolejni powalczą Miłosz Pogulajewski i Patryk Michalak (Jaciążek). Organizatorzy zaplanowali również bokserskie walki sparingowe tj. Macieja Erpsza (UMKS Champion Ostrołęka) z Władysławem Peternką (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Adriana Lipskiego (UMKS Champion Ostrołęka) z Hubertem Kęckim (UOLKA Ostrów Mazowiecka) oraz Daniela Rudnickiego (UMKS Victoria Ostrołęka) z Maciejem Smolińskim (Warrior Przasnysz).

 

Sparingowo zawalczą ze sobą również zawodnicy w formule K1. Na przeciwko siebie w ringu staną Bartosz Ptak (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Wdowiński (Warrior Przasnysz), Piotr Drężek (UMKS Victoria Ostrołęka) i Bartosz Stolarczyk (Fight Academy Ostrołęka), Daniel Chromik (Warrior Przasnysz) i Marcin Kacprzyk (Warrior Przasnysz), Dorota Balcerzak (UMKS Victoria Ostrołęka) i Bożena Grabowska (UMKS Victoria Ostrołęka) oraz Antoni Pasternak (UMKS Victoria Ostrołęka) i Adam Dovgosheya (UMKS Victoria Ostrołęka).

 

Karta główna i oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godz. 15.00, gdzie przewidziano dwanaście walk, dwie z nich zaplanowano w formule K1. Przemysław Późniewski (UMKS Victoria Ostrołęka) zawalczy z Sebastianem Lendą (UMKS Victoria Ostrołęka), a Patryk Górecki (UMKS Victoria Ostrołęka) zmierzy się z Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team Warszawa). Pozostałe pojedynki będą bokserskie.

 

Sara Tercjak (UMKS Victoria Ostrołęka) stoczy batalię z Edytą Kiernozek (UMKS Victoria Ostrołęka), Szymon Rutkowski (UMKS Champion Ostrołęka) skrzyżuje rękawice z Wojciechem Stępieniem (Warrior Przasnysz), Błażej Wojsz (UMKS Victoria Ostrołęka) skonfrontuje się z Pawłem Daniłowiczem (UMKS Champion Ostrołęka), Emilia Kołakowska (UMKS Victoria Ostrołęka) powalczy z Klaudią Brzezińską (UMKS Victoria Ostrołęka). Ponadto rękawice skrzyżują Miłosz Modzelan (UMKS Victoria Ostrołęka) i Adrian Jankowski (Warrior Przasnysz), Jakub Sobotka (UMKS Victoria Ostrołęka) i Karol Wojtczuk (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Grzegorz Nurczyk (UMKS Victoria Ostrołęka) i Rafał Maliszewski (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Mateusz Kubeł (UKS Gladiator Ostrołęka) i Paweł Staszewski (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Piotr Kita (UMKS Victoria Ostrołęka) i Mateusz Vahe Movsisyan (UKS Gladiator Ostrołęka) oraz Jakub Waszkiewicz (UMKS Victoria Ostrołęka) i Sebastian Matjasik (UMKS Victoria Ostrołęka).Wstęp na dzisiejszą "Sobotę Bokserską" jest bezpłatny. Walki sparingowe rozpoczną się o godz. 13.00. Początek karty głównej zaplanowano na godz. 15.00.

Odsłon: 6170
Komentarzy: 1
07:35, 23.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Łasiewicki: Chciałem skończyć walkę przed czasem

Karol Łasiewicki w świetnym stylu pokonał Rafała Korczak w walce K1 -93 kg podczas gali HFO przeprowadzonym w studiu telewizyjnym przy ulicy Woronicza. Po walce podkreślał, że rywal zadawał mocne ciosy, a on chciał skończyć walkę przed czasem.

» Wasze komentarze

kk @ 11:45, 23.11.2019r. IP: *.*.184.239

Droga redakcjo jak piszecie nazwiska to piszcie bez błędów... nie Ersza tylko Erpszt

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo