« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN Winter Cup 2019 dla Korony (zdjęcia, wideo)

Młodzi piłkarze ostrołęckiej Korony pod wodzą trenera Kamila Jastrzębskiego okazali się najlepsi w turnieju APN Winter Cup 2019 dla roczników 2010 i młodszych. Zawody odbyły się w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.


W turnieju wzięło udział osiem drużyn tj. Czarni Węgrów, ŁKS Łomża, Korona Ostrołęka, Waleczni Olszewo-Borki oraz po dwa zespoły Legii Warszawa i gospodarzy - APN Ostrołęka.

Reklama

 

Po rozegraniu dwudziestu ośmiu spotkań najlepszym zespołem okazała się ostrołęcka Korona, która pod wodzą trenera Kamila Jastrzębskiego zdobyła 18 punktów. Żółto-niebiescy pokonali APN I Ostrołęka 4:0, APN II Ostrołęka 4:0, Walecznych Olszewo-Borki 3:1, Legię I Warszawa 2:1, Legię II Warszawa 2:1 i ŁKS Łomża 2:1. W ostatnim starciu, już mając pewne zwycięstwo w całym turnieju, Korona uległa Czarnym Węgrów 1:4.

 

Drugie miejsce w zawodach zajęła Legia I Warszawa, a podium uzupełnili Czarni Węgrów. Kolejne miejsca zajęli Legia II Warszawa, ŁKS Łomża, Waleczni Olszewo-Borki, APN I Ostrołęka oraz APN II Ostrołęka.

 

Najlepsza drużyna wystąpiła w składzie: Xavier Dąbkowski, Kacper Domian, Aleksander Dzieruk, Mateusz Gwara, Dawid Jeżek, Ksawery Łada, Borys Plaga, Aleksander Tłomacki, Mikołaj Wilga.

 

Organizatorzy rozdali również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Xavier Dąbkowski (Korona Ostrołęka), spośród obrońców wyróżniono Aleksandra Dobka (APN II Ostrołęka), a bramkarzem zawodów został Kacper Kurkus (Czarni Węgrów). Najlepszym strzelcem z dziesięcioma trafieniami na koncie został Filip Dmowski (Legia I Warszawa).


Łubudu

Turniej APN Winter Cup 2019 odbył się w sobotę 23 listopada w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Organizatorem zawodów była Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

 

Zobacz zdjęcia:
APN Winter Cup 2019

Więcej zdjęć: APN Winter Cup 2019

 

Odsłon: 7643
Komentarzy: 2
12:12, 24.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Seniorzy Korony i Narwi pod jednym szyldem? Jest na to duża szansa

Seniorzy Korony i Narwi pod jednym szyldem? Jest na to duża szansa

Władze seniorskich ostrołęckich drużyn piłkarskich rozpoczęły rozmowy zmierzające do połączenia obu klubów. Cel jest szczytny, chcą zbudować jedną silną drużynę w Ostrołęce. Tak blisko jak teraz, nie było jeszcze nigdy. Czy uda się dojść do kompromisu?

Wielka niespodzianka w Nocnej Lidze Futsalu. Lider poległ z outsiderem (zdjęcia, wideo)

Wielka niespodzianka w Nocnej Lidze Futsalu. Lider poległ z outsiderem (zdjęcia, wideo)

Do sporej niespodzianki doszło w czwartej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. Lider, Revo Cosmetics Olszewo-Borki, niespodziewanie przegrał swoje spotkanie z X-Car Autolakiery 2:4. Ciekawie również było w pozostałych starciach. Poznaj wyniki.

NLF: Przed nami czwarta odsłona gier

NLF: Przed nami czwarta odsłona gier

Po raz czwarty w tej edycji rozgrywek wybiegną na boisko piłkarze drużyn występujących w Nocnej Lidze Futsalu. Dziś w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce nie zabraknie emocjonujących pojedynków. Zobacz plan gier.

Piotr Wiski trenerem bramkarzy ostrołęckiej Narwi

Piotr Wiski trenerem bramkarzy ostrołęckiej Narwi

Do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka bramkarzy ostrołęckiej Narwi przygotowywał będzie Piotr Wiski. Jest to kolejna zmiana w sztabie szkoleniowym "Dumy Kurpi". Wcześniej do zespołu dołączył Michał Lelujka.

LZS Łęg Przedmiejski z pucharem wójta gminy Lelis. Rywalizowało dziewięć drużyn (zdjęcia)

LZS Łęg Przedmiejski z pucharem wójta gminy Lelis. Rywalizowało dziewięć drużyn (zdjęcia)

Kolejna niedziela w Lelisie minęła na sportowo. Tym razem, w hali sportowej, dziewięć drużyn z regionu rywalizowało w powiatowym turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. Wysoki poziom dostarczył zgromadzonym kibicom wielu pozytywnych emocji.

» Wasze komentarze

R @ 23:33, 24.11.2019r. IP: *.*.43.103

Brawo korono

Ggg @ 23:01, 25.11.2019r. IP: *

Brawo
Najlepsza

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo