« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN Winter Cup 2019 dla Korony (zdjęcia, wideo)

Młodzi piłkarze ostrołęckiej Korony pod wodzą trenera Kamila Jastrzębskiego okazali się najlepsi w turnieju APN Winter Cup 2019 dla roczników 2010 i młodszych. Zawody odbyły się w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.


W turnieju wzięło udział osiem drużyn tj. Czarni Węgrów, ŁKS Łomża, Korona Ostrołęka, Waleczni Olszewo-Borki oraz po dwa zespoły Legii Warszawa i gospodarzy - APN Ostrołęka.

Reklama

 

Po rozegraniu dwudziestu ośmiu spotkań najlepszym zespołem okazała się ostrołęcka Korona, która pod wodzą trenera Kamila Jastrzębskiego zdobyła 18 punktów. Żółto-niebiescy pokonali APN I Ostrołęka 4:0, APN II Ostrołęka 4:0, Walecznych Olszewo-Borki 3:1, Legię I Warszawa 2:1, Legię II Warszawa 2:1 i ŁKS Łomża 2:1. W ostatnim starciu, już mając pewne zwycięstwo w całym turnieju, Korona uległa Czarnym Węgrów 1:4.

 

Drugie miejsce w zawodach zajęła Legia I Warszawa, a podium uzupełnili Czarni Węgrów. Kolejne miejsca zajęli Legia II Warszawa, ŁKS Łomża, Waleczni Olszewo-Borki, APN I Ostrołęka oraz APN II Ostrołęka.

 

Najlepsza drużyna wystąpiła w składzie: Xavier Dąbkowski, Kacper Domian, Aleksander Dzieruk, Mateusz Gwara, Dawid Jeżek, Ksawery Łada, Borys Plaga, Aleksander Tłomacki, Mikołaj Wilga.

 

Organizatorzy rozdali również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Xavier Dąbkowski (Korona Ostrołęka), spośród obrońców wyróżniono Aleksandra Dobka (APN II Ostrołęka), a bramkarzem zawodów został Kacper Kurkus (Czarni Węgrów). Najlepszym strzelcem z dziesięcioma trafieniami na koncie został Filip Dmowski (Legia I Warszawa).


Łubudu

Turniej APN Winter Cup 2019 odbył się w sobotę 23 listopada w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Organizatorem zawodów była Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

 

Zobacz zdjęcia:
APN Winter Cup 2019

Więcej zdjęć: APN Winter Cup 2019

 

Odsłon: 13209
Komentarzy: 2
12:12, 24.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

R @ 23:33, 24.11.2019r. IP: *.*.43.103

Brawo korono

Ggg @ 23:01, 25.11.2019r. IP: *

Brawo
Najlepsza

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo