« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziś "Sobota Bokserska" w Ostrołęce. Obejrzyj ciekawe pojedynki w formułach boks i K1

Dziś w hali sportowej przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce (os. Wojciechowice) będzie można zobaczyć dwadzieścia dwa pojedynki fighterów. Wśród nich nie zabraknie reprezentantów ostrołęckich klubów - Victorii, Fight Academy, Gladiatora i Championa.


Organizator wydarzenia zaplanował dziesięć pojedynków sparingowych i dwanaście walk punktowanych w karcie głównej.

Reklama

 

Jako pierwsi w ringu zaprezentują się bokserzy. Rękawice na przeciwko siebie skrzyżują Maksymilian Dobkowski (UMKS Victoria Ostrołęka) i Remek Chorąży (Fight Academy Ostrołęka). Kolejni powalczą Miłosz Pogulajewski i Patryk Michalak (Jaciążek). Organizatorzy zaplanowali również bokserskie walki sparingowe tj. Macieja Erpsza (UMKS Champion Ostrołęka) z Władysławem Peternką (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Adriana Lipskiego (UMKS Champion Ostrołęka) z Hubertem Kęckim (UOLKA Ostrów Mazowiecka) oraz Daniela Rudnickiego (UMKS Victoria Ostrołęka) z Maciejem Smolińskim (Warrior Przasnysz).

 

Sparingowo zawalczą ze sobą również zawodnicy w formule K1. Na przeciwko siebie w ringu staną Bartosz Ptak (Victoria Ostrołęka) i Bartosz Wdowiński (Warrior Przasnysz), Piotr Drężek (UMKS Victoria Ostrołęka) i Bartosz Stolarczyk (Fight Academy Ostrołęka), Daniel Chromik (Warrior Przasnysz) i Marcin Kacprzyk (Warrior Przasnysz), Dorota Balcerzak (UMKS Victoria Ostrołęka) i Bożena Grabowska (UMKS Victoria Ostrołęka) oraz Antoni Pasternak (UMKS Victoria Ostrołęka) i Adam Dovgosheya (UMKS Victoria Ostrołęka).

 

Karta główna i oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godz. 15.00, gdzie przewidziano dwanaście walk, dwie z nich zaplanowano w formule K1. Przemysław Późniewski (UMKS Victoria Ostrołęka) zawalczy z Sebastianem Lendą (UMKS Victoria Ostrołęka), a Patryk Górecki (UMKS Victoria Ostrołęka) zmierzy się z Filipem Falkowskim (Siexa Boxing Team Warszawa). Pozostałe pojedynki będą bokserskie.

 

Sara Tercjak (UMKS Victoria Ostrołęka) stoczy batalię z Edytą Kiernozek (UMKS Victoria Ostrołęka), Szymon Rutkowski (UMKS Champion Ostrołęka) skrzyżuje rękawice z Wojciechem Stępieniem (Warrior Przasnysz), Błażej Wojsz (UMKS Victoria Ostrołęka) skonfrontuje się z Pawłem Daniłowiczem (UMKS Champion Ostrołęka), Emilia Kołakowska (UMKS Victoria Ostrołęka) powalczy z Klaudią Brzezińską (UMKS Victoria Ostrołęka). Ponadto rękawice skrzyżują Miłosz Modzelan (UMKS Victoria Ostrołęka) i Adrian Jankowski (Warrior Przasnysz), Jakub Sobotka (UMKS Victoria Ostrołęka) i Karol Wojtczuk (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Grzegorz Nurczyk (UMKS Victoria Ostrołęka) i Rafał Maliszewski (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Mateusz Kubeł (UKS Gladiator Ostrołęka) i Paweł Staszewski (UOLKA Ostrów Mazowiecka), Piotr Kita (UMKS Victoria Ostrołęka) i Mateusz Vahe Movsisyan (UKS Gladiator Ostrołęka) oraz Jakub Waszkiewicz (UMKS Victoria Ostrołęka) i Sebastian Matjasik (UMKS Victoria Ostrołęka).Wstęp na dzisiejszą "Sobotę Bokserską" jest bezpłatny. Walki sparingowe rozpoczną się o godz. 13.00. Początek karty głównej zaplanowano na godz. 15.00.

Odsłon: 5204
Komentarzy: 1
07:35, 23.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

kk @ 11:45, 23.11.2019r. IP: *.*.184.239

Droga redakcjo jak piszecie nazwiska to piszcie bez błędów... nie Ersza tylko Erpszt

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo